Grossglockner a Korutánsko

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Milda501 (6) napsal 24.02.2013 v 12:50

Užitečný a pěkný cestopis . Díky za inspiraci . V červenci to asi pojedeme.

duky05 (12) napsal 22.11.2012 v 19:57

Dmrs - vďaka za upresnenie :) mne sa wurzenpass a vršič nejak uložil ako jeden celok :) v ten deň sme už viac nestíhali, mangart bude nabudúce :)

Radek - no išli sme hlavne, tam tie km ubiehajú inak ako doma :)

Radek_S (11) napsal 22.11.2012 v 18:18

Super výlet. Ale taky pěkná porce kilometrů na den. Karta se tedy vyplatila.

DMRS (10) napsal 22.11.2012 v 10:27

Hezké počtení
Ve stejné oblasti jsme byli letos taky, a dokonce jsme si i zajeli omylem taky na tu Gerlitzen Panoramastrasse. Jinak my jsme bydleli dole v Maltě v Gasthausu Hubertus (31 Euro/noc/osoba jednolůžák, 30 Euro/noc/osoba dvoulůžák, parkování moto za hotelem pod přístřeškem, karta //www.kaerntencard.at/ také v ceně).
Jinak ty kočičí hlavy nejsou na Wurzenpassu (ten má ze severu horší asfalt a z jihu perfektní povrch), ale až ve Slovinsku cestou na Vršič (severní strana vracečky dlážděné, jižní kvalitní asfalt). Jestli jste jeli z Vršiče do Itálie přes Passo del Predil, stálo za to vyjet na Mangart (5 Euro).

mikni (103) napsal 18.11.2012 v 16:15

duky05 (12) napsal 18.11.2012 v 00:18

Diky chalani :)
Tak ako som čerpal inšpiráciu, rady a tipy z tunajších cestopisov, tak dúfam že niekoho inšpirujem aj ja :).

Archie - aj ja som si to znovu prečítal a v tomto hnusnom počasí som si pekne zaspomínal :)

archie1702 (3) napsal 17.11.2012 v 23:06

Tak jsi se konečně dočkal a vyšlo Ti to tady. I když jsem to již v předstihu četl, rád jsem to zopakoval a říkám

brejsa.cz (27) napsal 17.11.2012 v 19:54+1

Parádní cesta

Samick (-9) napsal 17.11.2012 v 10:59

pěkný! několik míst, jsme projel taky.. super fotky, trasa a užitečný info

Kov (23) napsal 17.11.2012 v 09:52+2

Přestože jsou někteří na GG už alergičtí, jak často se tu o něm píše,tak se dá z tohoto cestopisu načerpat dost typů. O ubytování s využitím volňásků uvažuji,takže si z toho pěkného cestopisu určiě něco vezmu.

kmetp (9) napsal 17.11.2012 v 07:34

Samozrejme perfektný cestopis . Tiež som na záver sezóny dal niečo podobné / Soľnú Komoru a GG strasse/.Vybrali ste si region a ten "pozametali". Dobrý námet.Prajem veľa šťastných km.