Tour de Italy 2012 aneb sedmidenní Hondění

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

mirafrancie (5) napsal 01.01.2013 v 02:07-1

No a v tom jsme tady kazdej uplne jinej a o tom to je a bude i tento rok . Ja si uzivam zivot jinak nez pumpovanim adrenalinu lezic na koleni v horskejch serpentinach a vytvarejic rizikove situace pro sebe ,ale hlavne jinym . Tim neodsuzuju ty co jezdi slusne bezpecne na zalehavackach .A trmacet se tri dny po horach ?Proc ? Protoze mi prijde mytny drahy ? Dalnice nezazivna ? 1300 jezdim v kuse proto ,ze tam mam rodinku a kdyz tam za nima jezdim na vikend nebo ctyri dny tak stravit tri dny cestou pres hory je pro me bezpredmetny ...A kdyz tam pojedu na pohodu tak samo nekde schrupnu ,ale rozhodne nepojedu po horach . Na Brenneru je super penzion ,moto u nej nebo v garazi , domaci strava ,sauna atd . Kdyz pojedu na hory tak cilene Gross , Triglav a Faak am see a tam si to probrouzdat a uzit . Ale jak rikam kazdej jsme jinej . A navic mam ted motky tam tak to je jednodussi ,ale jak se otepli tak je vytahnu

leosv (-2) napsal 01.01.2013 v 00:45+1

Po 150km je nekdo "smrt" ??? Mineno "death"...??? Ted uz to nechapu vubec...ale preju prima zabavu pri pohode na motorce na ceste 1300km za den se zastavkami jen na tankovani po dalnicich, ale proti gustu... Radeji to pojedu 3 dny, oklikou po horach a uziju si to a nebudu mit DEATH v ocich a nebudu DEAD! :)))))))

foky (156) napsal 01.01.2013 v 00:44+1

1000km za den rozhodně není žádnej maraton a už vůbec ne zhovadilost. Jenom nesmíš ject na R1, to je pak na rapasi análu. Na 100km projížďku se nemá smysl ani oblíkat.

Jinak cestopis super - v červnu bych se tam taky rád vydal a asi na 14 dní i se Švajcem.

mirafrancie (5) napsal 31.12.2012 v 19:58+2

Je to tak . Nekdo jezdi kolem komina po stopadesati km a je death a nekdo sedne a jede tisic a je ready . Je to kus od kusu jako ve vsem . A je i rozdil kde se to jede . Je jiny jet 1300 do francie a stavet jen na tankovani a nebo najet 350 v rakousku a italii po alpach .

CB1000R (23) napsal 31.12.2012 v 18:14+1

leosv: Proč zhovadilost? Je to pohodovou jízdou celý den na motce. Každý to má jinak. Jeden toho má plný zuby po 300 km, jiný zase po 1500 km. Každý je jiný a má to jinak.
Jinak díky za komenty! :)

leosv (-2) napsal 31.12.2012 v 14:09-6+1

1000km za den je normalni? To je naprosta zhovadilost...

leosv (-2) napsal 31.12.2012 v 14:08-1

1000km za den je normalni? To je naprosta zhovadilost...

Chary (13) napsal 31.12.2012 v 12:06

Fotky malý, jízda dobrá!!!
Ať se daří !!

mirafrancie (5) napsal 31.12.2012 v 12:05

A cestopis bych nejakej vystrihl rad ,ale nejspis by tam chybely takovy ty GPS souradnice a tak . jsem Old school a snazim se vetsinou bez navi .mam radsi papirovku

mirafrancie (5) napsal 31.12.2012 v 12:02

Ja tam teda motku nemam neb jsem v pc technice panic a jak jsem zmenil Pc a programy pardon software tak se to takrka vse znova ucim . Zkratka pc neni me hobby ,ale jen nutnost abych sel s dobou . Ale dam tam obe jakmile si so osaham .

Finč (89) napsal 31.12.2012 v 11:43+1

Napsat cestopis, kterej by se líbil všem není jen tak. Rejpalové se najdou vždycky, ale i od toho jsou komentáře u článků... Já oceňuji každej cestopis a snahu něco sesmolit jen škoda těch fotek, jsou pěkný, ale malý

KALUP (32) napsal 31.12.2012 v 02:09+2

CB1000R Patřím k těm co si do profilu nedaj ani motorku/moje stroje HondaNC700X a Jawa23/ale na tomto cestopisu nic nekritizuju.Podle mne každý je jiného zaměření při cestování a každý si to užije jinak.Letos jsem jel sám na NCčku z HK na Šumavu pak přes ČB do Rymavský Soboty pak přez Madˇara bez zastávky do Osjeku dál z Osjeku jedním vrzem přez Zagreb do Rjeky tam 2dny u moře a přes Slovinsko a Rakousy domu.Ze Rjeky jsem to přefik domu najednou.S pár lidma jsem se potkal,něco viděl,něco zažil něco projel ale do cestopisu se nehrnu na to nemám.Já jsem si početl pěkně.Mám jednu připomínku-mrnavé fotky.Ale za mě 100bodou. Čau

CB1000R (23) napsal 31.12.2012 v 00:30+3

mirafrancie: Taky kolikrát zírám a nechápu. Většinou největší kritikové jsou ti, kteří buď nejsou schopni si do profilu dát ani motorku a nenapíší vůbec nic (krom kritiky). Ať si sem raději zkusí vložit cestopis a napsat ho líp. Rád si ho přečtu a ohodnotím :)
Jinak připomínky a jiné názory nezatracuju a rád si nechám poradit

mirafrancie (5) napsal 31.12.2012 v 00:08+1

Verim a preju . Dulezity je ,ze jste se vratili kolama dolu a uzili si to . Byla to vase jizda ,vas cil . Presne chlape . Kazdej ma jinej vkus ,jinou libivost . A vsem se nikdy naraz nezavdecis .Jen ziram na nektery nazory . Jen tak ndal a rad si zas neco prectu . Jo a ksicht jako langusta je dobra hlaska ,to me rozesmalo

CB1000R (23) napsal 30.12.2012 v 23:55

Určitě a věděli jsme, že hezké moře je daleko jižněji. Jelikož jsme všichni otcové od rodin a času málo (týden), zvolili jsme tuto variantu, abychom něco projeli a viděli. Každopádně Itálii ano, moře klidně také, ale mnohem níž...
O záživnosti - nikdy to nenapíšeš tak, aby se to líbilo všem.

mirafrancie (5) napsal 30.12.2012 v 23:54+1

Prajsak- Vis kazdej kdo jede na dovolenou tak si ji chce uzit a to znamena i koukat na hezky veci . A kazdymu se libi neco jineho . Me a spouste lidi se libi i slunce , ono totiz i zlepsuje naladu coz k dovoleny patri . Ne kazdej si uziva ,kdyz je tam levno . Lidi proste jedou kam chteji ,kdyz na to maji . A jako v posteli jde o kvalitu a ne o kvantitu

mirafrancie (5) napsal 30.12.2012 v 23:44+1

Jo jo jizni staty jedi 17 spaget a to proto ,ze se neprecpavaj jako my , Ze nemaj tolik penez jako my a taky by se v tom vedru nemohli ani hejbat coz by pro plazovky jako jsou talosi nebylo dobry . Celkem v poho cestopis ,ale to moricko jste meli navstivit vic na jih .

TomasFZS (18) napsal 30.12.2012 v 21:16+3

hurrican: nechápu, proč cpeš do každýho cestopisu stejně přiblblý komenty?! Umíš jezdit jen rovně, že se bojíš Alp nebo co? U cestopisu bych ocenil fotky ve větším rozlišení...

Pivko (85) napsal 30.12.2012 v 20:55+1

hurrican - zalehni do zimního spánku, plkáš tu krávoviny,nebo máš ještě z jižní Itálie úžeh ?!

seikos (975) napsal 30.12.2012 v 20:50+2

hurrican: ty vole ty už nehul

hurrican (-12) napsal 30.12.2012 v 20:30

titus - Na Bora Bora je to z Prahy 16 000 km Tam se na mopedu nedostanu Na neuvěřitelně krásném a křišťálově čistém azurovém pobřeží Itálie pod Anconou jsem za chvíli

Jet do Itálie je povinnost každého motorkáře, vyrábí se tam totiž ty nejlepší motocykly na světě, kterým japonské neforemné plečky nesahají ani po kotníky

Tady: //www.youtube.com/watch?v=GsDO9vAg98g

titus (42) napsal 30.12.2012 v 20:01-1+1

hurrican> Tys asi byl na Bora-Bora nebo na Tonze že? když tvrdíš, že má Itoška nejkrásnější azurové moře.
Jinak souhlas se seikosem

hurrican (-12) napsal 30.12.2012 v 19:05-1+1

seikos - My v Praze jsme fajšmekři a víme, že Itálie začíná od úrovně Říma směrem na jih. To je teprve ta správná Itálie A kdo tam nebyl na jihu, neví o Itálii nic

seikos (975) napsal 30.12.2012 v 18:47+3

hurrican: bejt tebou, tak bych do Itálie vůbec nejezdil Cestou tam se ničí motorka. Zůstaň radši v Praze

hurrican (-12) napsal 30.12.2012 v 18:34-2

Tak Itálie má nejkrásnější azurové moře na světě, jen byla chyba, že jste skončili na pobřeží průmyslového severu v odpadní stoce tamních průmyslových továren. Kdyby jste zajeli 200 km jižně k Anconě a od ní kamkoliv dál na jih, uviděli by jste něco nevídaně krásného. Křišťálově čisté moře a z pohledu ze silnice s úžasnou azurovou barvou, jako v pohádce. Alpám bych se taky vyhnul přes Linz, Graz a Klagenfurt, tam se leda zničí motorka a tahle cesta je krásná plná zeleně a ne jen holé balvany jako v Alpách Bagety bych v Itálii taky nejedl, když tam mají třeba fantasticky levné hroznové víno s bobulemi velkými jako naše švestky a sladké jako med

Prajsak (-18) napsal 30.12.2012 v 18:28-1

Co na tom předraženém západě všichni vidíte ,za ty prachy mám 14dní na východě ...no hlavně ,že jste viděli sníh v létě a potkali na Kokotglockneru spoustu dálkových cestovatelů

Pivko (85) napsal 30.12.2012 v 18:27

honzus75 taky mám ten pocit.Na mě je to napsaný nezáživně i s drobnými nedostatky ,a projeté místa bez vychutnání ,narychlovku.Tak příště pomaleji a se znalostmi projetých míst.

seikos (975) napsal 30.12.2012 v 13:29+2

No já si nejdřív řekl že to budete mít na pohodu, když jste pod Stelvio dojeli za 3 dny
Ale pak to nabralo nějakej fofr. Jakoby jste chtěli za další 4 dny projet celé Dolomity, užít si Gardu, Benátky, GG a ještě se dostat domů.
To jste si to fakt moc neužili. To byla Itálie poklusem

nektarossi (5) napsal 30.12.2012 v 13:12+4

f.hoffi: Nerozumím, proč burani?

Drakis (67) napsal 30.12.2012 v 12:45+3

Čekal jsem podle názvu cestování po Itálii a né líznutí severu.
Tím nechci jakkoli snižovat kvalitu cestopisu,který se mi líbil.

Předchozí
1 2