Čtyři státy ve čtyřech dnech

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Wapelinhu (0) napsal 19.07.2019 v 22:23

Pěkný počteni =) Bled můžu doporučit, krásné jezero, kostel na ostrově a hrad nad jezerem taky bezva.. ale jak někdo psal níže, hodně moc lidí,chce to trošku trpělivost.. jel jsem s přítelkyní na slepo a bydleli jsme v kempu kousek od Bledu, cca 10minut jizdy..

Kasinek (-1) napsal 29.05.2019 v 10:16-1

Brukev díky. Byla to opravdu pohoda... . Jinak omlouvám se za gramatické chyby, ale tak nějak si myslím, že to není to podstatné. Počasí bohužel neporučíme a tak můžeme být rádi aspoň za to jaké bylo. Cesta byla na spěch, ale prostě tak to bylo. Chci se tam vrátit a pořádně to projet.
Ale všem díky za komentáře.

Brukev (850) napsal 28.05.2019 v 18:05+1

Cítím z toho pohodu a tak to má být

Finč (89) napsal 28.05.2019 v 06:38+1

Škoda těch malejch fotek A škoda, že jste neměli lepší počásko klucííí ,
Jinak pěkná trasa

Ferda_Mravenec (1) napsal 27.05.2019 v 23:10

Loni jsem také projel Schwazwald i Vogézy, Schwarzwald se mi líbil víc. Letos tam pojedeme zas, projezdíme celý Schwarzwald. Vy jste to podle mne projeli moc hopem, přitom tam jsou krásné silnice a stojí za to si je projet. Nejsou to hory jako Alpy, serpentýn málo, ale zatáčky jsou přehlednější a dobře se jedou. A na ty vodopády na Rýně se letos chystám

StB (26) napsal 27.05.2019 v 19:06

Jak již bylo zmíněno, tak popis cesty dobrý a určitě inspirativní, ale ty fotky patří hodně zredukovat.
To Slovinsko Vám taky doporučuji i když oblast Bledu je nejen pěkná, ale hlavně turisticky profláknutá a přelidněná.

k2j89 (25) napsal 27.05.2019 v 07:25+1

Cestopis by nebyl špatný, určitě mnoho krásných zážitků, ale příště vkládej fotky větších formátů, je škoda, že na nich není nic pořádně vidět a než to sem vložíš, nech si to od někoho přečíst, pak tam jsou zbytečné chybky a překlepy. Ovšem za ujetou trasu a pohodovou dovolenou za mě , jen snad příště na víc dní.