Korsika 08/2010

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Guga (72) napsal 19.11.2018 v 20:16

Ano. Je to zbytečně dlouhé, ale chtěl jsem z části popsat tu nádheru plus informace, co by se daly hodit. No a samozřejmě pocity k tomu patří

Hnilda (36) napsal 19.11.2018 v 10:44

Ahoj tak za mě krásně napsaný a dlouhý...to přece neva jsou tu lidičky co tam ještě nebyli a teprve se tam chystaj jako já tak se aspoň něco dovědí fotky nádhera a já si opravdu moc pěkně početl díky

JUROPE (1) napsal 19.01.2013 v 11:43

Ať žijí duchové Ty cestovatelský!!!

Cami (1) napsal 01.02.2011 v 22:56

Hezkýýý a tleskám a nebýt nepříjemný události v ITb jedem s Váma škoda

Guga (72) napsal 01.02.2011 v 16:24

Jj, co jedinec to názor - moto je o svobodě ducha

Pivko (85) napsal 26.01.2011 v 21:50

z Tvého cestopisu jsem trochu rozladěn, Byl jsem tam začátkem června a bylo všude uklizeno ,turistů pomálu,koupali jsme se v moři (19C),městečka a domorodci úžasná atmosféra,studánky s pitnou vodou co 10km,(brali i místní),nám stačili 3 kempy ze kterých se dělaly okružní jízdy všemi směry a proto nezůstala jediná neprojetá silnička na mapě a ušetřilo se balením krámu a shánění noclehu,přece je Korsika menší než Morava a tak vzdálenosti jsou prďavé.V průvodci taky píšou ,že se má jed ve směru hodinek .To je člověk u skály a ne nad propastí ,někdy se to na úzkých cestičkách hodilo.Taky pak při návratu nezůstane jako poslední zážitek nudné východní pobřeží.

bisop (13) napsal 24.01.2011 v 09:53

TM
Zdarec:psal jsem ti PM ze jsou odeslány 2 DMS na červeny kříž a nasivka nasita...
jeste jednou diky

TM (0) napsal 23.01.2011 v 19:37

to bisop
tak co? už máš našitou nášivku Corse? ses pak ani neozval ...

bisop (13) napsal 22.01.2011 v 14:23

Zdarec
Po Korsice si dej sousedni ostrov Elba..stoji to za to a prijde mi lepsi jak Korsika,ale na korsiku chci jeste jednou ale zase nekdy koncem Cervna.
Krasne pocteni na zimu
Snad uz dosmolim tu Elbu a dam to sem

At se dari
Michal

Guga (72) napsal 21.01.2011 v 18:56

Parizkovi: No, už to tak vypadá

parizek (0) napsal 21.01.2011 v 17:18

Je neuveritelne, jak je svet maly. Na trajektu jste byli 14. srpna ? V kolik hodin ? Mam pocit, ze jsme jeli stejnym, neb mel jet asi v 17h, mel spozdeni a na misto jsme dorazili po pulnoci take :) Jel jsem plechovkou a byla to spis takova pruzkumna akce, jeli jsme presne opacne, nejdrive po vychodni strane, ale ta se projede rychle. Uz take vime, ze to chce aspon 14dni na ostrove, my meli tu vyhodu, ze cestu jsem dal za 13h pohodovou jizdou s rezervou na spanek :) Hezky se to cte, vraci se mi zazitky, urcite se tam chci jeste parkrat vratit :) Kempiste je hned v Bastii, zdarma, ale socialky nevim nevim, rano jsme vypadli. Ono vseobecne ta socialni zazemi nic moc,az u Ajaccia byl poradny "evropsky" kemp.

Roman2bk (9) napsal 21.01.2011 v 07:04

Pěkné
Je to další cestopis, díky kterému se tam chci někdy podívat. Detailní popis mi nevadí, právě že kdo tam ještě nebyl, tak se to může hodit

Meli (195) napsal 20.01.2011 v 23:19

Pekna inspiracka - moc pekna...

Icemanstbk (0) napsal 19.01.2011 v 18:55

Gugo ty jsi dabel, dat tohle vsechno za tyden :)
Ja to mel na tri tydny a to bylo tak akorat. Jinak pekne napsany cestopis. p.s. Pozdravuj zenu :)

juryna007 (6) napsal 19.01.2011 v 16:54

Perfektní zážitek na celý život, moc pěkně napsaný, doufám že mě brzy čeká něco podobného.. Dovolená po který je třeba dovolená ..!! Závidím zážitky a přeju další svělý cesty v sedle...

mikni (103) napsal 19.01.2011 v 16:46

...dobrý,až na ty vaše noční dálkové přesuny,týden je málo a divím se že tě píved nemlátila do helmy byl jsem tam mimo sezonu,konec června a to je tam uplně o něčem jiným a i tak se mi tam zdálo dost plno o sezoně si to neumím vůbec představit,prý jsou tam i dvojnásobné ceny.

Mike65 (-1) napsal 19.01.2011 v 11:54

Korsika super, hezký cestopis i fotky.Vřele doporučuji ještě přejet na Sardinii, ta je podle mě ještě lepší a hezčíAle je to tak na měsíc...)

Well-Being (7) napsal 19.01.2011 v 00:27

Líbilo.

tatook (3) napsal 18.01.2011 v 16:31

Mě se cetopis líbí - určitě mi vlévá optimismus do žil a na chvíli zapomínám na "nekonečnou" zimu. Prostě- těším se na cestování, i když třeba nepojedu na Korsiku .

Guga (72) napsal 18.01.2011 v 13:19

Jo a ještě k délce článku - bylo to psaný pro dlouhý zimní večery

Michal-Š._ (0) napsal 18.01.2011 v 12:17

Čau,tak jsem se tady toho konecne dockal,toho cestopisu.Čteni to teda bylo fakt dlouhy ale dalo se to.Jinak souhlasim s Kovem.Uz se tam letos taky moc tesim.Jinak ta cesta domu,teda to je děz běz

Guga (72) napsal 18.01.2011 v 12:01

Hezkypěkně děkujeme
1) Detailní to bylo psáno úmyslně.
2) Týden je opravdu nechutně MÁLO
3) Souhlasíme také
4) Dá se to; prvně dlouhý přesun zpět na jeden zátah, jsme absolvovali z Plitviček - což byla taková malá příprava
5) Přejeme vám to - zúčastnění vědí, na co se tam můžou těšit.
6) Občas fota nesedí ke konkrétnímu dni, ale to bych až jako takový problém neviděl

Jak již bylo několikrát psáno: To se prostě musí zažít na vlastní kůži.HOWGH!!!

Kov (23) napsal 18.01.2011 v 11:24

1.Pěkné, jen někdy(na můj vkus) příliš detailní popis.
2.Týden je hrozně málo,člověk pak moc pospíchá.
3.Na Korsiku jedině mimo sezonu.
4.Šílený přesun zpět. Podobný jsem dal 1x,a už nikdy více.
5. Už teď se tam těším znovu. A pojedu na 14 dní, ať to stojí za to!

vendys.vv (0) napsal 18.01.2011 v 08:02

pěkné

Jirboz (11) napsal 18.01.2011 v 05:21

PiVed to pekne popsala a fotogalerie mne dnes v 5 rano prenesla na Korsiku.Krasny vylet.S pozdravem Jiri