Podróż dookoła Polska

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

majky72 (131) napsal 11.11.2016 v 21:51

super okruh Poľskom , parádne fotografie a hlavne kopec miest kam sa dá v Poľsku isť ...hneď si ich aj ukladám pre pripravovanú cestu Poľsko-Litva-Lotyšsko

p.epanica (2) napsal 19.07.2009 v 21:57

pěkné - držím palec a jen tak dál.

...Mates... (0) napsal 15.02.2009 v 17:02

I když Polsko mě nikdy nic moc neříkalo,po tomhle cestopisu bych určitě do toho šel. Super cestopis,přejí více podobných zážitků se šťastným návratem.

acALIEN (-4) napsal 09.02.2009 v 22:24

Super clanek, opravdu super, jen vysvetlim to pokrikovani JOZIN z BAZIN...oni totiz Polaci cca v roce 2004 tuhle nasi ceskou pisnicku objevili a Mladkuv original je tam soucasnym hitem, jsou proste trosku pozadu no..

Lyer (18) napsal 13.01.2009 v 00:01

To Tazdevil: máš pravdu říkali nám o Vás Koukám, že toho máš hodně projetého - no mám co dohánět

Tazdevil (9) napsal 12.01.2009 v 21:59

Pěkný...
Mirka s Ivanou jsme potkali na naší cestě do Estonska na pumpě v Klaipedě a jeli společně trajektem na Kuršskou kosu a do Nidi... A pak v kempu Nemo v Jurmale Jak je ten svět malej

task71 (13) napsal 12.01.2009 v 19:10

Moc pěknej a zajmavej cestopis.O cestě do Polska už uvažuji dlouho.Snad letos.

mirekj (1) napsal 12.01.2009 v 17:48

Móóóóóóc pěkný cestopis , s tebe jednou něco bude , třeba i spisovatel, ,, no uvidíme co zplodíš o tom Balkáně ??? ?

dawka (22) napsal 12.01.2009 v 12:39

pěkný cestopis, loni jsme byli taky v polsku (Toruň, Malbork a Hel) dali jsme si na to jenom 4 dny a to je málo, polsko přejet za jeden den až k moři je maras, ale letos se asi do polska podívám taky. Poláci jezdí divně ale po 3 dnech jak jsem pochopil systém, tak musím říct že na těch jejich cestách jinak jezdit nejde

Hoonzaa (0) napsal 11.01.2009 v 19:53

Moc hezký cestopis a dobrý tip na někdy v budoucnu. Letos jsem byl se synem na Rujáně, ale měli jsme jen málo času a tak to byla tak trochu rychlovka. Cestopis je zde také - jmenuje se "Na sever a na jih". Přeji krásnou motodovolenou i letos

MajoKE (51) napsal 11.01.2009 v 18:34

Dovolim si dat odkaz na foto v Gierloze, bol som tam ked som sa vracal z Bieloruska:
//motoride.sk/?ID=1946&strana=4

Polsko je nedocenene, lacne, skoda len, ze jazdia ako ko.

Lyer (18) napsal 11.01.2009 v 14:33+1

To wiking: máš pravdu byla to fuška projet to za 10 dní, ale zvládli jsme to! Musím ale říct, že to stálo za to!!
To Pivko: Všichni jezdí na západ a zapomínají jaké máme kolem sebe hezké země a ne tolik profláklé! A počasí - jé to si nevybereš - i ve Francii jsem zmokl
Díky všem co se cestopis líbí a snad Vás inspiruje

Lyer (18) napsal 11.01.2009 v 14:24

To quanto: na Ukrajinu i do Albanie jedině s Žabkou - je to náš miláček tak si zaslouží být s námi . Má najeto 70 tis. Km a je to rok 87. No a Mirek?! ten Transalpa prodal a teď připravuje V Strom.

Pivko (85) napsal 10.01.2009 v 18:27

Kurňa?! pojedu raději na jih za sluníčkem.Zimu mám za oknem a tak z toho čtení jsem celej mokrej, Jdu přiložit do kamen a zkusím tady najít teplejší cestopis.

wiking (7) napsal 09.01.2009 v 15:15

Pěkně napsanej cestopis,jezdim do polska na dovolenou už kolik let, dost míst, který popisuješ sem viděl, ale uletět takový vzdálenosti za tejden, to je síla.vloni sem byl na Helu a okolí, Gdaňsk je opravdu nádherný město, letos na Mazurech a na skok v Litvě, Malbork stojí za prohlídku a to co píšeš ze se ti poláci omlouvali za rok 68 s tím sem se setkal taky v hospodě ve Slupsku a od mladýho kluka kterej v tý době ještě ani nebyl na světě.Prý je to učí ve škole! Škoda,že neumim všechno popsat, jak řiká klasik" nemám talent" Díky MG 1100 California

quanto (0) napsal 09.01.2009 v 14:57

Vďaka za inšpiráciu!
Pekná pozvánka do Poľska.
Ešte by ma zaujímalo, či aj na Ukrajinu a do Albánska chcete ísť na terajších strojoch?
Koľko toho (km, rokov) už má za sebou Kawa?
A koľko Mirkov Transalp?
Šťastné návraty!