Mongolskem pouští, stepí, tajgou

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

kolda (6) napsal 03.08.2008 v 08:20

Doporucuji precist taky jeden denik tady //mototrip.info/?page_id=8 kluci jsou ted na ceste domu,me osobne ten denik rekl daleko vic,nez tyto 2 clanky na motorkarich.jinak nic ve zlem,cesta urcite zajimava a samozrejme,ze zavidim jen ten clanek jsem cekal jaksi obsahlejsi,ale to se asi jeste dockame a jestli bude i slibovane video,tak to bude super.I kdyby bylo jen na prodej za nejakou petku,urcite ho koupim

beba (2) napsal 02.08.2008 v 13:06

Denik je zmatenej, protoze obcas jsem posilal SMS a pak jednou za dlouhy cas nahral kus deniku. Ale casem to prepisu.
Cestu prodavat nemusime, za sponzory jsme meli akorat tak sami sebe.

Talp (0) napsal 31.07.2008 v 17:03

Velkej palec dolů pro Koldu Tak sem dej svůj cestopis, ať vidíme, jak to má vypadat ty chytráku. Článek je dobrej, fotky hezký. Hodně štěstí na dalších cestách.

MaloPes (8) napsal 31.07.2008 v 14:45

Naprosto pohodovej článek, deník je taky supr i kdyz zmatenej, ale sám to znám ze clovek proste nema silu neco moc tvorit a obcas to nedava smysl. FOTKY jsou SUPR, článek a kdo Ti to závidi at se POSERE (koldo)

kolda (6) napsal 30.07.2008 v 12:36

To je hezky ze jste byly v Mongolsku,ale tohle je uz druhy nic nerikajici clanek o vasem tripu,je to zatim jen chvastani jedeme tam a tam a byly jsme tam a co mi jako s tim ted mame delat.?? Jinak tohle jsou asi prvni hezky fotky co vidim od beby,jinak je kvalita fotek dost mizerna,az si rikam jestli to neni skoda projizdet takove krasne krajiny a mit tak nic moc fotky.Ale at jen nekritizuju,cesta urcite zajimava a tesim se na nejaky cestopis kde se dozvíme neco vic,nez jen kudy jste jeli jinak chapu,ze cesta stala nejakou petku,tak to musite taky prodat.Takze nejake zaziky se snad doctem v dalsim pokracovaní

shrek666 (0) napsal 30.07.2008 v 11:26

to musela byt fantasticka akcicka jen tak dal,,,krasny fotky