Blackem světem Íránem

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Radek2107 (49) napsal 18.11.2018 v 16:52

Skvělý, opravdu skvělý cestopis, díky Vám jsem strávil příjemně nehostinné nedělní dopoledne. Příblížili jste mě zemi, kterou určitě nikdy nenavštívím. Ještě jdu shlédnout video, fotky moc pěkné.

R_O_C_K_Y (5) napsal 29.03.2018 v 06:49

Moc dobrý počtení začal jsem číst kolem třetí hodiny ráno když jsem nemohl usnout a nakonec jsem se pročetl až do svítání :) Byl jsem kolikrát tak začtený že ani fotky jsem si neprohlédl. Prohlédl ale až po přečtení :) Pěkná cesta plná zážitků a krásných míst. Letos také jedu na delší dobu na motorce pryč a aktuální cena karnetu s příplatkem 30% pro některé země do kterých jedu je kauce již 52 000,- Tak snad se po cestě nebudou zdráhat je navrátit jak si psal ty.

FB: S Michalem v sedle

btla (0) napsal 04.03.2018 v 02:53

Super čtení, super fotky, super cestování. Dávám a přeji mnoho šťastných kilometrů v dalších cestovatelských
dobrodružstvích

MEK0TA (33) napsal 27.02.2018 v 11:30

Musím říct, že je to zatím nejlepší cestopis, který jsem zde četl. Zasekl jsem se u něj asi na 2 hodiny a celý jej přelouskal a velmi rád. Když to srovnám s reportáží o Íránu pořadu Objektiv, kterou jsem měl možnost shlédnout v neděli na ČT1, tak upřímně řečeno, vašemu cestopisu, a troufnul bych si tvrdit i videu, neměla moc šanci konkurovat. Za úspěch vašeho cestopisu pokládám i to, že se vám podařilo mě (a možná i spoustu dalších) navnadit k cestě tímto směrem Takže jen tak dál, držím vám palce, ať Black slouží a těším se na další cestopis!

Eso_Rimmer (383) napsal 19.02.2018 v 15:47

palec nahoru za to, ze hledate zpusoby a ne duvody, proc neco nejde jake byly vase zkusenosti s navracenim penez od Autoklubu? nadava na ne snad kazdy...

Kaaamos (4) napsal 18.02.2018 v 20:49

Jste oba hustí motorkáři!!! Nekecat o čovinách a prostě jet, to je smysl života motorkářů. Smekám a klaním se. Čtení jako od Karla Maye. Díky za zprostředkování zážitků! Krásny nedělní večer na cestách s Vámi.
Držím palce!!! LtR / RtL.

TomasFZS (18) napsal 18.02.2018 v 12:22

Všem díky za komentáře, vážíme si toho

madma (1) napsal 17.02.2018 v 22:19

Super čtení, krásný video. Díky moc za zprostředkování zážitků.
Jste oba borci.
Klobouček

SPIJKER (93) napsal 17.02.2018 v 02:45

gratuluju...nadherna cesta!

Destroyer (237) napsal 16.02.2018 v 22:50

Jaja - ber to odomna samozrejme ako nevinny zart.
Uz som to docital konecne. Je to vcelku pekny cestopis a vyborne fotky. Vyborny pocin, nech sa vam podari aj nabuduce. Hlavne bez nehody.

Jojko (19) napsal 15.02.2018 v 20:46

Pěkné čtení i video.

JajaZA (3) napsal 15.02.2018 v 19:58

Destroyer, severom Turecka sme prechádzali až pri návrate a keďže záver bol dosť daždivý, tak sme tým severom doslova preleteli. Ono zdraviť zdravili v podstate všade, ale čím ďalej mimo turistickú oblasť ideš, tým si viac nejaká rarita, viac budíš u miestnych záujem. A hlavne v krajinách, kde už tak silné motorky, aké máme možnosť vlastniť my Európania, povolené nie sú :)

petr1989 (0) napsal 15.02.2018 v 18:55

Při čtení se mi tajil dech! Respekt!

Destroyer (237) napsal 15.02.2018 v 17:20

super, zatial som po prvej strane ale hned mam pripomienku: vsetci sa vam zdravia az od polovice Turecka, ze nalozene endura nezdravia ci co - mna na nalozenej GS zdravili aj na severe, akonahle som zastavil tak auto z protismeru prislo vyzvedat, az sme sa citili neprijemne. Vsetci tam po nas trubili a kyvali nam napriec generaciam, od deti po starcov. To znamena ze Endure ta zdravia vsade, na Blackbirde s tym zacinaju az juzania kolama dolu, idem citat dalej.

PEPA55 (11) napsal 14.02.2018 v 15:59

Perfektní cestopis takových moc není ,skvěly výkon i video a fotky. Zážitky na cely život hodně podobných zážitků

Kostelník (58) napsal 14.02.2018 v 13:08

Pecka! díky, vylepšili jste mi den

Skirider (2) napsal 13.02.2018 v 22:24+1

Ahoj.Taky jsem to precetl jednim dechem.Hlavne jsem si u toho ozivil nase zazitky a znama mista,kterymi jsme z 80% projeli rok po vas (kveten 2017).Na cestopisu teprve pracuju...Vse co pises o mistnich lidech je pravda pravdouci.Jsou tak zvídavi a pohostinní,ze uz nas to ke konci nasi cesty casto i dost otravovalo .Toto nezazijes v zadne evropske zemi a ani na Balkáně. Letos jedeme s nasima babama (2 mozna 3 motorky) do Maroka.Uz se tesim...

majky72 (131) napsal 13.02.2018 v 13:41

Ako už tu predo mnou povedali iny, klobúk dolu pred vami. Parádna cesta, kopec zažitkov, super cestopis
Len ta hladna nieje hladna 😂 ono ja som sa tiež v srbsku pytal "ta voda je za piče" a pozerali na mna dost divno ono sa to toriž to čita "chladna piťa" čo je v preklade studene nápoje čiže žiadna "blba" predavačka tam nebola

hans1978 (73) napsal 13.02.2018 v 12:32

Neskutečný, krásně napsáno, četl jsem jedním dechem
Respekt Vám oběma...

Finč (89) napsal 13.02.2018 v 11:07

Jako vždy skvěle napsáno Jste borci Tome a Jájo!

Vlasta26 (0) napsal 12.02.2018 v 23:42

Parada... obrovsky respekt obema..
kamos projel predloni Iran jako tranzit, a rikal ze je to opravdu nadhera, ale taky ze tam je turista jako dost vazenej... ze se mu pomalu divili ze zamyka motorku...tak me prekvapily ty pokusy vas podelat...
take bych se tam rad podival, ale asi az budu starsi a mene nervozni .. ty neustale hodinove reseni papiru a picovin bych teda moc nedaval... a hlavne bych potreboval dat si v tom vedru nejaky pivo...

JS (2) napsal 12.02.2018 v 22:33

Super cestopis a ještě lepší video

535xv (27) napsal 12.02.2018 v 18:22

Tomáš: Omán,kterej ti nevyšel v zimních měsících doporučuji,byl jsem tam dvakrát,mám ho procestovanyý celkem důkladně,na cestovní mašinu a volný kempování ideální.cestopis za jedna!

Chromak_STS (2) napsal 12.02.2018 v 10:59

Za mě TOP 5 tady

jerry66 (1) napsal 12.02.2018 v 01:04

Super napísaný cestopis.

RT01 (0) napsal 11.02.2018 v 21:02

Parádní cestopis je fajn že jsi napsal všechny info o cenách a všech poplatcích,opravdu perfektní článek.

habakuk (0) napsal 11.02.2018 v 20:30

Fantasticky a putavo napisany cestopis dokonca som ani na nedelne pivko nesiel lebo som musel docitat a o ceste ani nehovorim perfektne zazitky skusenosti a asi nezabudnutelne dojmy snad sa niekedy aj na nasich potulkach stretneme -este raz velka vdaka za sprostredkovanie zazitku z vasej cesty ste jednicky

Miluna1 (24) napsal 11.02.2018 v 19:52

Supr cesta. Smekám.
Škoda jen těch Ruských víz ...

ppm (0) napsal 11.02.2018 v 19:20-3+1

Po přečtení si opravdu říkám jakou jste měl kliku a jak jsou lidé naivní.Ale gartuluju ke šťastnému návratu.Jet do íranu na tomhle stroji je tak trochu nesmysl...

majki.t (3) napsal 11.02.2018 v 18:45+1

Fantastické ,před přečtením jsem si říkal Iran nikdy.Po přečtení bych tam hned vyrazil.Je vidět jak jsme masírovaní médii.Pravda je úplně někde jinde.Děkuji za prozření.Úžasná země,neskuteční lidé.Přeji mnoho dalších km.

Předchozí
1 2