sumoto_leden

Poland 2009

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

JirkaFX (0) napsal 04.04.2010 v 07:59

Pěkný článek. S kámošema jezdíme do vojenského prostoru u obce Trzebiatów, motorkou se dá dostat až k moři má to ale malou chybičku ten voj. prostor je stále aktivní tak se musí dávat pozor na vojáky . Ale jinak je to tam super enduro ježdění po prostoru, stan kousek od moře a Bosman při západu slunce. Mohu jen doporučit.

devastator (-4) napsal 02.04.2010 v 20:03

teda klucí jste bombardáci křena je mě líto moc .dobrá akce

dedaj (21) napsal 02.04.2010 v 15:01

Tak jsem si jen potvrdil to že každýmu polákovi co chce vlézt do auta by měli zlomit ruku
U ž jsem od nich zažil takových prasáren a to jen u nás či v evropě. Do Polska jsem se ještě neodvážil

LuděkCBF (14) napsal 02.04.2010 v 11:07

Moc pěkný a vtipný cestopis! Těším se na další!

Hoba (0) napsal 01.04.2010 v 18:49

Loni jsme jeli obdobnou cestu, v hraniční vesnici Piaski se dá nejdál zajet až do nějaké chatové osady, tam jsem nechal motorku a po radě místního obyvatele jsme přešli lesem asi 100m na pláž a následně asi ještě 30 minut (je to ještě docela dálka) po pláži až na čáru. Je tam plot a cedule, že se nacházíte na hranici EU s Rossijskou federací, a o kus dál podle plotu směrem do lesa je cesta se závorou, kterou hlídal celník v GAZiku se samopalem. Po té lesní cestě jsme došli zase zpátky do osady

_GAS_ (21) napsal 01.04.2010 v 16:11

Příjemně, čitvě a vtipně napsané.

radim2 (22) napsal 01.04.2010 v 10:46

to jste tedy měli blbé počasí na Vlčí doupě byly jsme tam v červnu a nádhera.Jinak tedy nevím kudy jste jeli ale my jsme měli nádherné cesty(viz.registrace).Jinak pěkné

kldr (3) napsal 01.04.2010 v 09:51

Teď už aby sis na ty cesty koupil Pájo nějakou rodinnou sajdku co?