Cesta do země vikingů

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

_Sparrow_ (16) napsal 10.01.2013 v 20:53

Na prelomu cervna a cervence jsme tam byli s bratrem taky! Ja FZS600 a on na XTecku 600 r.v.97 a zvladli jsme to s prehledem. Pravda nebyli jsme az na lofotech :( i kdyz jsem moc chtel, ale kroupy nam prekazili plany tak jsme museli obratit jeste pred Trollstigenem. Presto musim souhlasit s Powel(em) ze neco tak krasneho jsem nevidel ani na Islandu! Je tam sice draho, ale rozhodne jedte!

Powel (1) napsal 25.12.2012 v 15:38+1

Dekuji vam vsem pani kolegove ze se vam muj cestopis libil pokud bude nekdo cokoliv potrebovat ohledne cesty do norska rad vam pomuzu a nebo vam poradim co a jak :) chtel sem hlavne ukazat tem kteri nemaji zas tak silne a dokonale masiny ze se to necha i podniknout na obycejnejsim stroji :) a kazdymu kdo premysli o tom tam jet tak at se niceho neboji jelikoz neco tak krasneho u nas ve stredni evrope neuvdite :)

Pivko (85) napsal 24.12.2012 v 11:44

joj to jsem se pěkně začetl .Díky za inspiraci.

lopata75 (111) napsal 23.12.2012 v 21:37

Přesně tak. V srpnu 11 dní azuro! I místní nám říkali,že jsme to snad přivezli s sebou...

E-Ryc (20) napsal 23.12.2012 v 13:59

Diky za par dalsich bodu do planu na dovolenou. Co se deste tyce, zatim se snazim byt optimista, treba bude prset jen obden

crazy_doctor (8) napsal 23.12.2012 v 13:50

Pěkné, pěkné . Zase další inspirace.

mikni (103) napsal 23.12.2012 v 12:23

...hezké fotky,hezká cesta.Na Lofotech jsem byl před lety na GW 1500 je to na mašině i jinak nádherná zem,kam bych se ještě jednou rád vrátil,ale červen je podle mě pro Norsko jen pro toho,kdo miluje jízdu v dešti a větru,ale je to jen můj osobní názor a zkušenost...

TomasFZS (18) napsal 23.12.2012 v 12:11

Taky jsem byl 16.6. na Lofotech . Jen jsem jel obráceně..

mimo (20) napsal 23.12.2012 v 11:48

Ty jsi mi dal, původně jsem chtěl tyto země až pojedu z Nodrcapu jen projet ale po přečtení tvého cestopisu si budu muset vzít o týden dovolené víc. Moc pěkně napsané super fotky. Už se tam teším :)Díky za pěkné počtení

Abajovec (19) napsal 23.12.2012 v 10:22

Nádherná cesta...
Znám ji z pracovní cesty, což bylo autem. Na motorce mi to Norské skorofurt-deštivo vadí.
Nejmíň tam asi prší v srpnu, jak jsem vypozoroval i když to bylo v autě.
Máte můj obdiv, mě promočené motohadry neberou... Neumím si třeba představit, že bych měl mokré hadry a spal ve stanu. Ráno zas do mokrých... fuj. My i v červenci do Alp jezdíme po penzionech.
Takže obdiv