Banditi di Alpy 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

čábe (2) napsal 27.01.2016 v 23:04

Ahoj Luke, díky za chválu, zajištěné ubytko je fakt výhoda, můžeš si naplánovat ještě další aktivity na daný den a pak jen přijedeš a bydlíš, my jeli na blind(A) a je to docela sranda, do poslední chvíle nevíš kde budeš nocovat, to byl i důvod proč jsme mazali po dálnici, aby byla dostatečná rezerva na hledání penzionu. Přeji ti super počasí a ať ti to vyjde je to paráda!

Luke-78 (3) napsal 26.01.2016 v 13:08

Zdravím cestovatele
Přidávám se. Opravdu pěkný cestopis. Letos v červenci se chystáme taky. Ubytko je už zajištěné, tak teď už jen to počasí. Snad vše klapne. Díky za inspiraci, alespoň vím, kam všude zajet.
Přeji mnoho Km bez nehod.
Ahoj Luke.

svizi (4) napsal 04.11.2012 v 19:35

super pocasie a foto
chválim

suhlas so slobodou prejavu, ved o slobode je aj motorka.
kto nevie niečo pochváliť, asi sa nevie pozerať na svet a určite ho nerobí krajším pre ostatných.
preto rád chodíme do krajin s duchovne bohatými ľudmi.
po prečítaní niektorých komenárov a osobných skusenostiach sa utvrdzujem, že naše krajiny majú čo zlepšovať.

CentriFUGA (3) napsal 22.10.2012 v 07:00

Pěknej cestopis, taky sme tam v létě byli na svatební cestě, taky tu mám cestopis. Jen se mi v těch Alpách zdál ten tejden co sme tam byli, 4dny je sakra málo, chce to delší dovolenou, aby si to člověk užil a projel toho vícero.

Hodně šťastných kilometrů !

Hnilda (36) napsal 17.10.2012 v 23:18

Cestopis o GG kdo nechce ať nečte a skočí do zdi a vsadím se že rejpalové dojeli nejdál za humna a tady budou kecat

Jarda (281) napsal 17.10.2012 v 09:56

Osobne si take myslim, ze cim vice tim lepe, alespon pujde z ceho vybirat. Potom bychom mohli dle hodnoceni uzivatelu pod clankem zobrazit ty nejkvalitnejsi cestopisy pod sebou.

Finč (89) napsal 17.10.2012 v 02:44

Toho Jardu už bych fakt neřešil, je to už trapnej rejpal. Každej cestopis přinese něco novýho. Jen mě trochu zamrzela ta vaše cesta po dálnici ale fotky parádní

milan3639 (2) napsal 16.10.2012 v 21:58

Je to super A ostatní kterým se zdá, že jich je moc tak ať je nečtou.A hlavně ať napíšou něco oni.

čábe (2) napsal 16.10.2012 v 21:29+2

Ahoj. Za to, že redakce schvaluje a neschvaluje cestopisy, nemohu. Včera se tu o tom vedl celkem dlouhý spor. Nakonec se komenty promazaly a je tu jen toto. Nevím, kdo posuzuje jak či onak má cestopis vypadat. Je tu spousta cestopisu z GG? No a co? V každém je něco zajímavého, pro ostatní. Různé rady a doporučení konkrétně ubytování. Já jich také několik přečetl, abych věděl do čeho jdu a kam jedu (pro mě čím víc, tím líp, mám pak přehled). Napsal jsem si svůj a nezkoumal, zda je tu deset-dvacet cestopisů z GG. A to, že první komentář bude od ,,nějakýho,, trapáka jardapl, který vyjádřil hodnocení slovem trapárna, mě dostal. Posuzovat něčí práci, když si přečte jen Grossglockner je slabota. Jinak děkuji všem, kteří četli a líbilo se. PS: počasí bylo podplacené:)

yuri13 (3) napsal 16.10.2012 v 07:07

stanley18: Něco takového jsme jeli letos my..:) Čechy, Rakousko, Německo, Itálie a Slovinsko.. Jenom nás na GG potrápilo špatné počasí, Čábemu to vyšlo na jedničku..;)

čábe: Máš to pěkný brachu, sem zvědav, esi něco nakonec sesmolíme z té naší cesty..:D

Pivko (85) napsal 15.10.2012 v 21:15+1

Pardon ,pisateli posílám za snahu

Radek_S (11) napsal 15.10.2012 v 20:05

Paráda. Super počasí, to se to pak jezdí. A k tomu ještě v Alpách.

f.hoffi (23) napsal 15.10.2012 v 15:37

Takové počasí mi vyšlo před 3 roky, pak každý rok jen déšť. Pěkně se u toho vzpomíná.

maros44 (0) napsal 15.10.2012 v 12:19

Pekny,hned mi to pripomělo nas vylet Alpy a Italie.Groos je super,hlavne,kdyz vyjde pocasi tak je na co koukat.

Kosha (3) napsal 15.10.2012 v 12:16

Hmm luxusní počasíčko, vyšlo to parádně.

stanley18 (1) napsal 15.10.2012 v 11:39

supr...když bude někdy něco plánovat dej vědět, třeba bych se připojil. Já bych to chtěl dát příští rok, ale tak na 10 dní a natáhnout to přes Itálii, Slovinsko, Chorvatsko atd.

Meli (195) napsal 15.10.2012 v 10:24+1

Fantastický počasí... a že těch Alp je tu nějak hodně? No asi proto že stojí za to tam jet!!!

TomasFZS (18) napsal 15.10.2012 v 10:16-3+6

jardapl: komu to pořád cpeš? to nečti.. dej sem odkaz na tvůj cestopis!
čábe: pěkný, jen tak dál

ThomsonMotorson (108) napsal 15.10.2012 v 10:15+1

Je to holt dobrej oddíl, ten GG
Četl jsem a mrkl na fotky. Pěkný výlet, proti gustu, žádný dišputát. Plánujeme to na příští rok, dá-li ten "nahoře" zdraví a plnou nádrž
Tak se vždy dobře vrať
Zdarec

Kov (23) napsal 15.10.2012 v 09:55-1+2

Redakce to asi dělá schválně... tolik GG po sobě Nečetl jsem, ale fotečky pěkné

jardapl (-67) napsal 15.10.2012 v 09:33-15+4

Trapárna... Grogloooo Asi už posté..