Rychlovka do Polska

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

petrfett (0) napsal 19.09.2012 v 20:42

taky mám v plánu výlet na sever,ale pořád mě brzdí ta naklepaná prdel.dokážu si představit jak vypadala po návratu a těch kilometrech za poslední den.sám jsem jel na jeden zápřah 320km a nebylo to ono.
pěkně napsaný.jen tak dál, je to pro nás všechny pecivály motivující.

Štěpka. (7) napsal 13.03.2012 v 18:55

Super cesta. Díky za neobvyklé tipy, kdo by čekal poušť v Polsku. V plánu to máme taky, jen se ještě neví kdy.

PetrK91 (1) napsal 09.03.2012 v 23:16

Výborný počtění Jeli jsme stejnou trasu tejden před váma jen jsme se stavili v solnejch dolech v Klodawě a ve Waršavě, naopak jsme nestihly Gdaňsk a Gdyni a poušť, který byli v plánu. Tenhle měsíc by tu měl být cestopis S komárama máš pravdu ale co my jeli tak silnice byli v pohodě.

Finč (89) napsal 09.03.2012 v 18:50

Letos na jaře bych se tam také chtěl vypravit, děkuji za tipy a zajímavosti, kam se podívat

MotodědekTonda (11) napsal 09.03.2012 v 13:03

Pěknej článek do polska jezdím dost často.Na takovejch gumách jako je na obrázku bohužel jezdím dost často.Jen bych vás chtěl malinko poopravit né Severní ale Baltské moře.

vena001 (-3) napsal 09.03.2012 v 10:34

Hezký článek, chvalím

iman (25) napsal 09.03.2012 v 10:05

Pekné čítanie a zaujímavé novinky. Púšť v Polsku...No a guma tiež dobrá...Ešteže to vydržalo..

m.a.c.h.o (2) napsal 09.03.2012 v 09:42

hezké, jen bych víc ocenil víc info pro lidi, co by tam chtěli jet...cena kempu, benzinu, a PIVA!! (Zajímavá,ale cenná, byla informace o tom vojenském prostoru kolem pobřeží..o poušti jsem teda taky neslyšel..) Jinak vyjet na takové gumě , to teda klobouk dolů - na vodě jen s pádly, ne?? 850 km jsem v tahu taky ještě nejel a to teda gratuluji...Jinak článek mě celkem pobavil a přeji spoustu dalších OK kilometrů , čus Mike

...Mates... (0) napsal 09.03.2012 v 07:02

I Polsko,jak je videt,muze byt zajimavy trip. Cestopis fajn a zadni guma nema chybu.