Na pár dní do Norska

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

šejdaM (0) napsal 25.09.2014 v 21:26

norsko je super pracoval jsem tam rok a doporučuju všem úchvatná krajina překrásná zem super lidi ale draho to je druhá stránka

Milan1963 (271) napsal 23.05.2014 v 10:28

Příště dej víc popisu, jinak , pěkné fotky.

Vydris (50) napsal 20.05.2014 v 05:10

Paráda Akorát jsem u toho málem usnul

johnyboy (25) napsal 20.05.2014 v 00:12

rychle a stručně! tak to má být!

krysoid (3) napsal 19.05.2014 v 22:22

Krása,na co zbytečný kecy. Taky se tam jednou vrátím podívat.(pracoval sem tam 2x 3 měsíce)Je tam spousta míst na který bych se chtěl podívat ze sedla motorky.A ty jejich klikatý cesty s perfektním asfaltem,krása.Ale pozor,je to sázka do loterie,jeden měsíc pršely tak dva a půl týdne v kuse no parádička.Jenže když je tam pěkně,teplo,svítí sluníčko,chytne vás to za srdce!
Klobouk dolů už jen za tu cestu tam,jel sem to autem a ta dálnice je hnus,Něměcko=placka,kolem dálnice nic,Dánsko=v bledě modrým.Naopak Norsko je pravej opak.Pro mě srdcová záležitost.
Dokonce přemýšlím se tam nechat přepravit a to nejsem srab,jen nesnáším dálnice.

Kov (23) napsal 19.05.2014 v 20:25+3

Priste to trochu zkrat. Je to dlouhe a nezazivne.

Martaffon (5) napsal 19.05.2014 v 18:57

teda když vidim ty nádherný fotky, nemůžu se dočkat až se tam taky podívám pěknej výlet

klubicko (1) napsal 19.05.2014 v 13:42+1

Chlapi já ani netušil, jestli to zveřejní. Stručný to bohužel je, ale já se příště polepším.
díky za komentář

Quikec (10) napsal 19.05.2014 v 12:25

hezky,ale strucny.. par vet navic by urcite neuskodilo. Norsko je uzasny,ale obrovsky a je tam toho tolik,ze tam snad ani mesic nestaci. Byl jsem tam nejakych cca 16 dni a videl jsem z toho tak mozna setinu. Chlapek co tam byl uz snad 10x me nejdriv strasil,ze tam taky celych 16 dni muze proprset. Nakonec pocasi vyslo a bylo to bozi. Urcite se tam taky vratim jen teda ty ceny vsecho u nich nejsou moc krasny :´-

Uch (22) napsal 19.05.2014 v 09:10+1

Cesta to byla urcite super, nadherny fotky. Jen skoda prilis stroheho slohu, chtelo by to trochu šťávičku, urcite bylo dost zajimavych zazitku. Ale respektuji styl kazdeho, proste zadny recicky, byly jsme v Norsku, konec zpravy.