sumoto_leden

Rakouské "Alpenstrasse" na 3dny a něco...

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Well-Being (7) napsal 12.07.2015 v 13:34

Ahoj, hezký výlet. Samolepky z kopečků mám komplet. A Nočky jsou pro mě best off. Následuje Goldeneck a pak GG. Měl jsem vždy kliku na počasí. Vždy jsem tam byl v rámci konání srazu na Faaker see. Loni jsem chyběl (radostná událost). Na letošek jsem dostal povolenku a opět se těším. přeji všem mnoho suchých kilometrů.

pajinek50 (0) napsal 30.03.2015 v 15:14

Panzion Embacher, a vyjde cca 24-25€ na osobu/noc se snídaní. Já jelikož mluvím plynně německy, jsem měl VIP slevu ale jinak vím že tyhle ceny jsou aktuální. Jinak doporučuji, už jen kvůli snídaním které jsou opravdu dobré a bohaté.

pavlosurbanos (0) napsal 12.10.2014 v 14:31

Pěkný cestopis dávám za 1 ..a měl bych dotazem jak se jmenuje penzion a na kolik vyjde?;)..chystám se na Alpy poprvé příští rok tak zjišťuju info:)..

pajinek50 (0) napsal 10.10.2014 v 07:26

Muzika na Youtube je hrozná ano, ale je to "free to use" hudba, jelikož moje původní video Youtube blokovalo byť jsem uváděl autory. Takže asi tak :)

Díky za reakce ať v kladném či záporném.

FrogySkoky (132) napsal 08.10.2014 v 22:28

Muzika fakt děsná... Jinak pěkný fotky a za sepsání

zdenek_53 (0) napsal 08.10.2014 v 20:28

Také jsem tam letos byl, také jsem bydlel ve stejném penzionu, ale díky dešti jsem stihnul jen GG a Orlí hnízdo. Měl si hezké počasí a moc pěkné fotky .

Pivko (85) napsal 07.10.2014 v 21:16

Video se taky da taky střihat! Muzika hrozna. Byl jsem tam minuly týden . Bylo azuro a na vlastni bulvy je to facht ještě hezčí než na monitoru. Za vloženi a sepsani

Chameleon (2) napsal 07.10.2014 v 21:13

Ahoj tady jeden z těch ústeckých motorkářů o kterých se zmiňuješ souhlasím s tebou jeli jsme nahoru den po tobě a byl to krásný zážitek. Cestopis hezký, fotky pěkný a video super při sledování se mi vybavila má jízda nahoru na GG. Jo a díky za vyfocení když jsme odjížděli fotka se povedla a bude v mém cestopisu až vyjde.

Kapírek (4) napsal 07.10.2014 v 19:51

Pro mě je Nockalmstrasse nejhezčí cesta, kterou jsem v Rakousku jel, ale GG by se mi určitě též líbil, kdybych ho nejel v dešti a mlze.

f.hoffi (23) napsal 07.10.2014 v 19:33

Za tu dobu jde ještě zvládnout Villach + Goldeck a máte komplet "nálepky" G + G + N + V + G.

saintego (0) napsal 07.10.2014 v 16:24

Skoro ako moj trip tento vikend, akurat namiesto Nockalmstrasse som chcel Stelvio od coho ma odradil dazd. Pri Gerlose som sa divil, ze to je vobec spoplatnene. pekne, ale po grosse celkom sklamalo.

Jaryn1969 (19) napsal 07.10.2014 v 13:56+1

V "Nočkových horách" je jedna z nejhezčích silnic v Rakousku na motorkaření, byl jsem tam před 2 lety a lítal furt sem a tam od mýtnice k mýtnici. -za dobře čitélné, povedené dokumentární fotky.

mikni (103) napsal 07.10.2014 v 13:49

za video za hudbu ,ale asi jsem na ní už starej jinak pěkný a dávám hodnocení za 1 čau

Petr1100 (1) napsal 07.10.2014 v 11:50+1

Na Grosu jsem byl asi 7 x a rád se tam zase vrátím. Je určitě spousta jiných míst na hezké svezení, ale tohle místo má svoje kouzlo.
Co se týká dědy na benzince tak se ani moc nedivim, zkus někdy východ, čím dále tím se mi zdají lidi vstřícnější
Hodně zdaru do dalších bezpečných kilometrů

-HARYS- (28) napsal 07.10.2014 v 09:23

Pěkný výlet!!!

Rubi (45) napsal 07.10.2014 v 08:38

Hezký čtení i pokoukání,až na tu hroznou muziku.