Alpy + Dolomity 2005

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Macek-NX (0) napsal 20.11.2005 v 16:33

Musím říci, že oblast Zell am See jsem loni trochu projel a chytil jsem naprosto úžasné počasí tak to byla opravdu petelice . No a příští rok se chceme vydat někam dál, pár bodů už mám (passo dell Stelvio atd.) Saint tropez a když to vyjde tak snad někam až do Španělska. Pěkně napsané, a díky za nové tipy

pepinogsxr (0) napsal 14.11.2005 v 14:37

CO se týče času už bych tak necestoval. Najeli jsem moc kiláků za málo dní což znamená dosti stres. Podle mých zkušeností je lepší hodit sicnu někde u pěknýho jezera a podnikat jednodenní výlety nalehko bez bagáže. Tak tak stejně jezdí každej a líp si člověk vychutná &quot;kolínka&quot;.<br />
<br />
Jestli někdo pojede v létě, rád bych se přidal. Je to tam fakt pěkný

pepinogsxr (0) napsal 14.11.2005 v 14:33

Jo kdosi se ptal na cajty v Itálii. Ti jsou úplně v poho. Jel jsem napproti přes plnou tak 80 do vesnice a oni se ani naotočili Jejich Lamborgini jsem naštěstí na dálnici nepotkal

pepinogsxr (0) napsal 14.11.2005 v 14:31

Mašina byla v poho. Měl jsem na ní 30L Tankvak, 2karimatky, 2 spacáky, stan, tašku s oblečením a manželku Podozek přitvrzenej. Ale bylo to v poho, sem tam nějaká vlna na cestě, ale mašina seděla jak přibitá. CBR600F je fakt moc dobrej kočár. Kámoš na Banďourovi docela stíhal, spěchali jsem no

smazany6411 (0) napsal 10.11.2005 v 12:40

no trvale 190 ale co chudák kolega s Banditem??? asi nejsi moc kolegiální <br />
Ale jinak prima typ jak zlikvidovat gumy až k okraji

MedaSV (56) napsal 10.11.2005 v 10:51

Ještě foto://www.motovlasim.ic.cz/croatia2005/P1010018.jpg<br />
Fakt to bylo v srpnu

MedaSV (56) napsal 10.11.2005 v 10:45

No my jsme letos v srpnu podobnou trasu jeli taky,ale na Gross Glockneru(nebo jak se to píše) nám náhle začalo celkem hustě sněžit a padla hustá mlha...A to je teprve zážitek(za 17euro) To je člověk fakt rád když se došourá do údolí.Ale jinak jasně-Alpy nemaj chybu!!

T-BMW-GS (0) napsal 10.11.2005 v 10:26

Jo,jo. Alpy a Dolomity mám taky rád. Podobnou trasu jsem už párkrát absolvoval a vždy se mi tam líbilo.

smazany3313 (0) napsal 10.11.2005 v 08:54

To JirkaFZS:<br />
Každopádně si na to vyhraď celý týden-8dní min. Počítej 2 dny cesta (celkem 900km), dá se to ale zvládnout i za den. Já jezdím ovšem přes Cortinu a všechny ty pasy a semtam si to dám i 2x.<br />
Na Gardě si nenech ujít aquapark a třeba i Gardaland. <br />
Tam se mi líbí, že kamkoli jedeš, jsou to bomby.<br />
Zpátky to vem přes Villach, Route 69 a Mariazell.<br />
Hodně štěstí

smazany3313 (0) napsal 09.11.2005 v 16:13

Jezdím do oblasti Gardy i několikrát do roka a pokaždý jinou cestou. (Letos jsem to dokonce protáhl až do Sain-Tropez, ale &quot;zlatá&quot; garda, měl jsem tam s bandou zůstat.) <br />
Nezbývá, než s Tebou ve všem souhlasit, jsou tam fuck pecky. Super asfalt a benevolentní řidiči.<br />
Jestli Tě můžu požádat o zaslání mapky a podrobnějšího popisu na můj mail, s vyznačenýma trasama. Můžu Ti naoplátku taky něco doporučit. Díkec<br />
Mrugis CBR600F