Za polární kruh a dál

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

dzarmil (8) napsal 19.10.2016 v 21:15

Pokaždé mě potěší cestopis,kdy se cestuje na motorce a ne na modním,"provařeném",německém GS "bramboráku" .Jen tak dál .

Radek2107 (53) napsal 19.10.2016 v 19:57

Ty fotky, to je nádhera. Hezké čtení.

ziki.xt (23) napsal 19.10.2016 v 03:03

Super cestopis a ty foto fakt povedené. Vím jak je těžké udělat na moto pěknou fotku. Nebo spíš než to člověk všechno vyndá. Jseš borec dát to takhle sám. Co se týče počasí tak když chčije a chčije tak ztoho by jeden chcíp to te fakt. Přeji mnoho pohodových km.

mikni (103) napsal 14.10.2016 v 12:59+1

Popsal jsi to hezky a pravdivě,možná ta samota by mě moc neseděla,nejde o to,že jede člověk sám,ale většinou mi vadí,že se nemám s kým podělit o momentální dojmy,jeli jsme Norsko se ženskou na GL1500,tak že celkem proti větru a dešti schovaní,ale stejně to byl masakr,při přejezdu z Norska do Finska bylo na nějakém Abisko 2 stupně a déšť,jinak celou cestu 14 dní nepřesáhla teplota 10 a bylo to někdy v červenci,tak kdo tam vyrazí ať s tím počítá.Nejvíc se mi stejně líbily Lofoty Nebýt to tak daleko,rád bych tam ještě zavítal možná by mě stačilo to jižní Norsko.Taky se tam dělá průvan v peněžence s tím se musí počítat.

Well-Being (7) napsal 14.10.2016 v 09:46

Další pěkný cestopis o cestě na sever. Děkuji. Z fotek, kde byla silnice a krajina pospolu, jsem jak se říká, uchcával Maggi v kostkách. Nádhera. Děkuji. Mnoho suchých kilometrů přeji.

Miluna1 (24) napsal 14.10.2016 v 09:22+1

Pěkný cestopis. Počasí je zkrátka důležitý. A výbava taky. Stačí jedna delší říjnová vyjíždka a hned víš, co a jak.
Když je na cestách hnusně, tak raěji najdu ubytko. Nešetrný na peněženku, šetrný na tělo.

shikula (0) napsal 14.10.2016 v 08:35

S mou kochačkou je to na míle vzdálená cesta, přesto respekt ! Muselo to být obrovské sebepoznání. Kapku mě zaskočila cena, když si vezmu, že jsi stále jen jel a jel, spal a jel a jel Díky za motivaci!

Toni (53) napsal 14.10.2016 v 06:39

Dobře se to čte. hodně mě pobavila věta: ...měli asi přebytek dopravních značek „60“ ... úplně jsem si to představil. Jinak, krásný fotky a nájezd km dost slušný

Rob187 (4) napsal 13.10.2016 v 20:58

Moc pěkně napsané včetně pěkných fotek , takové cestopisy mám rád

Numm (0) napsal 13.10.2016 v 19:10

j3nik > to ani ne, ikdyž zpočátku jsem měl obavy, jestli vydržim sám se sebou a v pohodě

Tommino > no vlastně co si tak vybavuju, tak mě po návratu chytly kyčle, zápěstí, a já nevim co všechno... ale dokud jsem byl na cestě, tak nebyl problém takže další tejden jsem se dával dokupy

jets > počasí souhlasim, ale díky mojí výšce (175) a přešitému sedlu byly ty denní km akorát

Slávek-TDM > je to tak, vyhřejvaný hefty by bejvaly bodly

Slávek-TDM (129) napsal 13.10.2016 v 12:58

Tak priste uz investujes patnact set korun a koupis si vyhrivany rukojeti a jeste takovouhle vychytavku:
//www.novelmoto.cz/novelmoto/eshop/5-1-Obleceni/58-2-Obleceni-do-deste-nepromoky/5/2169-Navleky-na-riditka-do-deste-a-zimy-Louis

Opl (59) napsal 13.10.2016 v 11:22

Fandím a závidím těm co vydrží takovou cestu sami se sebou Pěkné

Qbi-C (1) napsal 13.10.2016 v 10:30

perfektne napsany

31081 (670) napsal 13.10.2016 v 08:51

pěkné a cestovat tak daleko a na tomto stroji-obdivuhodné

jets (522) napsal 13.10.2016 v 08:14

10000lm za 17 dní je průměr 588km/den - ufff, navíc v takovém počasí na Monsteru. Prostě cestovat se dá na čemkoliv a každý podle svého gusta. Na cestování není žádný vzorec, každého to baví jinak a proto je tak hezké číst potom cestopisy

Tommino (6) napsal 13.10.2016 v 07:57

Hezký cestopis . Ta cesta = kompletně vyčištěná hlava, relax a svým způsobem i odpočinek. I když to muselo být trochu náročný. Jaký byl návrat do reality všedního dne?
Pěkně napsané + prima fotky a dobře se to četlo.

Finč (89) napsal 13.10.2016 v 07:13

Skvělě napsáno a parádní fotky "Sever" miluju a nevim, jestli bych měl koule na to, vyrazit takhle sám Jinak nejvíc mě pobavila poslední věta o počtu Ducatek a tesařovi

j3nik (-4) napsal 13.10.2016 v 03:17

opravdu smekám fakt úctyhodný výkon a nebylo ti tam smutno když jsi se klepal ve stanu zimou?