Květoš a Martin - cesta na sever 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

sekáčmagor (128) napsal 18.03.2018 v 20:26-1

Nějak jsem nepochopil proč se poslední dobou rozmáhají v "cestopisech" fotografie s úsměvem a palcem nahoru.

pepa1 (11) napsal 18.03.2018 v 09:09+1

Předně - máte můj obdiv, absolvovali jste úspěšně cestu na Nordkapp, a tam já jsem zatím nebyl. Musel to být obrovský zážitek z cesty jako takové a z toho, co jste z divoké přírody mezi kapkami deště viděli. Počasí vám nepřálo snad ani na Norské poměry . Tedy za váš trip jedině . Co se týče básnického střeva a cestopisu, ať neopakuju, souhlasím s OndraF a známkuju za 2. To ale nijak nesnižuje ten vlastní motorkářský zážitek cestovatelů a dík Cesar-CZ za to, že jsi se o zážitky a foto podělil. Přeju hodně šťastných km na dalších cestách a vždy kolečkama dolů.

PEPA55 (11) napsal 14.03.2018 v 13:56

Hezká cesta toho deště až moc a těch km v dešti dík nechci, hlavně že jste si to užili a líbilo se vám,o to hlavně jde,tak příště bez deště

Finč (89) napsal 13.03.2018 v 15:38+1

Dobrý dešťový sebemrskačství Kdežto článek je pro mě tak trochu suchej Ale hlavně, že jste si to užili

oráchlo (3) napsal 13.03.2018 v 14:52

Nějak jsem nepostřehl příjezd na Nordkapp ,ale určitě to byl úžasný výlet. Ty zážitky už vám nikdy nikdo nevezme..supr!

Bohunka (13) napsal 13.03.2018 v 11:50

Nebyla jsem až tak daleko jako vy, ale Norsko trošilinku znám a vím, že je tam spousta krásných míst, která je škoda minout a každopádně stojí za fotku , ve vašem vyprávění mně fotky nádherné přírody trochu chyběly...určitě jste si to užili i bez nich, že?
My jsme měli štěstí, že téměř nepršelo a tak máme spoustu sluncem zalitých fotek hor, vodopádů, ledovců a fjordů...
Bohužel jsme nenapsali žádný cestopis

Tech (43) napsal 13.03.2018 v 09:49

Je to o štěstí, mně pršelo zase celkem málo. Ikdyž jsem na těch místech byl, z článku jsem pochopil jen co jste měli k jídlu. 😀

majky72 (131) napsal 13.03.2018 v 06:53+1

Normalne som dočital a rosmyšlam kde že to medzi tou kavou, konzervamy a slivovicou bol ten Nordkapp ale nakoniec som ho tam predsa len dohladal

HonzaSuchy (14) napsal 12.03.2018 v 18:39

Z přečtení všech motorkářských cestopisů z Norska mi vychází jediné: chceš-li se pořádně smočit, sedni na motorku a vem to na Nordkapp, počasí se postará a bude to zadarmo. Ač musí být Norsko na motorce úžasné, takový vodomilný masochista abych se tam vydal tedy nejsem.

OndraF (38) napsal 12.03.2018 v 12:40+5

Je to zvláštní - čtrnáctidenní cesta nacpaná do pár odstavců, 127 fotek, z nichž 100 se dílem opakuje a dílem jsou "o ničem", popis zajímavých věcí slovy "to se nedá popsat, to musíte zažít", ale zato spousta zážitků s plechovkami z Kauflandu (to je překvapení, že se to nedá žrát... ) a detailní přehled počtu vypitých kafí a piv... atd., normálně by to ani nestálo za komentář... ale nakonec přiznávám, že se mi článek vlastně líbil - přes jeho stručnost z něj tak nějak podvědomě sálá celý ten drsný sever a všechno co k němu patří, a taky naplnění známého hesla - "zážitky nemusí být pozitivní, hlavně když jsou silné" . Takže vlastně dobrý a těším se na video!

Emper (-2) napsal 12.03.2018 v 09:53

Skvělá cesta .. respekt !

jets (522) napsal 12.03.2018 v 08:00

tvl tolik deště, to by mě kleplo . to bych radši jel na poslední chvíli jinam kde by tolik nepršelo...
Cestopis hodnotit nebudu ať se tu zase nestrhne válka

tonda0 (31) napsal 12.03.2018 v 06:57

Díky za sdílení. Určitě jste si to užili. Na mne moc velký denní nájezd, možná proto je většina fotek jak stojí motorka v kempu. Najeli jste toho tolik, že by mohlo být víc fotek z přírody, ale jestli na zastavování a focení byl vůbec čas

martasan (1) napsal 07.02.2018 v 22:50+1

Kámo super cesta, ještě dnes jako živý Tak letos hurá na další výlet