reline_unor

Itálie 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

zizour (12) napsal 10.03.2018 v 08:42

Dobře jsem se pobavil, díky za zajímavý cestopis. Problémy se na vás lepily, ale dobrá nálada zvítězila a to je hlavní.

Tempo_veloce (21) napsal 18.08.2017 v 22:04

Ahoj
Hezky napsaný.Letos bylo poprvé Rakousko a D na moto.Setkal jsem se jen s ochotou a vstřícností až jsem byl překvapen.Do Italie jezdím 15 let a stejné zkušenosti , a naopak snažím se mluvit Italsky a to je vstřícnost ještě větší.
Příště přeju dovču bez těch technických starostí.
Míra

systemphoenix (7) napsal 18.08.2017 v 16:10

Super cteni a inspirace. Osobne mam s italama a rakusakama uplne opacny skusenosti. Asi zalezi od jednotlivce. Kazdopadne super cesta. Diky.

Yura (233) napsal 18.08.2017 v 15:15

co se dá dělat, holt ne každej rakouskej záhumenkář má motorkáře v oblibě, a když může bejt zlej z pozice práva a síly, ihned toho využije. Zřejmě špatná zkušenost z minulosti, nebo vrozená averze vůči motorkářům, případně Čechům, nebo je to prostě...debil
Nicméně, následná zkušenost s tou pani Italkou jasně říká, že je všechno jen o lidech. Důležitý je nenechat si zkazit dojem (což je někdy dost těžký).
Pěkné čtení, díky. Nejsou to jen Alpy, ale taky Itálie

spike-cz (134) napsal 18.08.2017 v 13:30

Parádní cesta. Přečteno jedním dechem. Jen tak dál a kolama dolů!

Slávek-TDM (117) napsal 18.08.2017 v 13:13

O tom cukani ve vysokych vyskach neco vim. Psal jsem ti to i do profilu k tvymu TDMku.
Jinak cesta paradni, spani na divocaka taky. Asi vyrazim taky jen se stanem, ale nebavi me tahat spoustu kramu na motorce...

sly64 (9) napsal 18.08.2017 v 13:04+1

Ahoj,nemůžu než s jetsem souhlasit.Paráda.Vīm,že problémy na cestě nikoho nepotěší,ale vzpomínka na tuhle cestu se jistě vryje hluboko.(vlastní zkušenost)Přeji hodně dalších,tentokrát bezstarostných,,kilometrů. Díky.

jets (518) napsal 17.08.2017 v 13:49+2

Už jsem skoro nevěřil, že bych ještě někdy přečetl cestopis z Alp a okolí do posledního písmena, no a dnes je to konečně zase tu. Moc hezky sepsaný příběh.

Košo (38) napsal 17.08.2017 v 09:35

Ahoj hezká dovča.