Na jednadvacet let staré motorce do Holandska

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

_Wally_ (0) napsal 19.04.2017 v 21:21

Dlouho jsem se takhle nenasmál!
Hodně odvážný podniknout takovou cestu na takové motorce.
Nečtu často ani rád, ale tohle jsem hltal , vtipné, trefné a zajímavé !
Díky za sdílení tohoto dobrodružství s námi !

Milan1963 (271) napsal 16.04.2017 v 10:23

V červnu se do NL/B taky chystám, tak díky za inspiraci.

Jeuwi (0) napsal 12.02.2017 v 15:18

...dobrá práce

Huny (6) napsal 30.10.2013 v 01:40

Paradni, precteno jednim dechem. Maloktery cestopis me takhle bavi. Diky za nej.

Rajce2 (26) napsal 14.02.2013 v 10:02

opět další borec, kterej dokazuje, že když se chce, tak to de Opravdu nechápu, kdo by jako k*rva měl opovrhovat starým strojem!! Spíš naopak, ty lidi (a jejich stroje) si zaslouží obdiv, že dokázali v takovým stavu tu mašinu udržet a vyrazit takovou dálku. Navíc právě i lidi na západě dokážou tohle ocenit a i za jízdy zvednout palec nahoru. Máš můj obdiv a opět si mi dokázal, že moje MZ byla prostě výjimka a já měl smůlu (a blbost) na kup. Moje nejdelší cesta na MZ byla 300km (druhej den chcípla a opravoval jsem jí snad půl roku). Mimochodem - fotka, kde sou budíky, ukazující 80km/h je taky dobrej úlet ani nevim, jestli tě náhodou za tohle nemůžou ještě dodatečně stíhat za nevěnování se jízdě a obecný ohrožení (vtip) Jo a i v jiným cestopise si myslim fotil nějakýho ptáka, to máš zálibu, nebo to je náhoda?

Krtek.Sileny (1) napsal 28.01.2013 v 11:34

super já jezdil na jawách taky všude možně viz.www.volnesetkanijawaru.cz v němec.byvá Jawa sraz jukni na str.já už nemám na čem jezdit,ale snad se to zlepší byl sem v německu na jawa srazu jen 10x na jawě,638,640/5

Prachy (5) napsal 06.12.2012 v 20:37

Supr . Jen mi přijde zvláštní, že tě nejdřív do skútro servisu nechtěli vzít, a pak najednou jakoby nic tě přijali a ještě oprava bez peněz. Tys měl určitě na obličeji úsměv a v pravačcce 9mm .

kosata (0) napsal 27.03.2012 v 19:44

Paráda... takovou cestu bych chtěl taky jednou zažít. Kufry ze starých kanystrů, tankvak z pytle od mouky, nůž z pilky na železo... a nakonec to všechno završeno rozebráním karteru na ulici. Týpky, jako ty, obdivuju.
A ten ko*ot (víme o koho jde ) si může políbit. Nikdy nepozná, co je to dobrodružství. Co je to pravé cestování. Koupit motorku a vybavení za půl milionu dokáže každej blbec, co na to má. Ale vymyslet takovýhle "samodomo" vybavení, to už chce trochu šikovnosti. :)

jeducomužu (0) napsal 18.12.2011 v 13:12

dobry ty jo a ja nechtěl ject do HR na R1 protože je trochu nepohodlna to přehodnotím

krakatit (0) napsal 21.05.2011 v 22:15

peknej cestopis, opravdu. 10b

kawasakiman: no, precetl jsem si par tvych komentaru a musim rici ze je to utrpeni. a divim se tady lidem, ze na tebe nadavaji. Dle tveho vzhledu (vim, neda se soudit dle vzhledu) je patrne, ze postizenym se nema jeden smat a nadavat na ne.

Stana123 (7) napsal 19.03.2011 v 21:15

pškná práce

bedakolohnatek (0) napsal 08.03.2011 v 02:02

Super čtení jsi borec na tohle bych odvahu neměl gratuluji že jsi to zvládnul a přežil.

marin.zem (0) napsal 22.02.2011 v 20:00

Dobře ty Obdivuju, že se někdo vydá na takovou "štreku" sólo, a možná o to je to i lepší zážitek Jinak k eMZetě -> je to poctivý stroj a že 150tka zvládla takovou štaci, o to je větší nářez Jen tak dál!

jawadřevák (0) napsal 11.02.2011 v 11:04

tož dobré jedno jsem si z toho odnesl, navigaci si nepořídím, bloudit umím i s mapou

KKKTTTMMM (0) napsal 23.01.2011 v 19:05

Moc pěkny,už dlouho jsem se takhle nezasmál
nevím co děláš,ale můžeš se klidně živit psaním,dá se to číst na rozdíl od ostatních "médii"

MZťák (0) napsal 17.01.2011 v 17:30

Tak toto bol najlepší článok, aký som kedy čítal . Si fakt VELKY FRAJER. Vždy som sa chcel podobať takým týpkom ako si ty, ale na to som nikdy odvahu nemal. Za článok a odvahu 100 bodov
A kawasakikok.t práve ty si hanbou všetkých pravých motorkárov

mikhail (1) napsal 13.01.2011 v 15:50

Paráda! Jednička za odvahu a Jednička za cestopis.

Ja by som si určite netrúfol na mojej o pár rokov mladšej a výkonnejšej moto na takú štreku, pretože nie som tak zdatný, čo sa týka jej opravy

Ale každopádne poteší, keď človek vidí, že cestovať sa dá aj na motorke za "lacný peniaz".

JARINKO (0) napsal 07.01.2011 v 20:25

Si machér , len tak ďalej ...
a ten blbček " kawasakiman " je celkom trápny

AC-SCHNITZER (10) napsal 29.12.2010 v 22:23

Čau Libore, vidím, že ti už ten cestopis zveřejnili, znal jsem ho sice už z mz-world.wz.cz, ale myslím, že tady to bylo ještě lepší . Myslím, že bys dle ohlasů měl Bandita nechat v garáži a živit se cestopisy s ETZ 150 a co se týče pana "kawasakiborce" tak by se měl inspirovat pštrosy a srtčit hlavu do písku... Nebo raději ať tam vleze celý, ubožák

bastik. (0) napsal 14.12.2010 v 16:37

jsi fakt dobrej a moc hezky se čteš a a ten namachrovanej blbeček "Kawasakiman", Ti nesahá ani po kotníky!!! Jezdi si vesele dál kam a kudy chceš a myslím si, že u normálních motorkářů spíš budíš obdiv a né ostudu. Je to fakt vůl a podle ksichtu i nesympatickej machýrek, na kterýho jednou dojde. Máš mou úctu a přeju Ti na cestách a vůbec v životě hodně štěstí z Děčína zdraví Baštík

Miiraass (0) napsal 09.12.2010 v 21:31

pecka pecka pecka, jako kluk jsem na simsonu o prazdkach projel skoro celou republiku ale tohle je fakt pecka. Jen tak dal.

VLK.1 (-2) napsal 07.12.2010 v 23:08

Jseš borec, blahopřeji. Na nic si nehaješ a navíc umíš. Jen tak dál.

Malešice (12) napsal 07.12.2010 v 15:13

super cestopis!! na RVHP technice je dobrodružství nejlepší.
kawasakibuzerant je mimo, ale blondýna ho stejně brzo donutí prodat motorku a koupit kabrio tak od něj bude pokoj

Herbert (0) napsal 02.12.2010 v 19:18

Tak ještě jednou...ten kawasakizmr.ka je zkomercionalizovanou ostudou motorkářů.

Herbert (0) napsal 02.12.2010 v 19:02

Palec nahoru!!! Jsi borec. Připomněl jsi mi moje cestování na JAWĚ 350 v 80. létech Také jsem vše vozil sebou. Káble, indučku, kladívka, těsnění, svíčky, fajfky, náhradní duši, konektory, atd atd. Teď mám mašinu, kde si neopravím skoro nic...ale nekazí se (klepu 3x na dřevo ). S tebou bych klidně vyjel kamkoliv...

GSXJarda (274) napsal 28.11.2010 v 21:52

nej cestopis za dlouhou dobu

mikni (103) napsal 27.11.2010 v 17:04

Jsi bourák a připoměl jsi mi moje začátky,kdy jsem na Jawě Pionýr vyrazil do Tater a cestou jsem měnil pístní kroužky u pumpy,kde si mě lidi i fotili.Jednou tu MZtku taky vyměníš a přeju ti hodně dalších pohodových km,jsi správnej motorkář

mimo (20) napsal 25.11.2010 v 19:29

Komentáře už pomalu předčí celý článek Super čtení (obojího)

novaciny (-3) napsal 24.11.2010 v 21:37

Sice škoda že začátek je skoro samá GPS ale opravdu pěknej cestopis se vši mco do toho patří. Nesnášim cestopisy bez poruch motorky a spaní v apartmánech..to je pak dlouh ýa nudný čtění..

novaciny (-3) napsal 24.11.2010 v 21:37

Předchozí