Na apríla na skok do pouště

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

sweetM (28) napsal 24.10.2017 v 22:47

Ta přímo u Chechla je vlastně jen jedna předělená zeleným pásem, potom směrem na Klucze je ještě jedna ale tam je snad nějaká čistička a garáže nebo něco takového. Nedávno jsem potkal kolegu Poláka, který tam někde blíže bydlí a ten nám říkal, že na té za tím zeleným předělem se dá dobře jezdit.

mirapulec (5) napsal 17.10.2017 v 17:26

Přímo za Chechlem(po projetí uličky a lesíka) je na kraji pouště cedulka vojenský prostor,tak by se asi dalo pojezdit.Ale neměl jsem na to gumy -E-08.Podle a-mapy jsou ty pouště tři,a CHKO je jen jedna.

sweetM (28) napsal 08.05.2017 v 20:08

Jsem silničář tak jsem se nezajímal o možnosti vyřádit se na písku, pokud nejde o to běhání. Jen z doslechu, že ta možnost je, že tam jsou vymezeny prostory. Bohužel podrobnosti nevím. Četl jsem článek o nějakých závodech v Chechlo ale to tak z roku 2014-15.

Daliss (24) napsal 07.05.2017 v 18:47

mates> kousek od tama je přímo offroadová pískový areál, kde se dá 100% jezdit legal, ale něco málo to stojí. Přímo u Chechla je to tak nějak všelijak. Co mi říkali na ubytku tak to prý nejde, ale když tam dojedeš, jede uprostřed maník na rally KTM a za ním velké Pajero.. Tak nevím. My tam kdysi jezdili na kraji a nebyl problém

Mig_35 (345) napsal 07.05.2017 v 18:46

kontrolni otázka: smí se tam vjet na motorce? asi ne co? jinak to je ta Polská Sahara?
minulý týden jsem byl na té Moravské a taky to nebylo špatný:)

mates9191 (0) napsal 06.05.2017 v 22:22

chtěl bych se zeptat zdali někdo tuši jestli se ta muže jezdit nebo tam je zakaz jak v některych piskovnach... diky za odpovědˇ.

ppm (0) napsal 06.05.2017 v 08:27

Super navod.o pousti jsem vubec nevedel.oni zde davaji koment i debilove?

Brukev (850) napsal 05.05.2017 v 14:28

Každej motovejlet je fajn

spike-cz (137) napsal 05.05.2017 v 10:26

Není nad názornou ukázku, jak si užít den v sedle. Cesto-opus to není, ale jako návod na zajímavé místo určitě. Za mne palec hore a až budu na podzim v Jeseníkách, budu o tomhle tripu přemýšlet. Díky

Tančouz (20) napsal 05.05.2017 v 08:17-1+2

Dlouho jsem zde postrádal "poučné a smysluplné komentáře" pana chudelapipa . Už jsem měl obavy, že opustil tyto stránky, a hlásá svá moudra někde jinde . To by mě z celého srdce mrzelo . Jen by mě zajímalo proč člověk, který má zjevně patent na správné cestování (podle jeho vesměs kritických komentářů a podle toho co mě psal do osobní zprávy, tak má prý procestovanou celou Evropu) nehodí na svůj profil nějaký návod co a jak. Jistě by to mnoho z nás ocenilo. A pokud budeš pane chudelapipa chtít na tento můj komentář reagovat urážkami, tak urážej jen mne a veřejně . Jinak pěknej vejlet za humna . Až pojedu tím směrem, tak tam určitě hodím očko .

chudelapipa (-161) napsal 05.05.2017 v 01:06-4

hm,do písku si můžu vlézti v pískovně za rohem,mezi poskládané šutry na tři hodinky tak nevím co bych tam očumoval a náklady na osobu 200 kilča??? hm frajer asi letěl po větru na semínku pampelišky,a po dálnici pofrčet můžu taky,mám jí ani ne kilák od domu a obědovou ňamku na pumpě to se mi snad už jen zdá asi jsem z jiného světa,ale tohle fakt nee

Hery22 (20) napsal 05.05.2017 v 00:27

Taky jsem tam vzal predloni svuj stroj, aby alespon na chvili byl v "pousti" kdyz uz je v tech zavodnich barvach v kterych cagiva v 94 vyhrala dakar

rocker78 (13) napsal 04.05.2017 v 18:29

jj. souhlas , ani jsem netusil ze mam poust za kominem;) vic takovych cestopisu !

milanek81 (29) napsal 04.05.2017 v 10:05

dobra inspirace na vylet