Nepál 2011

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

pepikbalik (2) napsal 16.12.2012 v 16:52

Díky za pěkné čtení. Byl jsem v Nepálu na horách a musím potvrdit, že na černé kaňky na poslední chvíli jsou opravdu machři. Celkový dojem to ale také nezkazilo.

jruza (0) napsal 18.07.2012 v 13:45

Tak tohle je úplně nejvíc co se tu kdy objevilo !!!
Přečetl jsem všechny díly najednou a nemohl se od nich odtrhnout... srozumitelně a stručně popsané s úžasnou fotogalerií .Kluci jste fakt borci !!!

Radek-big (0) napsal 01.06.2012 v 12:32

Pěkný výlet a pěkně popsaný ,připomenul a zavzpomínal jsem si na ten náš o pár let dříve.
Měl bych dotaz , kolik stála přeprava motorky domů a jaká to byla spediční firma.
Díky Radek

Baca42 (0) napsal 21.05.2012 v 21:47

Parádní fotky

Peter7 (-4) napsal 20.05.2012 v 09:42

Krasny zaverecny dil. Zajimalo by me, kolik tenhle vylet cca stal?

MLorenzo (1) napsal 19.05.2012 v 10:28

Perfektní počtení ... takové dobrodružné vypadnutí z dnešních stereotypů západního světa... museli jste si to patřičně užít ... paráda chlapi

mardock (73) napsal 18.05.2012 v 14:37

opravdu závidím a snad se mi někdy podaři alespoň z poloviny udělat takovej trip jak jste měli vy. Připadne mi to takřka nemožný sehnat víc lidí na takovouhle cestu a asi i podobně smýšlejících. Asi nejsem jedinej koho zajímají náklady téhle cesty.

GSPARK (0) napsal 18.05.2012 v 13:36

Zdravíme všechny komentátory děkujeme za Vaše názory a dotazy a reagujeme na ně níže:

1. přednášky: o cestě určitě neplánujeme, ale kdyby nějaký pořadatel např.moto sraz
projevil zájem, tak nějakou krátkou třeba i jo ...
rozhodně by bylo o čem hovořit, protože historek, které se nevešly do cestopisu bylo rozhodně více ...( i třeba těžko uvěřitelných ... když v džungli v Indii ve sloním koridoru, kdy očekáváte, že se možná potkáte s divokým slonem, Vám při jízdě na motorce na ruku přistane orel a málem Vás z ní sundá... Že nevěříte? My ale máme videodůkaz z Márovi helmy

2. Benzin : Do těchto zemí rozhodně větší nádrž ... a kanystry s sebou . I když benzin koupíte takřka všude, určitě se vyplatí mít vždy připravenou rezervu. V kanystrech je pak lepší mít připravený kvalitnější benzin a třeba naředit ...

3. Rusko : Nejeli jsme přes něj záměrně, protože do Číny Tě s motorkou nepustí a z Tadžikistánu bychom museli přes nejobávanější úsek v Afghánistánu a to se nám opravdu nechtělo ... a taky Írán nás velmi lákal a stál doopravdy za to !!!

4. Děkujeme všem kterým se náš cestopis líbil a udělal si chvilku na jeho přečtení a konstatujeme, že člověk nemusí
jezdit na kraj světa, ale spousty hezkých zážitků zažije třeba na našem oblíbeném Slovensku, kam každoročně jezdíme a letos tomu rozhodně nebude jinak !!!

Přejeme Všem bezpečnou a vydařenou sezonu 2012 v sedle našich motocyklů

Za Himalayas team Honza a Marek

P.S a samozřejmě zdravíme motorkáře Aleše a Moniku, které jsme potkali v Nepálu a DĚKUJEME za odkaz v komentáři
II.dílu. Ty fotky z treku kolem Annapurny jsou opravdu nádherný. Mára s naším dalším kamarádem to absolvují letos po Vašem vzoru...

Dolin (19) napsal 18.05.2012 v 11:43

Nemám slov. Se slzou v oku doslova sem se tam viděl s Vámi! Závidím Vám (v dobrém) a těším se na další podobné reporty!

natrium (0) napsal 18.05.2012 v 11:22

Vyborny serial clanku, pokazde jsem s nadsenim cekal na ten nasledujici. Skoda, ze cast cestovatelu ukoncila svoji pout uz v Evrope, nicmene podle toho, co tu pisete, musel byt dvoumesicni relax bez beznych starosti uplnou pohadkou. Chtel bych se zeptat, jestli byste nedodali i nejaky prehledovy cisla (kolik jste najeli km, na kolik to cele zhruba vyslo, jak jste cestu planovali predem a pak jak na ceste, apod.)?

Lukeeno (2) napsal 18.05.2012 v 11:16

velkolepé!!!

martycaesar (0) napsal 18.05.2012 v 11:09

Jedním dechem jsem vše přečetl a zasnil se...
Pánové díky za poznatky, fotky a vůbec za inspiraci. Nevím, jestli někdy podniknu takovouhle dvouměsíční akci, ale rozhodně si o ni pro tuto chvíli nechám vzdát.

LiborK (37) napsal 18.05.2012 v 10:34

Cestopis je moc hezky napsaný a cesta sama byla cílem, jak říkáte.Asi to nikdy nedám a proto děkuji, že jste mi ten zážitek zprostředkovali.

kolb.y (6) napsal 18.05.2012 v 09:59

luxus až budu velkej kluk tak chci taky , ale asi pojedu přes cestovku na eintfeldech, toto už je mooc

meti (1) napsal 18.05.2012 v 09:56

fantastický

TRA (29) napsal 18.05.2012 v 09:12

Díky za tento cestopis. Muselo to být opravdu nezapomenutelné

FilipTenere (31) napsal 18.05.2012 v 08:45

Parádní cestopis, silný zážitek pro mě bylo už samotný čtení Životní pouť...

Troj11 (4) napsal 18.05.2012 v 08:29

Opravdu asi nejlepší cestopis co jsem tady četl. Musely to být úchvatné a nezapomenutelné 2 měsíce, máte můj obdiv

Kov (23) napsal 18.05.2012 v 07:52

Přečetl jsem všechny díly cestopisu a fakt smekám. Je to jedna z nejlepších věcí se se tu objevily. Taková cesta je určitě snem každého,kdo má v sobě aspoň kousek cestovatelské duše. Finanční stránka takové cesty to ale umožní jen někomu a to nemluvím o potřebném volném čase. Jste borci, že jste to všechno zvládli.