Poznávání Dolomit

Megadeth (1) napsal 05.06.2014 v 00:41

Trasa
Ostatné

volkswagen (4) napsal 14.06.2012 v 12:14

Inu buráci vyrazili do světa a podle toho to dopadlo. Jen mě zaráží, že se tím ještě chlubíte kluci.

Kov (23) napsal 08.06.2012 v 17:57

GSXRka- Ze kterého části Evropy bys ten můj cestopis chtěl(chtěla)? Pokud tě to opravdu zajímá, tak když se podíváš do mého nicku,tak tam nějaký ten cestopis najdeš... No, a pokud by ti to nestačilo,můžu nabídnout jiné, z jiných stránek.

Honza-BMW (0) napsal 07.06.2012 v 18:06

máš tam jadrnější výrazy ale sepsals to solidně. už se těším na cestopisy všech dolůpalců, trasy mě nezajímaj, zaměřím se na hrubky a jestli jste všechny pěkně pozdravili a za vše uctivě poděkovali

Georgik (76) napsal 07.06.2012 v 16:36

Chlapi, prestal jsem cist "na Stelviu" pote, co jsem pochopil, ze krome Vas tam v podstate vsichni byli debilove. Za sebe nechapu, jak muze nekdo takhle smyslet o lidech kolem sebe. Jezdim do ruznych casti Alp kazdy rok a krome chladnych, ale i tak bezproblemovych Svycaru jsem tam vzdy velice spolojeny, jak s lidmi, tak s poskytovanymi sluzbami. V zatackach na vsechna ta CollJochPassa jezdim hodne rychle, ale zaroven ctim auta, kola, karavany i autobusy a musim rict, ze az na vyjimky se mi tehoz dostava od nich. Ve Francii na Bonette jsme se ve vanici s jednim cyklistou i pozdravili. Podle fotek Vas trochu omlouva vek, ale jen castecne. A redakci bych rad vzkazal, ze ja osobne bych toto na svem webu nevyvesil.

GSXRka (0) napsal 07.06.2012 v 08:28

Kov: dej nám svůj cestopis, at si můžem číst

xl1000v-Roman (0) napsal 06.06.2012 v 23:15

Ahoj, jen bych k tomu ještě chtěl dodat, že jsme opravdu asi měli smůlu. Naráželi jsme na samé nepříjemné italy, na němčinu reagovali podrážděně, byli neochotní/ naopak oproti tomu v jižní Itálii byli přátelští, bez jediného poblému/, bohužel je to o lidech, ale to je i tady.

Kov (23) napsal 06.06.2012 v 17:00

Tak určitě jsou i větší hulváti,ale nikdy nevíš,kde ti kdo rozumí,takže trošku přibrdit by bylo určitě na místě.

GSXRka (0) napsal 06.06.2012 v 12:55

Skvěle napsaný, hrubky byly ale kdo je občas nenapíše taky , chování za 1 - stejně nikdo nerozumí nehledě na to že podle článku se k vaší partě nechovali taky nejlíp. Už abys sem Juryno napsal další článek. Je to fakt super.

DemolitionDave (112) napsal 06.06.2012 v 07:25

Tak měkej být nemusíš, ale nemusíš se chovat jako když se vyjede z vesnice do velkoměsta

Pivko (85) napsal 05.06.2012 v 22:17

za mě taky chování za 5.

juryna007 (6) napsal 05.06.2012 v 15:47

SumavaCZ - Nebď měkěj...

SumavaCZ (1) napsal 05.06.2012 v 12:37

A co se třeba chovat v zahraničí slušně. Vaše vystupování vyloženě reprezentuje a ještě se chlubíte svým nevychováním.

Kov (23) napsal 05.06.2012 v 08:38

Dolomity jsou moc krásné místo. Myslím, že s kempem by neměl být nějak zásadní problém. Je jich tam dost. Ubytování v penzionech i v kempech je tam ale dražší než třeba v Rakousku. Penzionů hodně,jen uprostřed sezony můžou být plné a taky budou ještě dražší než např. v květnu/červnu. Poblíž Cortiny je krásný kemp a pod Stelviem je skvělý kemp i s bazénem v ceně.
//cs.camping.info/kempy

Baca42 (0) napsal 04.06.2012 v 22:56

Pěkný . Podobnou trasu letos chystáme, bude to naše první dovolená na moto.

crazy_doctor (8) napsal 04.06.2012 v 19:57

Dolomity jsou krásné a když vyjde počasí, je to fajn. Ať vám to šlape

Finč (89) napsal 04.06.2012 v 19:38

Pěkná cesta, pěkný fotky, až na ty hrubky pěkně napsáno jinak souhlas s Jurek-SCRC, ty hotely nebyly nejlevnější... Díky za inspiraci

juryna007 (6) napsal 04.06.2012 v 16:32

Ahoj Kempy jsme vůbec neřešili... Spalo se tam kam se dojelo.. Většinou jsme prošli 3 hotely, vybrali nejlacinější samozřejmě se snídaní a spalo se... V Itálii se prý může spát kdekoli na státním pozemku... Ale nevím jestli je to pravda...

Jurek-SCRC (0) napsal 04.06.2012 v 14:49

Spali jste většinou v drahých hotelech. Jaká je na trase síť campů?

Musigo (35) napsal 04.06.2012 v 10:23

Pěkně napsané, tuhle trasu už jsem taky jel...moc velká paráda.

Michal86 (14) napsal 04.06.2012 v 07:50

Moc pekne,letos jedeme Dolomity,doufam ze nam konecne vyjde pocasi.diky za inspiraci..