Alpen - Dolomite tour 2018

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Pepe147 (0) napsal 13.01.2019 v 17:03

Super. Páčilo sa mi to... Ja mám pojazdené tiež dosť, ale tento rok sa chytám práve takú trasu ako ste prešli vy. Krásne fotky, fotené s citom... krásne.

PEPA55 (11) napsal 09.01.2019 v 18:36

Z cestopisu je vidět že jste si to hezky užili, fotky mě připomněli krásné místa které jsme navštívili v roce 2017.Máš to hezky napsáno, přeji hodně zážitků při dalších cestách

Finč (89) napsal 08.01.2019 v 07:18

chudelapipa: Já bych se taky rád podíval na pár tvejch fotek, případně přečetl ňákej tvůj zážitek z cest Kde jsi přišel na to, že jsou fotky upravenej hnus? Naopak bych řekl, že jsou to fotky z ňákýho kompaktu nebo mobilu a nejsou upraveny Ale kompozice se mezi nimi najdou pěkný.

majky72: Mě se cestopis líbil. Informačně super. A hlavně v tomhle počasí mi zlepšil náladu a zkrátil trochu to čekání na jaro

majky72 (131) napsal 07.01.2019 v 17:40

Dan66 - ďakujem a neboj otráviť sa nenechám . Nakoniec prečo aj každý máme svoj názor a ak je k veci a hoci aj negatívny ja to beriem a snažím sa aj z neho si niečo vziať. Ak sa ti cestopis páčil tak snáď čoskoro dokončím BOSNU a dúfam že sa dočká zverejnenia aby som mohol potešiť a snáď inšpirovať

Dan66 (74) napsal 04.01.2019 v 15:53+1

Celý cestopis byl moc pěkný a dík za uvedené detaily a fotky. Opravdu super jsou souřadnice GPS.
Hlavně se nenech otrávit. Je tady určitě dost motorkářů kteří si i příště rádi přečtou Tvé zážitky.

majky72 (131) napsal 04.01.2019 v 13:49

Grmi: ahoj jasne a riadne sme si ju užili a ako sa castovalo vám ?

grmi (0) napsal 04.01.2019 v 12:52

Zdravím tě a jsem rád, že jste cestu šťastně dotáhli až domů.

majky72 (131) napsal 03.01.2019 v 19:49+1

Chuchelapipa: prepač cetopis sa ti nemusi pačit, beriem ale čo je hnus na fotkach nie su upravene vidiš tam niekde niečo doretušovane alebo nejake ine upravy alebo tam mali byt fotky kde na každej je piza hamburger a pivo daj mi prosim ta teda priklad dobrej foto podla teba lebo va tvojom profile som bohužial nič nenašiel dufal som že sa budem môct inšpirovat pripadne si prečitam nejaky super vyšperkovany cestopis z miest kde nik nikdy na motorke este nebol ale nejak sa mi nič nepodarilo objavit

chudelapipa (-161) napsal 02.01.2019 v 23:33-5

tak ako by som to správně popísal,toto už nieje cestopis,ale pomali kniha,tisíckrát opísané a opsané a popísané,takýchto cestopisov tu v poslednej dobe je milion a každý sa snaží predháňať v zážitkoch,každý sa snaží v týchto slátaninách ohromiť,a fotky?nafotený a upravený hnus,ludia,buďte normálny a píšte a foťte normálne

petao (86) napsal 01.01.2019 v 15:22-1+1

Díky za hezký cestopis. Určitě z něho načerpám inspiraci,GPS souřadnice -super,fotky taky nádherný. Užili jste si to,a to je důležitý. Některý místa jsou profláknuté,ale to není důvod se o nich nezmínit z vlastního pohledu. Za mně !

jerry66 (1) napsal 01.01.2019 v 09:50

Pekne napísaný cestopis👍

majky72 (131) napsal 31.12.2018 v 19:06

Ahojte, ďakujem všetkym za komentare aj za prečitanie si cestopisu ku gramatike no snažil som sa vychytať čo sa dalo včetne diakritiky no ale chybyčka se vloudi k fotografiam, fotene je to olympusom stylus XZ-2 takže fotoaparat divny nie je len ja mám nadstavene vyvaženie bielej na zamračene a tym dostavaju fotografie teplejši nádych a pokial je displej mobilu nadstaveny tak isto na teplejšie podanie farieb tak sa to samozrejme násobi a tiež fotim s korekciou do minusu kvôli prepaopm takže tiene môžu byt tmavšie a tym hlavne ak je podsvietenie displeja stiahnute sa zda že fotografie su tmave
inak prajem všetkym krásny nový rok 2019 a hlavne kopec zažitkov na cestach a vždy šťastný návrat domov

spike-cz (137) napsal 31.12.2018 v 13:55+2

Tak zas tak strašný to není. Klad jsou souřadnice kempů, obzvlášť pro další účastníky zájezdů.
Transalp je pěknej, kolegova motorka bohužel skoro nemá pěknou fotku. Osobně se mi obecně fotky zdají docela tmavý.
Ale pánkovi jsem dal stejně jedničku, protože snahu a odvahu si cením..

dk76 (0) napsal 31.12.2018 v 11:48

Super fotky😉

31081 (666) napsal 31.12.2018 v 08:41

Moc hezké fotky krásných míst. Cestopis si nechám na příští rok

jets (522) napsal 31.12.2018 v 08:32-1+3

Když se píše cestopis o místech, která jsou 1000x popsána a většina lidí tam byla, tak by to podle mě měl být cestopis hlavně o zážitcích s příběhem. Po 1001 znovu popsat místa je zbytečná práce.
Fotky se mi líbí kompozičně, ale buď jsi použil nějaký divný filtr, nebo je ten foťák nějaký divný... Příště popis zážitky, určitě jste zažili něco vtipného a zajímavého.

Destroyer (237) napsal 31.12.2018 v 05:35

Alpy su motorkarskym disneylandom Europy kde sa na malo km sustreduje vela zazitkov paradne ste si to uzili. Vdaka za cestopis Majky, rad som ho precital
Len nabudice daj niekomu prebehnut gramatiku aby vety nenaberali inych vyznamov - z koho, coho - s kym, cim - my mnozne a mi jednotne cislo.

yofi13 (5) napsal 31.12.2018 v 01:13

Paráda