Za jídlem (nejen) do Itálie

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

dejw (1) napsal 01.08.2016 v 22:47

aha, ale i tak zámrd. A co ta spojka, jak to dopadlo v "servisu" ?

Petr_V (4) napsal 01.08.2016 v 13:39

dejw - čus, ono se to plete... kámoš se spojkou je Filip s bílým triumphem... Ten má ložisko ok :) To ložisko pozlobilo toho druhýho Filipa s černým triumphem ten tady profil nemá). Ale každopádně taky tu motorku nemá dlouho, takže překvápko to bylo.

dejw (1) napsal 01.08.2016 v 13:27

fotky parádního žrádla je porno ! nechápu jak se na motorce v záruce můžou vyčvachtat "B-ring" ložiska kola a v profilu píše že s najetýma 6tis má v piči spojku

gato1962 (2) napsal 31.07.2016 v 22:44

Frankie (731) napsal 30.07.2016 v 21:59+3

Díky za pěkný cestopis napsaný trochu jinak, což se cení !
Psaní o jídle chápu, i já raději ochutnam něco místního než se cpát konzervama nebo jist všude jen pizzu.
Když už jsme u toho jídla...po loňské i letošní zkušenosti z Balkánu musím říct, že nikde jsem se nenajedl lépe než v Bosně či Černé Hoře. Ty jejich cevapi, klobásky, masa i přílohy...mnammm ! Mimochodem, kafe a zmrzlinu si taky dávám jen v Itálii, Francii a Albánii...

crxjet (258) napsal 30.07.2016 v 08:53+1

dobrá změna oproti často "stejným" cestopisům, za mě

MARTlN (54) napsal 30.07.2016 v 08:35

Kdyz jsem to otevrel a videl prvni forku s jidlem, tak si rikam, sakra prooooc??? Mrazeny hranolky z fritaku, k tomu od pohledu suchy maso na strasne radoby zajimavym taliri a tatarka v konvicce jak pred 20 lety. Ale pak jsem kouknul dal a videl oku lahodici fotky, tak jsem to i precetl cely a libilo se mi to. Takze diky za cestopis dle meho zajimave pojatej a rikam - PROC NE.

Jinak k tomu prvnimu jidlu: taky to jim, ale asi bych to verejne nikde neprezentoval.

Finč (89) napsal 29.07.2016 v 10:52

Díky za tipy a příště přeju šťastnou cestu bez nehod

fanty (18) napsal 29.07.2016 v 05:04

Díky. Pobavil jsem se. Zajimave podany cestopis, na konci jsem byl hlavne prekvapen tou cenou za osobu, cekal jsem spis 20tis. Crash jste prezili ve zdravi a v pohode. To my jsme takovou pohodu nemeli, zkazilo nam to pak zbytek dovolene asi tri dny a to nedoslo k zadnemu zraneni, jen k soku a ulomene pacce. Tak jsem se pak rozhodl ze v peti motorkach a sedmi lidech uz nikdy, max tri stroje a tri lidi.

Well-Being (7) napsal 28.07.2016 v 23:21

Dobrá změna. Zase něco jiného. Díky.

mikni (103) napsal 28.07.2016 v 22:44+2

alespoň něco jiného,než jak někdo jel tou a tou silnicí na Glosglokner,nebo jiný pass,holt někdo jezdí za zatáčkama,někdo za sexem a někdo za žrádlem,nechápu,že to nějakého idiota může nějak iritovat,přečtu si to a jedu si za svým a nebo to nedočtu a taky si jedu za svým.Komu se to nelíbí,tak mu jen doporučím,neber ten život tak strašně vážně,nebo se zblázníš

GSpetr (1) napsal 28.07.2016 v 21:21+1

Perfektní popis i s polohou. Krásně napsáno. To je krása cestovat za jídlem.
Hned mám tip na příští cestu. Moc dík.

tricetsest (39) napsal 28.07.2016 v 19:56+1

Podle mě příjemná změna, rád jsem si to přečetl

Littlekiller (16) napsal 28.07.2016 v 15:36

Parádně napsáno. Hned jsem dostal hlad . Přes Slovinsko jsem jel touhle cestou zrovna asi dva týdny zpátky (jen v opačném směru) a marně hledal nějakou klasickou hospůdku, kde bych ochutnal nějakou místní specialitu. Nakonec jsem neuspěl, sice jsme do jedné zasedli, ale na pivo (nealko v lahvi) jsme čekali 20 minut a po dalších dvaceti, kdy se nás nikdo nezeptal, jestli by jsme třeba něco nesnědli (bylo asi 12:30) jsem to vzdal. Takže díky za tip. Budu tam muset zajet ještě jednou

Petr_V (4) napsal 28.07.2016 v 15:01

Díky za pozitivní komentáře i připomínky :)

RTourer – ráno jsme většinou odbyli kávou a něčím hodně malým, ty tříchodovky byly jen jednou denně, většinou večer. Přes den jen třeba těstoviny, ale někdy jsme je vynechali. Každopádně ono to vypadá, že jsme tam jenom jedli, ale víc se toho fakt najezdilo :)

frufruST – rozumím tomu, taky si rád přečtu spíš o cestách. Původně jsem ani cestopis psát nechtěl, protože bych psal pořád o tom samém a v Itálii byla většina čtenářů… takže jak jsem psal na začátku – zkusil jsem to pojat trochu odlišně, zároveň jsem nechal dost prostoru i samotným cestám – myslím, že minimálně ten Monte Zoncolan nebo Monte Crostis nejsou tako známá místa a má smysl je vidět. Každopádně díky.

DOMINATOR (1260) napsal 28.07.2016 v 13:51+1

Uvidime jestli se neozve Zdeněk Pohlreich a co na to řekne

frufruST (22) napsal 28.07.2016 v 12:40

Musím se přiznat, že mám smíšené pocity. Na jednu stranu je vždycky třeba ocenit, když biker obětuje svůj čas, hecne se a popíše svoji cestu. Na druhou mám ale trochu strach, aby se z mého oblíbeného cestovatelského blogu časem nestala rubrika o vaření, hodnocení kvality pláží ve známých letoviscích, atp.

RTourer (68) napsal 28.07.2016 v 12:12-1

Jak to děláte, že zvládnete jezdit i jíst třikrát denně zároveň? Já když ráno spolknu vydatnou snídani v penziónu nebo hotelu, dostávám hlad až odpoledne kolem 15. h...

ferda.66 (38) napsal 28.07.2016 v 10:45

Tak,a uz nemusim obedvat
Jinak peknej výlet za jidlem

TomJim (4) napsal 28.07.2016 v 09:45+2

Dobré typy na passa. Hezky napsáno. Tohle musím sjet.

donovanstangiano (12) napsal 28.07.2016 v 09:36+2

Výborně napsáno. Slintal jsem jak Pavlovův pes.

Petr_V (4) napsal 28.07.2016 v 06:36

Díky za vyčerpávající komentář. Akorát moc nevím, co si z toho vzít.

sekáčmagor (128) napsal 28.07.2016 v 05:14-5

To se fakt povedlo...