reline_unor

Alpy 2008

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Bombista (15) napsal 17.06.2009 v 19:02

Zážitky super, ale počtení ne. O gramatice bylo napsáno už dost, tak to nebudu dál rozvádět. Bohužel musím dát za pravdu ostatním. Hodně km bez nehod!

Andy. (0) napsal 07.06.2009 v 22:02

Na trdloně co rejpou se vykašli, ať si každej sáhne do svědomí, jestli někdy neudělal někde nějakou hrubku hlavní je, že jste si ten výlet užili ty zážitky o, které si se tu podělil Ti nikdo nevezme

simonberan (0) napsal 28.05.2009 v 23:44

Moc hezké počtení. Už se těším, až taky vyrazím poznávat alpské vrchy.

Drobeček (-2) napsal 28.05.2009 v 22:33

Náhodou mě se to líbí, všude jsem tam byl také.
Mi jsme to na Krimmlu vychytali s tím TAXI a za pár éček se nechali vyvézt až nahoru. Pak se všem smáli jak supí do kopce a mi vysmátí proti nim dolů.

Nic si z toho nedělej, já su taky takový podobný češtin a proto mi to ani nevadilo
Proto také články raději moc nepíšu jelikož se vždy najde spousta rejpalů a J.A.Komenských

Paras (0) napsal 27.05.2009 v 12:56

Ahojda. Ten cestopis je dobrý a 90% hrubek vytvoří sám Word- osobní zkušenost. Bohužel napsat to jak ti zobák narostl nejde, když to posíláš na jakýkoli oficiální web... Alpy jsou destinací, kam jsem se ještě nepodíval a doufám, že se to brzy změní, protože zatáčky a vyhlídka toho úžasného asfaltu láka úplně každého Hodně pohodových kilometrů. Paras.

pavel_x (0) napsal 27.05.2009 v 10:41

Zdarec.alpy parádní když klapne počasí.Na vaši partičku si pamatuju.jak si zmínil posádku na dukně,tak jsem byl z jejich mála zavazadel v šoku.já jsem vždy napakovanej jako když jedu na dva týdny,letos se polepším a nic zbytečného nevezu.no už abychom tam vyrazili.
Tak třeba se tam zase potkáme.Pavel (modrý fazer600)

sartus (0) napsal 25.05.2009 v 12:04

Nehledě na to že jsem to posílal v jiné formě a bylo tam víc fotek a odstavců ale redakce si to upravila podle svého. Měli to tři měsíce, než to vydali tak že 14dní jak píšou ani náhodou !

sartus (0) napsal 25.05.2009 v 11:57

Omlouvám se za pravopisné chyby, které jsem přehledl a word mě na ně taky neupozornil, ale obsahově jsem to napsal, jak mi zobák narostl a komu se to nelibí tak ať to nečte, nejsem žádný spisovatel.

FilipT (16) napsal 25.05.2009 v 08:25

Omlouvám se čtenářům za gramatický horor, článek jsem pročetl a nejhorší chyby opravil. Filip

Cipeace (1) napsal 24.05.2009 v 11:43

Kdyby někdo držel mě takhle přes zábradlí, tak se asi pose*u.

naprcccs (3) napsal 23.05.2009 v 15:44

fotky pěkné, ale ta gramatika.. bych se styděl sem dát cestopis v téhle formě
skodic - tak se vrať do jeslí

Pechyjo (3) napsal 22.05.2009 v 23:11

moc pěkný, chystáme se tam s bandou letos taky, takže se už těšim
Jo a z těch hrubek si nic nedělej, kdo umí česky si to přeloží sám a kdo neumí, tak si toho ani nevšimne

skodic (0) napsal 22.05.2009 v 18:00

dokaď jsem si pod článkem nepřečetl diskuzi tak jsem nevěděl o žádný gramatický chybě:D...možná to bude tim že chodim ještě na základku:)...jinak pěkný počteníčko:)

Jirboz (10) napsal 22.05.2009 v 01:12

Je tam pekne ale hruza gramatika asi jsi tehda nebyl ve skole kdyz se ucilo y a i.

Sádra666 (0) napsal 22.05.2009 v 00:04

Dočetl jsem k prvnímu obrázku-dál to nezvládám...Zřejmě by to bylo hezké počtení,ale-bez hrubek,to je fakt katastrofa

Dalos76 (4) napsal 21.05.2009 v 16:38

Díky za článek, ale ...
Vzkaz redakci - klidně vám udělám občas korekturu, když to nezvládáte vlastními silami.
Takhle se to skutečně nedá číst. Já chápu že spousta lidí má s češtinou problémy, ale od toho existují redakční mechanismy, které by to měly odchytit.

johnyboy (25) napsal 21.05.2009 v 13:42

cus, kde se daj najit ty videa z cesty?

mikni (103) napsal 20.05.2009 v 19:18

Dobrá cesta,ale asi bych si to Orlí hnízdo kvůli 15e nenechal ujít a zrovna tak u Krimlu vylézt až nahoru,kde je super výhled i s občerstvením.I ten Gerlos Pass za ty 4éčka stojí,když už jsem tam, jinak dobrý čau

Petr301RRR (0) napsal 20.05.2009 v 14:34

... ... to "se" tam bejt nemelo ... :)

Petr301RRR (0) napsal 20.05.2009 v 14:00

jojo, poctenicko dobry, letos jedu taky...

.. zkus si jen zapamatovat, ze se pise "my vsichni delali" (muzi) a ne "mi vsichni delaly" - uplne se mi vstavaly vlasy na hlave hruzou

MartinED250 (18) napsal 20.05.2009 v 10:59

Pěkný. Je to zážitek.. Jen dodám, že v Alpách bývají i dle mého hezčí sedla a přejezdy hor. Přikládám něco z minulého roku. Bylo to na mnoho slabších a a starších strojích ( 6Km na jedničku, apod )ale z podobně fajnovými pocity jako jste měli vy.. //ed250.rajce.idnes.cz/Jawa-dovolena_MUFATEAMU_2008/ //www.youtube.com/watch?v=mRdfyoFNJWM

maRRek (9) napsal 20.05.2009 v 09:30

ta čeština je dost brutus, máš-li potřebu ventilovat své pocity z cest, mohl bys si dát tu práci a nechat to někoho zkontrolovat...

Jinak pěkný fotky, na Glocku jsme byli loni taky a sviště se mi zachytit nepodařilo...

radosek (31) napsal 20.05.2009 v 07:45

Díky za úžasný cestopis. Mám o čem přemýšlet a určitě je to pro mě i pro ostatní vítaný pomocník a průvodce. Škoda jen té spousty hrubých chyb, které tomu ubírají na kráse...
Zdraví a děkuje Ti Radoš T.