reline_unor

Čte se to krásně.

Tomidlo (6) napsal 02.11.2015 v 08:16

Moc pěkný počtení

PetrA3 (115) napsal 07.08.2015 v 20:21

Tempo_veloce: Jj, unešen jsem, pro tuto chvíli mám najeto nějakých asi 8000km od začátku sezony a vím, že jinou motorku nechci, možná časem něco, ale mám problém co od nich vybrat, elektronický plyny a prubeh nových motoru 821 ani 1200 mě nic moc neřikaj, chybí tomu emoce..

Jinak 796 je pro ně skvělá v tom, že tě sice umí vyděsit když budeš tahat, ale dá se to tak nějak uřídit. Mně ten výkon přijde naprosto akorát! Na dálnici musíš jít občas na 4 když chceš rychlejc předjet nebo se v nemecku přiradit, ale na okresky 2,3,4 akorátně zpřevodovaný, jde hezky zežmolkovat guma. Jede to moc dobře. Pro mě neni zábava jezdit s 1200 na čtvrt plynu max vteřinu plnej a přiřítit se někam do zatáčky a tam řešit co, podle je takový výkon pro 99,9% k ničemu a na silnici obzvlášt Zábava je pro mě nebát se přidat v zatáčce plnej plyn, vytáčet to do 7000 tisíc, prostě držet to pod krkem :) A to 796 na moje schopnosti splnuje velice dobře a navíc to celý funguje - podvozek, brzdy, motor, posed... Snad jsem pomohl.

Tempo_veloce (21) napsal 06.08.2015 v 21:19

Ahoj krásný čtení.Jet sám ,taky uvažuju.
Do italie jezdíme 12 let.když řekneš větu,Kome si dýče Italijáno,
je to- jak se to řekne Italsky--- jsi jejich!!!Milujou když se někdo snaží mluvit jejich řečí,Bohužel skušenost z dovolené je návrat do Čech-neslušnost a prasata na silnici je tvrdá realita Čech-ale nemůžu házet všechny Čechy do jednoho pytle.
Jinak prosím o radu .Jsi z Ducatky unešen na pohodu i cestování,chci si to koupit ,ale pořád váhám? Stačí 796?Díky Míra -Tempo Veloce

lukas123456 (4) napsal 02.08.2015 v 08:22

Moc hezké počtení, také jezdím rád sám, má to svoje kouzlo a lidé se hned dávají do hovoru kam jedeš, kdes byl, odkud jsi,jak se ti tu líbí atd.
Místa kdes byl také znám a ze mě vede passo Giau.
Diky za fajn cestopis.

rudirt (44) napsal 30.07.2015 v 21:39

Pěkný cestopis, sympatická trasa (Mariazell, Wildalpen..) zdařilé fotky.
Líbí se mi i přiznání autora ke strachům a potížím.
Doufám, že příště už bez problémů vyrazíš sám a rád.
Pomůže pár slovíček v jazyku navštívené země (děkuji-prosím,
dobrý den-na shledanou) které boří bariéry nedůvěry.
Držím palce a VŽDY ŠŤASTNÝ NÁVRAT!

PetrA3 (115) napsal 29.07.2015 v 21:41

Díky všem za hezký ohlasy.

Fidlimydli: Díky moc, jsem kameraman, ale tohle bych si za obrázek nedal stejně ani jedno, znáš to, fotíš v rukavici a moto hadrech, spěcháš rychle dál a dál apodobně

fidlimydli (319) napsal 27.07.2015 v 16:34

Vždy mám radost, když tady dá fotky někdo, kdo alespoň trochu umí fotit a má soudnost, že tu nezkopíruje celou kartu. Mohlo by jich být sice více, ale pořád lepší 30 pěkných fotek na kterých něco je a mají myšlenku, než 300 fotek k ničemu.

Kostelník (58) napsal 27.07.2015 v 16:02

Pěkný! Jinak na Passo Giaú lze doporučit i ten hotýlek. Rodinnej podnik, fajn ubytování, solidní jídlo.. V interiéru mají nad schodištěm 3 starý motorky (Ducnu, Guzzinu a ještě něco). Takže cestou z restaurace do pokoje se oko potěší. Fakt příjemný místo.

Figi25 (59) napsal 27.07.2015 v 14:16

Moc pěkné Něco takového chci taky zažít

Tekra (5) napsal 27.07.2015 v 13:24

Prima čtení ...prodloužilo mi to polední pauzu...nešlo přestat

Lukyno60 (7) napsal 27.07.2015 v 11:38

Super čtení,krásný fotky

Michal_KA (12) napsal 27.07.2015 v 10:15

Super napisany cestopis, a skvely pribeh. Dik za super citanie.

Lazlo01 (0) napsal 27.07.2015 v 07:45

Pecka pane, gratulace