Alpy 2015

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Malp (11) napsal 03.10.2015 v 20:25

Dobrý a pěkně napsaný ,máš to za 1- jen tak dál.

k2j89 (25) napsal 27.09.2015 v 22:38+1

mě by spíš zajímalo, jestli jste už pak jeli sólo s batůžkem nebo společně s kamarádem a batůžkem, nějak mi to tam chybí

maroth71 (9) napsal 26.09.2015 v 19:56+1

Mi se to celkem líbilo a že si nevzali nepromoky ...teď už si je budou brát a tím pádem budou mít příště i hezké počasí bez deště .

vlado.m (4) napsal 26.09.2015 v 08:19-1+2

předem se omlouvám, ale je to silnější než já. Je věcí každého, jak si představuje výlet na motorce a následný popis nazvaný cestopis. Info v každém druhém článku o tom, jak se kdo prima nafutroval polotovarem z Lídlu, potom pěkně dokrmil u Mc.D mi připadá pro motorkáře jako naprosto nedůležitá. Vydat se do Alp bez nepromoku mi po cca 15 sezónách strávených cestováním po těch končinách připadá jako bláznovství. Zabalit baťůžek do pytlů z Lidlu, super helma z Lidlu, kuře z Lidlu, to už je jako neskrytá reklama. Stálo vás to sice jen 3500, to se mi nikdy za tak málo nepodařilo, ale o spoustu věcí jste se ochudili.

Mates-Picco (0) napsal 25.09.2015 v 20:12

Hezky napsaný, jen škoda toho počasí. Můžu se zeptat na tu restauraci v Mariazell s tím super řízkem? Určitě bych využil, jelikož je to má oblíbená lokalita. Díky.

Quasar (6) napsal 25.09.2015 v 12:02+1

Super, čtivě napsané, fakt jsem se pobavil. Konečně cestopis bez poruchy stroje ať žije Deauville

Ivan_moto (2) napsal 25.09.2015 v 11:50+1

Pekne napísané, vtipne , zaujímavo. Aj ja by som sa sem rád raz dostal. Škoda, že to počasie je v horách také nevyspytateľné.