Passová kontrola – Dolomity 2009

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Jendimor (2) napsal 28.01.2013 v 02:02+1

Dolomity jsou moje vysněná dovolená, takže doufám že to letos výjde. Jednička je jasná volba a já můžu zatím jen závidět ty zážitky.

jradl (0) napsal 18.02.2010 v 13:48

Pěkný čtení

FidoB6 (0) napsal 15.01.2010 v 23:15

Ahoj, chytám teď přes zimu inspiraci na následující léto a musim říct, že tento cestopis je úžasnej. Jako takhle perfektně zdokumentovat dovču, klobouk dolu.
Co se týká petraD.J: asi nemá cenu komentovat,každý si udělá názor sám. Ale než začne někomu nadávat do pražskejch Pepiků, měl by se zamyslet sám nad sebou a naučit se gramatiku, neb jeho projev je na úrovní dítěte ze ZŠ.
Jinak jsem moc rád, že jsem na cestopis narazil, úplně jsem se vžil do "příběhu". Paráda a přeju další úžasný dovči s pokud možno podobným zdokumentováním.

ptprg (0) napsal 01.11.2009 v 17:23

petrD.J > Podle mnohem mírnějšího tónu a jemnějších urážek použitých v Tvým posledním příspěvku usuzuju, že moc dobře víš, žes na začátku hodně přestřelil. Jen zatím nemáš dost odvahy to veřejně přiznat. S tím se ale budeš muset nějak poprat sám.
Podstatný je, že teď když jsi trochu vychladnul, můžeme se vrátit k tomu, co tu napsal Poly. Mám pro Tebe malej domácí úkol: Pokud nemáš vlastní, pujč si od někoho digitální foťák s desetinásobným zoomem. Na ježdění je už zima, takže vyjeď s motorkou z garáže a nech ji stát na chodníku kolmo k silnici. Polož foťák na řidítka a zkus si porovnat, co vidíš na displeji s tím, co vidíš jako řidič. Potom zajeď na krajnici tak, aby aspoň dvacet metrů před tebou stálo auto a aby na displeji kromě auta bylo vidět několik věcí v popředí (například popelnice na chodníku). Zkus párkrát zvětšit zoom a porovnat si, co vidíš na displeji s tím, co vidíš Ty. Jsem zvědavej, co zjistíš.
Zdraví pražskej Pepík.

danielc (0) napsal 29.10.2009 v 17:19

to petrD.J - pecti si pravidla vkladani prispevku a nauc se gamatiku.

petrD.J (0) napsal 29.10.2009 v 14:54

ptprg-pro toho pražskýho pepíka nevím kde čteš co sprostýho a agresivního ale je vydět že nevíš o čem mluvým asi jsi na moto nebyl dál než u cedule Praha.Nehaním to vydeo jako takový ta příroda a záběry jsou SUPER ale mluvým a jízdním Stylu kterým ohrožujou OSTATNÍ a sami SEBE. !!! nazdar nervozo D.J.

Xixak (3) napsal 28.10.2009 v 20:53

super cestopis chtěl bych jet příští rok Slovinsko,ale po tomhle článku a dokumentaci...noo nevím nevím... díkes za inspiraci.To okolí těch jezer je fakt nádherný... jen tak dále!!

Dr.Drako (0) napsal 28.10.2009 v 11:11

Jo je to moc fajne. Věřím. že po návratu jste potřebovali tak týden na zotavení Řádná porce km a dle videa vidím, že by mi takový způsob jízdy vyhovoval, hned bych frčel taky. Už teď plánujeme cestu na příští léto podél středozemního moře od Dubrovníku po Terst, tak u pivka v hospůdce máme o čem přemýšlet.

Jára42 (1) napsal 26.10.2009 v 11:31

crazy_doctor (8) napsal 25.10.2009 v 20:53

Vždycky se najde nějaký remcálek. Z toho si nic nedělejte. Jinak dovča to musela být pěkná, letos jsme tam byli taky a mohu jen doporučit.
Šťastné km přeji vám všem

SHREK-CZ (0) napsal 25.10.2009 v 13:01

StB (26) napsal 25.10.2009 v 12:32

Máš na svědomí mou poslintanou klávesnici Jeden z nejlepších článků co jsem tady četl.

binumar (1) napsal 24.10.2009 v 10:46

Wow wow wow Tak to je pecka panove (preji vsem kratkou zimu)

ptprg (0) napsal 23.10.2009 v 19:37

petrD.J > Když už sem se zaplet do nesmyslné debaty s Tebou, tak to dokončím. Tentokrát to řeknu polopatě: Prosím Tě, přečti si, cos napsal! Nezávisle na obsahu, to jak jsi agresivní a sprostej, mluví samo za sebe. Nevím, jak svou agresivitu zvládáš na silnici. Pokud máš nějakej problém, dohodni si návštěvu u psychiatra a nevotravuj s tím ostatní na diskuzních fórech.

vendys.vv (0) napsal 23.10.2009 v 10:20

paráda, krásný článek

petrD.J (0) napsal 23.10.2009 v 09:46

PS.ptprg Lepší ŽIVEJ Ředitel nebo MRTVEJ Amatér Zdar D.J.

petrD.J (0) napsal 23.10.2009 v 09:41

PS:Poly to poznáš jestli tam nebylo vydět až tam pojedeš a bude tam Křížek Bikera kterejch je všude POKOKOT!!! Lepší bejt Trapnej než MRTVEJ!!!Vyježděnej bud jak chceš ale uvědom si že na tý silnici nejsi SÁM.

tor060 (2) napsal 22.10.2009 v 22:07

Článek, foto a video jsou prostě úžasné , byl jsem tam letos v červenci taky a na těch samých místech a taky chystám foto a nějaké to video ! Já dávam za 10 Příští rok jedeme znova !!

Poly_ (0) napsal 22.10.2009 v 21:30

Čtivě napsané, jel bych hned. Mi co sedíme doma můžeme akorát závidět. Díky za videa, motivaci a tak pěkný popis Vaší cesty. tak podrobně všechno popsané, včetně videí jsem už nic dlouho nečetl. Těším se na další!!!

petrD.J> Dost trapnej komentář ty z videa poznáš že do tý zatáčky vidět nebylo i při tom omezeném úhlu záběru?? A v jízdě ve skupině jsi asi expert... ono když jsou spolu dva vyježděný tak si můžou dovolit něco jiného než když se jede jen tak na blind vyjížďku s kýmkoliv koho potkáš...

Pivko (85) napsal 22.10.2009 v 21:25

To je na 10b.Nejen tam zajed, ale taky něco vidět a o tom něco vědět. Chlapi mezi nama ,jestli to tady všecko vykecáte,příští rok tam jsou zácpy českých nadrženců s otevřenou držďkou a mokrejch v rozkroku.

rudirt (45) napsal 22.10.2009 v 20:09

Dobře napsáno a hezký fotky. Přeji hodně podobně vydařených výletů.

ptprg (0) napsal 22.10.2009 v 19:57

Pěkně jsem si početl a získal inspiraci na naši příští dovolenou. Dík.
PS: Reakce na příspěvek petrD.J: Kritizovat umí každej. Lepší je bejt amatér než ředitel zeměkoule.

bisop (13) napsal 22.10.2009 v 19:17

Zdarec
Suprove napsany,supr fotky a luxusni cesta.
Neco takoveho jsem planoval loni a misto toho jsem to natahl az na Korsiku
Letos jsem chtel znova,ale vyjel jsem pozde,tak jsem to vzal prez Krimelske vodopady a Tauernsky tunel do Italie a na Chorvatsky ostrov Krk
Tak snad uz pristy rok

petrD.J (0) napsal 22.10.2009 v 16:03

Za takový video bych se STYDĚL, JEN TU UKAZUJETE JAKÝ JSTE AMATÉŘI PŘI KOLEKTIVNÍ JÍZDĚ a o tom PŘEDJÍŽDĚNÍ VE VRACEČCE ANI NEMLUVÝM!!! Takže hodně štastnejch km.

wsbk (8) napsal 22.10.2009 v 12:11

pecka

Frki (0) napsal 22.10.2009 v 09:20

Fantastica, dechberoucí fotky, a závist