Toskánsko 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Čárli. (2) napsal 28.01.2015 v 21:29

Krásné vzpomínky, byl jsem v Toskánsku také děkuji za poutavou a vtipnou připomínku

pjvoky (0) napsal 24.04.2013 v 04:29

1. Je to cestopis 2. Je to vtipné, zajímavé a poučné. Závěr : zatím jeden z nejlepších co jsem četl :)

Krleš70 (7) napsal 20.03.2013 v 19:56

Děkuji všem za hodnocení i poznámky. Nejsem příznivcem cestopiců kde se pouze odříkávají čísla jednotlivých silnic, názvy měst kde se jede rovně a kde se odbočuje, či cestopisů kde se nedovím nic, co cestovatele potkalo. Rád čtu cestopisy, kde se píše, jakým situacím kdo čelil, jak je řešil a rád se poučím pro své další cesty. Možná proto i já rád takovéto informace předávám dál. Tak pokud jsou pro některé čtenáře mé cestopisy dlouhé, nebo hodně obšírné, musí to přetrpět. PS: Marně na netu hledám definici cetopisu. Bo mi přijde že cestopis je popis dovolené.
Jinak dámy a pánové, jaro je zde, běžte obudit skokany a hurá do sedel. Šťastnou sezónu.
Krleš

kawa...pavel (101) napsal 17.03.2013 v 18:26

Pěknej cestopis, celý jsem to přečetl, už proto že jsme na pár místech byli rok před Váma, ale ta historka s babkou mně rozsekala
Škoda že z té kůlny nevytlačila Ferrari, to by Ti Tonda neodpustil. Supr a ať se daří.

31081 (666) napsal 17.03.2013 v 09:41

nádherně napsáno,mohl bys to dělat i profesionálně,dávám za 1

Jirka4137 (114) napsal 16.03.2013 v 21:11

Pěkně napsané i fotky dobrý.V Itálii jsem strávil měsíc a občas si od kámoše v Římě půjčoval Aprilii Tuareg.Fajn temperamentní lidi zažili jsme kopec srandy.Jen bych asi příště volil spíš jaro nebo podzim kvůli horku.
Dávám za jedna

mkcz (18) napsal 16.03.2013 v 19:37

Pěkné, hezky česky a příběh s babkou mne pobavil velice

seikos (975) napsal 16.03.2013 v 10:36+1

Mě se to taky moc líbilo. A že někdo říká to byla rodinná dovolená? Ty ignoruj. Odjel jsi to na motorce a to se cení.
Sloh je výbornej a čte se to samo. Pochvala za žádné pravopisné chyby.

Kreator (14) napsal 16.03.2013 v 01:09+1

A mě se to líbilo .Pěkné fotky,a ta příhoda s tou dříve narozenou dámou byla fakt vtipná .Pomohl by Ti někdo takto u nás?Přeju Ti další pěkné zážitky na cestách.

mikni (103) napsal 15.03.2013 v 15:45-2

...sorry,ale asi se přidám k rejpalům,ale někdy méně je více,zkrátka jsem ten sloh nedokázal přečíst,Homolkovi hadr,ale to je jen můj osobní názor,přeju hodně dalších cest

tatíkPé (9) napsal 15.03.2013 v 14:15

Chválím za všechno,fajně napsané,super zážitky a že si někdo rád rejpne,no takoví už lidi jsou.

tatook (3) napsal 15.03.2013 v 13:10

Pěkné počtení, i když opravdu víc slohová práce, než cestopis. Letos bych chtěl taky do Toskánska, tak jsi mě pěkně naladil.

Finč (89) napsal 15.03.2013 v 10:20

Máš tam pár moc povedenejch fotek Jinak si trochu rejpnu, je to spíš vyprávění z rodinné dovolené, než cestopis. Ostatně jak sám píšeš "slunko, moře slunko, pivo, pivo, moře pivo, pivo, slunko" a PAMÁTKY Jinak palec nahoru za práci se sesmolením A historka se stoletou paní úplně nej

ThomsonMotorson (108) napsal 15.03.2013 v 03:47+3

..paráda.. (mě tečou sliny, bych jel hned)