Bavorsko od severu na jih

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Koudys (0) napsal 18.07.2011 v 20:35

Klobouk dolu!!! Moc pěkný počtení!!!

mlynec998 (-6) napsal 30.05.2011 v 12:17

citam tie prispevky a tusil som ze budu tohto typu.a to pisu ti tolerantnejsi.ja keby mozem,dam rad jazdu s tebou,keby to cinan vydrzal.takto by mali ludia brat svet.tuzit po vyletoch,prirode,spoznavani,po zivote.no vacsina pozera na to co mas a pritom na STROJI chodia kavickovat...na ceste ta nepozdravia,ako keby nikto nezacinal a este ti daju AKRAPOVIC efektom najavo ze si nula.
no pre mna zostavas vacsim frajerom ako vacsina dnesnych frajerov ktori maju moto len preto,ze nemat velku moto nie je IN.
drzim ti palce.

118051 (0) napsal 30.05.2011 v 08:43

Mlčeti zlato.

riccie (20) napsal 30.05.2011 v 08:22

A jééé tady se někdo špatně vyspal,urazil,je dotknutej a dělá zagorku.
Každej z nás má určitě nějaký problém,někdo větší,někdo menší,to je život.
Pokud jsem četl níže uvedené příspěvky,určitě to nikdo nemyslel špatně nebo s posměchem...čágos

A ještě dodatek, v každý skupině ať to jsou motorkáři,sportovci,nemotorkaři a další a další se najdou volové..Tak to bylo,bude a jest./myslím to k těm postojům atd./

118051 (0) napsal 30.05.2011 v 05:23

Pivko: To nemá cenu pánové. Nechám si své dobrodružství, budu jezdit na čem uznám já za vhodné. Vysvětlovat to nemá cenu. Jako včera, pokud vám na výletě připadám jako cvok, je to vaše věc. Ale vy to zkuste po transplantaci ledviny, s cukrovkou na inzulinu, vysokým tlakem aj. Nazajímají mě ani postoje motorkářů, kteří hledí na skútristu, který se jako včera vrací domů po dalším 460 km dlouhém výletu z Německa. Zdar a sílu. Ještě jeden cestopis z Polska, který jsem připravil. Je vidět, že k vám nepatřím. Zdar.

Viro (0) napsal 29.05.2011 v 22:01

Sebevrach. Ale nadšení dokázalo již více

Viro (0) napsal 29.05.2011 v 22:01

Sebevrach. Ale nadšení dokázalo již více

Pivko (85) napsal 29.05.2011 v 21:28

pro Martin.Eden : Skoro všichni jsme si prožili dobu na 50-tce,doba a pokrok se nedá zastavit a tak většina starších kluků tady má něco silnějšího.Nikdo tě nenutí do litru ,ale právě ,že my máme zkušenosti a ty to vidíš jen z tvého pohledu ,nezkusil jsi to co ti doporučujou ostatní a ještě si na nás ...Ta 125 by nedostala tak zabrat jak ta vylagrovaná 50.Pak se diviš ,že se to rosype a opravdu jsi na cestě nebezpečný pro ostatní motoristy.Zamysli se.

Sema (20) napsal 29.05.2011 v 00:33

Pěknej výlet Cestopisy čtu, ať jsou z cesty absolvované na 50ce nebo na Goldwingu. Nicméně, oni to kolegové nemyslí vůbec špatně. Stroj který drží tempo alespoň s kamiony mi taky přijde do provozu jako lepší volba, ale naprosto chápu tvoje pohnutky, navíc si je sám vysvětlil.

118051 (0) napsal 28.05.2011 v 19:51

A co když i další cestopisy budou opět z padesátky, nebudou se číst? Nebudete mě na silnici zdravit jako sobě rovného? Jsem snad někdo jiný? Třeba si koupím Harleye, a pak vás tady budu hodnotit já, podle mašiny a kubatury? Nedá se na pajsce jezdit či jsem snad pirát silnic, co překáží? Ne neurážím se, jen se divím. Páni Motorkáři.

Pivko (85) napsal 28.05.2011 v 19:24

původně jsem ten článek ani nechtěl číst,ale ty jsi týpek a umíš to i napsat.Važ si těch rad tady (viz.SEIKOS)a užívej si cestování,přeji Ti pěkné počasí a těším se na další články třeba na 125ccm,kterou taky doporučuji pro takové výlety.Díky za ty fotky z dráty ,pojedu se tam kouknout než to cikáni odvezou do zběrny.

118051 (0) napsal 28.05.2011 v 18:54

Jäsně. Ale chystám se do 300 ccm. Neboj. Musím dodělat řidičák. Srovnat si cukrovku do přijatelných jhranic, zvyknout si na rychlost. A pak se pustím i do delších tratí. Mimochodem, to není o silných strojích, ale u umění jezdit, o umění vidět, o dobrodružství a chuti cestovat. Mám za sebou vysokohorskou turistiku, pěší turistiku s rekordem 113 km. Jízdy na kole třeba Česé Budějovice- Praha- Berlín. Takže, je to, jak tu někdo napsal o motorkářském srdci, srdci dobrodruha a cestovatele. Nikoliv o síle motoru. Zítra jedu na projížďku, 451 km. České Budějovice- Přimda- Domažlice- Klatovy- a domů. Proč ne, že? Stačí?

seikos (975) napsal 28.05.2011 v 18:44

Martin: ale samozřejmě. Na každý dotaz se vždy najde argument. Nemyslel jsem to nijak zle. Jen jsi v minulosti psal že nechceš silnou motorku protože máš pocit že je to nebezpečný. Padesátka je to samé, jen z opačné strany. Do města ok, ale jezdit s tím tyhle šteky v dnešním provozu je podle mě nerozum. Je to jen otázka času kdy někdo z těch stovek aut denně co tě předjíždí nedodrží boční odstup. Proto jsem se ptal jestli by nestálo za to jít alespoň do 125.
Nicméně jezdi si třeba na vratech, když ti to bude vyhovovat

118051 (0) napsal 28.05.2011 v 14:55

No, blbej argument ale argument. Není snad má věc na čem jedu? Co třeba cyklisti, chodci, auta, kamiony, motorkáři na silných strojích, sebevrazi v rychlůosti přesahující až dvojnásobek rychlosti povolené? Nebo letadla, lodě, lidi jako takoví, zvířata, jeleni a zajíci na silnici. Ale třeba i na poli. Hadi, ptáci, samotný Pán Bůh na nebesích. Křižující komety a meteority?

seikos (975) napsal 28.05.2011 v 12:09

Já porad nechápu proc si nekoupis něco normálního. Když s tim jezdíš takový dálky, kup skůtra alespoň 125ccm. Ta padesátka je ve výsledku mnohem nebezpečnější, když se s tim motas po okreskách. Ohrozujes nejen sebe ale i ty co tě neustále musí předjíždět

crazy_doctor (8) napsal 28.05.2011 v 11:03

Až jednou koupíš pořádnou mašinu, to budou výlety. Přeji mnoho km se šťastným koncem

118051 (0) napsal 27.05.2011 v 17:05

Nnene, tenhle skútr nepatří mezi ty levné čínské. Má pohodlnou a měkkou sedačku. Nejsou to takové ty kameňáky, co je prdel na padrť hned po padesáti kilometrech, Tenthle skútr byl speciálně vybrán na dlouhé cesty, abych zatím nemusel kvůli inzulínu řešit něco silného. Říkám tomu rychlejší kolo. A dá se na něm udělat za jeden den (můj rekord- 514 km), bez bolesti prdele či jiných handicapů.

mlynec998 (-6) napsal 27.05.2011 v 14:11

super pristup.tiez si rad niekedy vydem na mojom cinanovi na dlhsiu trasu.teda zatial len do 200km.no mam v plane ist okolo slovenska.
vyhodou ist na skutri je,ze clovek vela vidi,skoro nic to nestoji a ma cas premyslat.na velkej moto len sledujem cestu...
no musis mat PLECHOVU PRDEL po 800km...vsetka cest

BaronVonBahnhof (0) napsal 27.05.2011 v 11:52

Jsem rád, že máme tady na jihu takový borce Smekám s velkou poklonou

preker (8) napsal 26.05.2011 v 10:46

kaskader a masochista v jednom ... hluboce smekam pane

t_freedom (153) napsal 26.05.2011 v 10:25

Úžasný odhodlání! skvělej přístup. Zvolil bych do budoucna trochu silnější dopravní prostředek, abys vyrovnal krok aspoň s kamióny - obávám se, že takhle si ve větším nebezpečí, než většina rychle(ji) jedoucích jednostopých vodičů.

alpin (1) napsal 26.05.2011 v 05:55

Jsi borec držím ti palce, než jsem koupil velkou mašinu taky jsem trápil 50ccm na delší výlety (max 160km) ale před tebou smekám, tomu říkám láska k jedné stopě. to co ty dáš za den někteří nedají ani s velkou motorkou a v klidu vidíš kus světa. Užívej si to dál dokud ti zdraví dovolí