Sicília trip 2014

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

mravenec (11) napsal 18.02.2015 v 19:56

Díky zkusím to.

borisbasa1 (2) napsal 16.02.2015 v 22:24

Strihal som to v adobe premiere pro a som zaciatocnik toto je asi 3 video co som kedy spravil, na mapy som pouil route generator. Jednoducho stiahnuta mapa z google maps vlozi sa do programu, naklikaju sa body zada sa cas a vygeneruje to najskor bmp obrazky a z nich to spravi out.avi a hotovo.

mravenec (11) napsal 16.02.2015 v 13:30

Pěkně napsané, inspirativní. Video je vždy příjemné zpestření. Zajímalo by mě v čem je to stříhané a jak jsou vkládány ty mapy s trasou. To se mi zatím nedaří.

borisbasa1 (2) napsal 11.02.2015 v 12:09

Meli No je to velke ako tank a ohavne clovek si zvykne a potom uz ani neviem ze tie kufre mam. Minuly rok v Norsku som s nimi klopil takmer na hranu pneu s tým SW motech máš pravdu je to kôli výfuku. Tieto kufre aj držiaky sú moja výroba preto sú tak široké

Meli (195) napsal 11.02.2015 v 10:38

Výrborně - trochu mne překvapilo v cestopisu pořadí některých navštívených míst - až ve videu jsem pochopil že jste se nebáli si trochu zajet a vrátit se...

Schválně jsem si našel jeslti SW-Motech dělá držáky a kufry a vidim že origo jsou mnohem výš a blíž u sebe - jde to vůbec s těma kuframa tak jak je máš naklopit v zatáčce???

Jináč moc pěkná a zajímavá cesta, cestopis i video

colin864 (0) napsal 10.02.2015 v 20:48

Paráda!Paráda! Jak článek tak video. Shlídnul jsem obě hned za sebou a nejradši bych hned nastartoval a vyrazil. Dík za skvělej zážitek.

foksi25 (6) napsal 10.02.2015 v 20:08

Ahoj. Paradny trip a super spracovane video. Je trochu dlhe ale rad som si ho v tomto zimnom case pozrel a o to viac sa neviem dockat na prvu jarnu jazdu.
Jedine co by som mozno vytkol su pravopisne chyby. Bez nich by to bolo hadam dokonale.

FERMR (0) napsal 10.02.2015 v 19:39

Super.rozhodně to nejlepší,co jsem zde viděl.Velká motivace pro mne to letos projet.Díky za video a těším se na další.

fidlimydli (319) napsal 10.02.2015 v 15:47

borisbasa1: Samozřejmě délka videa dle libosti každého soudruha a rozhodně je Tvé video nejlepší, co jsem tu kdy viděl.

Já mám tu zkušenost, že jak je to delší jak 15 - 20min, nejsem ochoten se na to dívat sám a kamarádi už vůbec ne. Tvá cesta byla dlouhá, tak se dá přidat. Předloňskou Albánii jsem po roce z 15min sestříhal na 7min a kupodivu tam vůbec nic nechybí. Stačilo jen odstranit nicneříkající jízdní videa ničím zajímavé krajiny a chytilo to spád.

banditt (77) napsal 10.02.2015 v 13:55

Parádní Konečně pořádná motodovolená tady a ne "expedice do Chorvatska" Video pěkný a celkem povedeně mapující celou cestu.Jak říkáš,blbost dovést 10h záběrů a udělat z toho 10min. aby byl každej spokojenej,když se do toho nevejde podstata tý celý cesty...

Rohal (61) napsal 10.02.2015 v 12:08

Napsaný na výbornou a to video s popisem to je třešnička na tomto cestopisu.

31081 (669) napsal 10.02.2015 v 10:54

Dost dobrý výlet,pěkné video,dávám za 1

Lenica (13) napsal 10.02.2015 v 10:04

Cestopis i video super , projela jsem si zase s vámi kus společné cesty od hranic Montenegra, přes neskutečný nádherný Durmitor až do Žabljaku - díky! (V Trse u Daniela se dobře baští a chatičky na noc za pár euro ). Minuli jsme se tam o týden... Letos chceme zopakovat a podívat se i kousek do Albánie . Ať se vám letošní motodovča vydaří!

bonnyes (4) napsal 10.02.2015 v 00:04

Paráda, dobře jste to dali. Díky za video, zkoukl jsem a užil si tu SH 20 na naháči.

borisbasa1 (2) napsal 09.02.2015 v 22:20

Tommino Dakujeme, cez leto mame v plane Svajciarsko Francuzko, Anglicko Skotsko ,ostrovy Orkney na severe a cestou spet Irsko, Belgicko ,Luxemburg, Nemecko cca 8500km, ale presny plan trasy este nemame

Tommino (6) napsal 09.02.2015 v 21:51

Zdar. Klobouk dolů. Albánii i Sicílii mám za sebou, ale autem a s rodinou. Na trip v jedné stopě snad také dojde už jen pro těsnější kontakt s okolím po cestě a hlavně proto, že na motorce!!! Video parádně zpracované - to muselo dát robotu Dle mého názoru určitě počin, který se řadí mezi TOP 10. Kam razíš příště?

danek1 (0) napsal 09.02.2015 v 21:46

Cestopis a video moc pěkné krásná trasa jen volba motorky na takové cestování ?? zadnice snad máte ze železa jen tak dále

borisbasa1 (2) napsal 09.02.2015 v 19:29

Ďakujeme
fidlimydli .. ano viem ze video je velmi dlhe, ale mal som velmi vela materialu tak som si povedal , ze to spravim cim dlhsie aby sme to mali ako pamiatku na cestu. Smerom dopredu sa pretocit da

rasoni (8) napsal 09.02.2015 v 17:08

k videu a cestopisu jen dodat - super

-MP- (9) napsal 09.02.2015 v 16:12

Perfekně napsaný , a to video ... tak to je super . Ty vložený mapky a popis navštívených míst to je výborný .

To vendamik - však se ještě párkrát vyspíš a vyrážime

vendamik (1) napsal 09.02.2015 v 14:13

Nádherný cestopis a to video , takové tady sned ještě nebylo.Doufám, že si podobnou trasu také
někdy dám.

fidlimydli (319) napsal 09.02.2015 v 13:42

Cestopis mne naprosto uchvátil počtem navštívených zajímavých míst k nimž je dodána i nějaká informace. Tohle je podle mne cestování. Klobouk dolů před zdoláním albánské SH20 na 4v naháči ve dvojku.

Výborné video. Konečně někdo pochopil, že je potřeba stříhat a mixovat jízdní záběry s osobními a statickými, aby to mělo spád. Musí za tím být hodně práce. Snad jen ta stopáž celovečeráku by se vešla do dynamických 30min.

Dík za fajn počtení.

mikni (103) napsal 09.02.2015 v 13:35

Pěkná porce,musel to být krásný zážitek tolik toho vidět,oběma dávám a té tvojí ještě jeden za výdrž ty oba díly videa se mi moc líbí a vždy vydají pro inspiraci víc jak stohy popisů,díky .

borisbasa1 (2) napsal 09.02.2015 v 12:28

mardock ... Tie kufre su zvnutra vyplnene na full :D niekolko roznych variant sme skusali ako to presne tam dostat a ono sa to da. a saty potom nastrkame tam kde zostala nejaka medzera. Pravdu povediac 2x spacak 2x karimatka 1x stan , 1x varic+ riad zaberie 85% miesta

Miluna1 (24) napsal 09.02.2015 v 11:56

Pane jo takovou dálku ve dvojce

hondaxs (0) napsal 09.02.2015 v 10:09

Pěkný videa a melodie obzvlášť na Sicílii ( KMOTR ) nemá to chybu. Jinak jste ujely kus světa to se musí nechat.

Ropi (0) napsal 09.02.2015 v 10:04

super videa i foto jen tak dál

mardock (73) napsal 09.02.2015 v 09:40

kufry mám teda trošku menší, ale jak tam narvete 2 spacáky a stan a ještě věci to nechápu . Fotky moc pěkný