Polska wschodnia tour 2016

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Luga (2) napsal 03.10.2016 v 09:40

V Polsku je toho vela, co je pre nas neobjavene. Pri meste Gorlice (ako si siel na Duklu) je muzeum ropneho priemyslu v dedinke Bobrka. Tych funkcnych malych veziciek je tam po okoli (dedinach) veeela.
//bobrka.pl/pl/o-muzeum
Prejst to, popozerat exponaty, pocuchat ropu - tak pol dna

Rubi (45) napsal 02.10.2016 v 14:37

Pěkná cesta

satanachist (27) napsal 27.09.2016 v 03:50

Polsko je opravdu parádní. Jezdím tam rád. Náboženství, ani vše co s ním souvisí, nesnáším, ale sto lidí - sto chutí.

tramp57 (15) napsal 25.09.2016 v 14:57

Pěkně napsáno a cestování s bráchou - super.
Poláci nemají dobře značené silnice, místní ani neznají směr na blízká města, po vesnicích docela bída,pusto.
Jinak krajina podobná naší - všude je chléb o dvou kůrkách.

crowack (58) napsal 25.09.2016 v 10:57

Příští rok na Kryžu Kalnas do Litvy

pepa.nepepa (0) napsal 23.09.2016 v 22:12

Ahoj,díky za cestopis,letos se mi sezóna nepovedla,ještě se léčím od nehody(sundal mě taxikář :( ) tak aspoň cestuji s Vámi ,jen k těm Polákům... Oni nás mají opravdu rádi,zatímco my jima opovrhujeme,jako národem šmelinářů a levné pracovní síly...

JDB (28) napsal 22.09.2016 v 11:26

Krásná cesta, navštívená místa bych rozhodně také chtěl vidět. Dík za inspiraci a informace.

k2j89 (25) napsal 22.09.2016 v 09:49+1

Loni jsme si projeli Polsko, ale na západní straně směrem k moři a pak po pobřeží. Cestopis mi to zase připomněl a vím, že příští rok si to projedu znovu. Jen vynechám S a pojedu po menších silnicích borovými lesy. Jak píšeš Poláci nás mají rádi a jsou velmi milí. Hezký cestopis se zajímavým cílem.

Kostelník (58) napsal 22.09.2016 v 09:49

Pěkná motopouť

spike-cz (137) napsal 22.09.2016 v 08:34+2

Říká se kolik jazyků, tolik chutí. Někomu se nemusí líbit cesta ve znamení kříže, ale tenhle aspekt podle mne vůbec nehraje roli. Spousta poznaných lidiček, spousta zážitků a neobvyklý cíl cesty, tomu rozumím a tleskám. Za mne jednička a
Jen tak dál. Pěknej cestopis.