S pcxkou na východ

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

mili001 (0) napsal 20.03.2017 v 10:39

Dík za cestopis, kterej aspoň něco dal Teď koukám na mapu.Letos chystám okružku okolo východu ČSSR se skokem na Balaton,potom přes Tokaj na Šíravu, Zakarpatskou Rus ,Halič na Biesczady a Slovenským Rájem zpátky.Zatím plánuju a têším se

jirkapcx (3) napsal 29.07.2014 v 09:38

Ahojky všem ,
jsem rád, že se mé putování na pcxce asi celkem líbí. Kostelníkovi vzkazuji , že i já jsem si na na pcxce
pěkně zajezdil a nejen v Maďarsku, hold každý stroj má své a každý z nás očekává asi trochu něco jiného. Jirku04 ujišťuji, že již pokračování chystám, letos mám za sebou již dvě cesty/ asi 4 000 km/.
Zdravím všechny na všech rozličných strojích a přeji bezpečné cestovní kilometry.
jirkapcx

Kostelník (58) napsal 15.07.2014 v 13:15

Ještě jednou zdar! Tak nakonec jsme ve 3 dnech zvládli jen to Slovensko a Maďarsko. Počasí byla ovšem zrada. Hlavně ten pátek to bylo velké koupání skoro celou cestu. Sobota OK, ale v Maďárii pršelo taky, takže v Bükku cesty mokré a občas nějaké to svinstvo. Tak jsme si museli dávat pozor a v zatáčkách to moc nehonit, abychom neskočili do lesa... Cesta na Podkarpatskou a na Duklu padla kvůli předpovědi, ale stejně by to byla honička na úkor pohody. Takže jindy. Neděle už byla ideální, takže aspoň pěkný návrat. Celkem 1723 km. Jinak doporučuju. Projížďka stojí za to. Nevím jak na PCX, ale na XJR to má ještě tu výhodu, že si člověk pořádně zajezdí na MOTORCE

satanachist (27) napsal 12.07.2014 v 00:50

PCX je nedoceněný stroj. Před čtyřmi dny jsem na něm přijel z čtyřdenního výletu (1086 km) po ČR v doprovodu daleko silnějších strojů a Hondička to zvládla bravurně bez sebemenšího problému, nemluvě o spotřebě. I ty jsi dokázal, že cestování na tomto skútříku je bezproblémové. Palec hore

jirka04 (2) napsal 11.07.2014 v 13:31+2

Pěkně napsané, shltnul jsem to jedním dechem... očividně se dá užít spousta zážitků i na malém skútru v blízkém okolí, aniž by našinec zabrousil kamsi do pekel horoucích ... pane kolego, má můj obdiv. Asi si tu PCXku taky pořídím Bude pokračování? Zbývá sever a západ. Přeju spoustu dalších hezkých výletů na PCX. Jirka

maho4 (12) napsal 11.07.2014 v 10:05

Dobré počteníčko.Jel jsem v květnu Polsko,Ukrajinu,Madarsko kolem Slovenských hranic(cca 1500km) a chystám se zvova.Je tam krásně,levno a relativně bezpečno,a stále co objevovat.

BMWtomas (0) napsal 10.07.2014 v 22:10

Díky za inspiraci. Mám také pcx 150 a po přečtení už plánuji.

Kostelník (58) napsal 10.07.2014 v 12:42

Zdar! S kámošem vyrážíme zítra ráno v podstatě na stejnou trasu, jen ještě přidáme kousek Podkarpatské. Máme na to o den méně, tak jsem zvědav jestli nebudeme muset někde "přirychlit". Doufám, že se aspoň to počasí umoudří.