Do Benátek přes Grossglockner a zpět.

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

zizour (12) napsal 09.08.2017 v 07:07

Rakousko jsem jezdil také po dalnici, ale tento rok jsem zjistil, že s baťůžkem (rychlost omezena na 110 tacho) je to časově stejné a zábavnější po okrskách. Par tipů na ubytování tam kluci mají, za to diky. Furt přemýšlím zda ta zajížďka ma lago di garda ma smysl nebo ne. Zatim sjíždíme spiš Slovinsko a Rakousko. Do Italie pak jedem jen na koupačku. Ale příští rok chci dát aspoň ty Benátky. Diky za tip na parkování, (všichni straší, že tam nejde zaparkovat).
Jinak ten Vršič byl tento rok rozbombardovaný, bagr a tak.

skopc (0) napsal 30.07.2017 v 13:00

povedené

XJ500 (26) napsal 25.07.2017 v 20:00

Mě se ten cestopis líbí! Jste borci. Respekt!

jets (522) napsal 23.07.2017 v 23:30-1

Tento cestopis mi pripomel toto:
Kolega Vondruška vás ve svém dosti obsáhĺém referátu zatím informoval o tom, že jsme se do Liptákova dopravili auty a že jsme po cestě brali benzín.
Asi su narocny, ale ja tady teda nic noveho nenasel. Sorry. Teda krome jidelnicku.

Finč (89) napsal 22.07.2017 v 07:57

Chlapi, zkuste příště vynechat ty dálnice a poznáte, o čem ty Alpy vlastně jsou Slovinsko jste nakousli pěkně, silnice č. 203 je má oblíbená spojka k móři Jinak za snahu a práci s cestopisem dávám

535xv (27) napsal 21.07.2017 v 12:26+5

fotky chlastu,stanů a housky se sekanou jsou opravdu velmi zajímavý

vlasta007 (1) napsal 20.07.2017 v 14:29

@jezeveCZ - to my nevíme, oni nám to tak řekli. Prověřím příště.

jezeveCZ (-1) napsal 20.07.2017 v 14:22

Super cestopis, jen ty kostky na Vršiči jsou žulové.

vlasta007 (1) napsal 20.07.2017 v 08:59

Myslím, že těm ostatním nemotorkářům to dalo možná tipy na zajímavá místa, která by mohli navštívit.

Roman27395 (13) napsal 20.07.2017 v 07:20+1

Ale jo,asi jste si to uzili,jen nevim co to dalo tem ostatnim nemotorkarum jak se zminujes v uvodu? Za moc dalnic Skoda,protoze motorku mam kvuli zatackam a krasnym cestam,za kterymi se prece do Alp a Italie jezdi,ne? Fakt je ten,ze kazdy to mame jinak a vas dalnice a hlavni tahy bavi.Minuli jste tak spoustu krasnych mist pro motorkarske pojezdeni.. P.S.Uz treba z JH se da jet do Krumlova pres Novohradsko,Besednici a Kaplici-nadrazi,po krasnych dvojkach s min.provozem,a casove rychleji,kdyz uz spechate do kempu..