Bike - My Way: Alpy 2016

JJavorik (0) napsal 26.02.2017 v 14:48

Maro, super!

Tempo_veloce (21) napsal 18.02.2017 v 11:41

Ahoj
super ,super,super!!! Ke kávě!!Závidím ti,jak jsi jel sám.
Příští rok bych chtěl jet Italská jezera tak uvidíme ,letos už mám naplánované Rakousko.

Záporné komentáře neřeš ,moc hezky to napsal 31081 .Tento web je pro zábavu.Mrzí mně že jsem tahají tu žumpu ze soc.sítí.
Takže až letos zas pojedeš ,opět to sem hoď.Rád si to přečtu.

zizour (12) napsal 18.02.2017 v 10:37

Děkuji za super zimní čtení a inspiraci. Už jenom, všechno sepsat a ještě ty videa, to muselo zabrat celé dny práce. Takže za mě dávám 1 a . Ještě chválím super životní styl, sice do dá fušku, ale kdo se rozhodne, může prožít wow život a to se ti určitě daří.
Jinak odlet mě jeden z nejlepších cestopisů co jsem četl.

31081 (669) napsal 17.02.2017 v 14:49

Dnes jsem shlédl videa.Dost dobrý,líbí se mi to.I ten vlastní komentář není vůbec špatnej,tryská z toho neuvěřitelná pohodička ,a to jak tam komentuješ Rakousko,s tím musím naprosto souhlasit

mandoska71 (3) napsal 17.02.2017 v 09:06

Pěkný čtení a suprové video.Klobouk dolů ,vydat se sám na tak velkou cestu ,ještě s čerstvým řidičákem .A palec nahoru i za dobré rozhodnutí s výběrem motorky.GS je na cestování ta nejlepší varianta.Držím palce ať ti to nadšení cestovat na dvou kolech výdrží napořád.

KAREL_PLAY3 (34) napsal 15.02.2017 v 21:23+2

Z některých čtenářů netřeba debily dělat, oni ty debily ze sebe zvládnou udělat bravurně sami Tímto zdravím veselého ostrovana...pardón ostraváka

Markus_81 (-2) napsal 15.02.2017 v 18:11

Díky všem, kterým se to líbilo a bylo to pro ně inspirací. Co se týče komentáře u videa, tak ten mi dal nejvíc zabrat a na tom ještě musím do budoucna zapracovat. Obdivuju profíky, jak to dokážou s lehkostí okomentovat a okomentovat poutavě.

Psaný cestopis - kdysi jsem někde četl, že dlouhá souvětí jsou velká zátěž na mozek a lidé líp vstřebávají a čtou kratší věty. Od té doby to používám i v mailech a vůbec všude, kam píšu. Zajímalo by mě % lidí, kteří mají radši souvětí vs. lidí, kteří radši kratší věty.

Pro OndraF - Grossglockner - neGrossglockner. Přiznám se, že nevím, co bylo, nebo je dál a že jsem projel jen čtvrtinu. Každopádně tuto trasu určitě ještě někdy projedu, když je to tady kousek za kopečkama.

Pro spike-cz odkazy na kempy:
//www.almtalcamp.at/ - campingplatz Herndler - 1.noc v Rakousku
//www.sloveniaholidays.com/eng/camping-place-triglav-soca.html - 2.-3.noc Slovinsko
//www.nationalpark-camping.at/de/ - 4. noc v Heligenblutt u Grossglockneru
//www.zugspitze-resort.at/en/holiday-resort-zugspitze.html - 5. noc v Ehrwaldu pod Zugspitze
https://holidaycamp.jimdo.com/ - 6. noc v Oberwald ve Švýcarsku
//www.campingvalcentre.ch/ - 7. noc ve Švýcarsku u města Sion (Camping Valcentre)
//chamonix-camping.com/ - 8.-9. noc v Les Praz de Chamonix (Francie)
//www.camping-kaiseraugst.ch/ - 10. noc ve Švýcarsku u Basileje v městě Augst
//www.seencamping.de/en/ - 11. noc v Německu u města Krauchenwies
//www.knauscamp.de/nurnberg - 12. noc v Německu v Norimberku

Mikenovos (0) napsal 15.02.2017 v 11:40

Díky ti, za článek i videa. Pro mě každopádně pořádná inspirace a důkaz, že to jde. Tak nějak jsem se v tom všem trochu viděl, protože řidičák jsem dělal taky nedávno a svou první motorku jsem pořídil cca před 14-ti dny. (v době kdy ze zdravotních důvodů nemůžu chytit ani řidítka). Každopádně jdu za svým snem a pro své okolí jsem zatím nepochopen. Přeji ti nespočet najetých kilometrů bez nehod a ještě větší počet zážitků.

Tančouz (20) napsal 15.02.2017 v 07:16

tomu, co napsal 31081. To by si měli místní kádrováci a kvalitáři zkopírovat a udělat si z toho tapetu na monitor, aby to měli na očích, než sem začnou psát ty svoje výlevy. Pár jich tu ale delší dobu postrádám .

OndraF (38) napsal 15.02.2017 v 05:54

Mě se to líbí, jen jsem nepobral ten Grossglockner - neGrossglockner jestli to byl omyl, nebo úmysl - zaplatit to, projet čtvrtinu, vynechat to nejhezčí, vracet se a pak jet tunelem :-0

mkcz (18) napsal 14.02.2017 v 22:50+1

Taky jsem jel poprvé sám, daleko a taky mi už nebylo 20. Takže to vše tak nějak chápu a doufám, že motorka ti přinese tolik poznání a zážitků jako mně

maroth71 (9) napsal 14.02.2017 v 21:56+1

Za mne supr video. Takových videí, kde se nastartuje a jede se jen zatáčky tu je plno ,ale mluvený komentář se zpracovanými fotkami těch tu je jak šafránu . To, že jsi se odhodlal splnit si sen a doopravdy ho i prožil tak za to klobouk dolu .

spike-cz (137) napsal 14.02.2017 v 21:56

Díky za cestopis, četl jsem to všechno jedním vrzem a na rozdíl od kritiků jsem neměl problém s vyjadřováním ani dalšími detaily. Na kempy mohly být linky, ale některé se dohledat dají. Jen tak dál...

66lukynek (10) napsal 14.02.2017 v 21:43

Teď jsem dokoukal videa (všech 5), a jak píše Samic, vyhrál sis s tím a komentář parádní

Kuba6 (13) napsal 14.02.2017 v 21:17

Chybí mi tam fotka kamarádky kamarádky ze začátku cesty..

Samíc (8) napsal 14.02.2017 v 21:09+1

Super videa, zhlédnul jsem všech 5 dílů. Fakt sis s tím vyhrál, bezva komentář

jets (522) napsal 14.02.2017 v 21:01-1+4

100 lidí, 100 chutí. Nechápu proč by sem někdo nemohl napsat i kritický, nebo negativní názor. Když jdu s kůží na trh, musím počítat s tím, že někomu se můj produkt nebude líbit a někomu jo. Chytrý člověk si z toho vezme ponaučení a zlepší svou práci. Vůl si vytrvale trvá na své pravdě. K čemu by potom byly recenze na knížky, filmy, zboží? Diskuze má prostě stejnou vypovídající schopnost, jako když si na heuréce při výběru zboží kliknete na recenze, na ČSFD na hodnocení filmů. Jak by se vám líbilo kdyby tam byly jen samé pozitivní reakce jen kvůli tomu, že dotyčný si dal tu práci a stvořil film, knížku, telefon, nebo cokoliv jiného? Jakým způsobem tady někteří píšou kritiku je druhá věc, blb se najde v každém stádu, ale i takový názor má svou váhu. Nebo se tu budeme falešně plácat po ramenou a říkat jak jsme všichni super? Proboha neberte lidem názor ať je kladný nebo záporný, doba kdy jsme si povinně museli myslet správný názor je naštěstí pryč.

Markus_81 (-2) napsal 14.02.2017 v 20:31-2

Jinak pro chudelapipa - pražský narcis je z Moravy To jsou zas komentáře...

pavelgsxrv (10) napsal 14.02.2017 v 20:22

Přesně musím souhlasit s 31081 i když zdejší cestopis rubriku sleduji většinou jen podle fotek a málokterý cestopis si přečtu celý . Ale rozhodně se raději zdržím nemístné kritiky nebo po Česku nemístných komentářů ( např. učitelé ČJ a pod.) . Jinak pro poldaj jezdím už na druhém GS a když není jiná možnost tak to GS zvedne každý protože má tu výhodu boxer motoru,že to vlastně nezvedáš úplňě ze země . A také přidám něco pro autora nic není jen o tom kam , na čem , nebo za kolik kdo jede , protože tady má u klávesnice má každý velké koule ,ale v létě už je má málokdo na to aby jel za hranice okresu a nedej bůh hlásit,že má pršet

Markus_81 (-2) napsal 14.02.2017 v 20:18

Díky všem za kladné i záporné komentáře. Co se týče textu, tak to je tak, jak jsem to psal během cesty. Pokud bych to psal po ní, tak by to bylo určitě kratší.

Hyacint (39) napsal 14.02.2017 v 20:08

Pěkný fotky, hezky napsaný.

Vlado-1500 (0) napsal 14.02.2017 v 14:48

Boli sme aj my na moto v Chamonix ,aj v kempe,asi 500 metrov od lanovky ,ale rano sme aspon vyrazili lanovkou, na Aiguille du Midi .(3 842 nm) Paradny výhlad na Mt.Blanc aj na Chamonix ,dolu pod ním .Aj ked to stalo okolo 50€ ,bol to najlepši zažitok z cesty .Ved kedy zas pojdem okolo ?

31081 (669) napsal 14.02.2017 v 13:59+17

Myslím že cestopis,fotky i video .A ted pro všechny! Cestopisy zde čtu už mnoho let,ale začíná se to tu nejak měnit.Kdybych dnes zvažoval jestli napsat cestopis,a čekal na to jak mě někdo bude psát že nemám super fotoaparát,že fotky stojí za hovno,že neumím psát jako Páral,že dělám hrubky a já nevím co ještě,asi bych se na to vysral,myslím si,že se dostáváme někam jinam,kam určitě mnozí z nás nepatříme,a oskary se zde asi udílet taky nebudou.Za mě všem, co se zde snaží něco sesmolit děkuji,krátím si zde tu posranou zimu,které už mám plné zuby,a určitě nejsem sám

mastersuicide (2) napsal 14.02.2017 v 13:53+1

Nazdar! Teda celkem štreka na poprvé, ale bylo cítit mezi řádky jak si to užíváš. Přeji další spoustu výletů a hlavně bez nehod. A ať ti nadšení vydrží :)

MEK0TA (33) napsal 14.02.2017 v 12:31

Nečetlo se to špatně, ale je to takové suché, bez omáčky - "Jedu tam. Kupuji tohle. Pokračuji tudy..." Ale fotky se mi líbí moc

Tančouz (20) napsal 14.02.2017 v 10:37

Výlet pěknej . Sám jsem nikdy žádné video nesesmolil, ale dovedu si představit, jaká je to dřina. Ale 40 minut filmu o třech dnech mi trochu nudilo . Jinak to zpracování nemá chybu .

66lukynek (10) napsal 14.02.2017 v 10:26

První cesta, celkem štreka a sám...
Za mě je to fajn napsaný
Jen tak dál

Korak (0) napsal 14.02.2017 v 09:48

Mě se to nečetlo tak špatně. Hned na začátku mě sice dostalo, že na "Ruskou cestu" ve Slovinsku bys rád asfalt, ale dál už jsem si to celkem užil. Napoprvé, sám ...to chce odvahu.

Prasoper (8) napsal 14.02.2017 v 09:22

Mě se to celkem zamlouvá jen bych si asi odpustil poslední zastávku a pral to až domu. Pěkné fotky a video Hlavně jet takhle sám s neznámou motorkou a mokrým řidičákem je odvaha

MichalQ (5) napsal 14.02.2017 v 08:02

Parádní početní a perfektní cestovatelský video, klobouk dolů za stříhání a komentář
Veliká inspirace do budoucna, díky.

Předchozí
1 2