sumoto_leden

Horomotorkářství 2009

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

spike-cz (134) napsal 04.02.2017 v 20:47

Náhodným odkazem jsem se o tenhle cestopis otřel a přelouskal ho jedním dechem. Seš u mne jeden z nej nej adrenalinovejch maniaků, co jsem kdy potkal. Klobouk dolů za popsaný výkony, moc lidí by to nedalo.

fatman (32) napsal 11.10.2016 v 10:22

Ano! Mnozi z nas o tom nemaji ani ponětí!
A přesné pro tyto tupce, jako jsem já, kteří po skalach nelezou by bylo fajn nektere vyrazy (aspoň v závorce) vysvětlit! Rad se přiučím ...
Takto si při čteni,při zmínce o "mužicich" představim tlupu ruských chlapů s plnovousem v typické haleně a při ferratce malou loď . ..Na horách? ??

Jinak opravdu dobre napsáno!
Hory mam rad v létě! To je faktnnádhera! Ale já jen chodím, nebo se kocham ze sedla motorky pri jizde horskymi vlasenkami. ..
A tak jsem se na ten cestopis těšil

kmetp (9) napsal 19.04.2011 v 08:01

Obdivuhodné, fakt obdivuhodné. Nemám na to iné slovo. Sám som prešiel niektore pass-y v Alpách , vrátane tých najvyšších na bicykli-dnes tam chodím na moto. Viem , akú to chce námahu "vyliezť" napr. Stelvio s Prata . Mnohí na moto o tom nemajú ani poňatia. Ty k tomu pridáš ešte toto...

kasmar (1) napsal 02.04.2010 v 16:12

Kloubouk dolů před sólo cestováním a schopností zahnat trudomyslnost i bez míče!

alpin (1) napsal 30.03.2010 v 20:43

Opravdu krásné čtení a fotky. Skloubit VHT a moto si nedokážu v tom tvém tempu představit. Jsi prostě borec, Golem, superman. Tak přeji hodně šťastných kilometrů jak na cestě tak na Ferratách

Hnilda (36) napsal 29.03.2010 v 22:17

Pěkné nádhera jsi frajer Díky

Alpinista (0) napsal 28.03.2010 v 21:17

Ahoj Sváťo, opravdu moc dobrý. Ani jsem nevěřil, že to jde zvládnout. Jsem aktivní skialpinista, horolezec a cyklista. Alpy znám dobře. Teď jsem to rozšířil o moto. Hodně jsem přemýšlel, jak to ideálně propojit. Ukázal jsi mi to. Kdybys něco plánoval, třeba bych se přidal. Jinak děkuji za skvělé počtení a přeji hodně síly do dalších akcí.

svaťák (0) napsal 27.03.2010 v 19:55

Mockrát děkuji za tu chválu, potěšilo mě to.

A jen pro upřesnění: toto je moje třetí "Horomotorkářství".
Kdyby to někoho zajímalo, tady jsou odkazy na ty dřívější:

//www.motorkari...-marmolada-3428.html

//www.motorkari...stvi-2007-12187.html

Essentier (0) napsal 27.03.2010 v 18:12

Úžasnej trip, úžasný spojení koníčků, úžasnej stroj - si vážně frajer! ..jen tak dál a ať se daří..

bobus (255) napsal 27.03.2010 v 15:22

Nádherný počteníčko Ta kombinace alpských pasů na motorce a adrenalinu na ferátách je super
Jen by mně samotnýmu bylo trochu smutno.
Pro mně osobně je požitek z "kochačky" znásobenej, když si o tom můžu s někým pokecat

mikni (103) napsal 27.03.2010 v 14:55

Každý článek od tebe je prima počtení, plus krásný fotky.Jsi fakt bourák Taky jezdím často sám po světě a líbilo se mi,jak to na tebe padlo a chtěl jsi to otočit a pálit to domů,to znám,ale to vždycky překonáme, ještě raz díky dávám ti velkou 1.

Well-Being (7) napsal 27.03.2010 v 11:16

Noir (0) napsal 27.03.2010 v 08:00

Paráda, bezesporu jeden z nejlepších cestopisů co jsem zatím přečetl a spousty nádhernejch fotek
Tak ať to dál jezdí a přeju lepší počasí nejen pro přesuny.

.Padre. (76) napsal 27.03.2010 v 07:26

Taky se musím přidat a uznat, že článek je super.
Už jak psal kukuraj, taky moje krevní skupina!!!
Krásný výlet a respekt před tebou!! Jsi borec!!

v.l.a.d.e.k (10) napsal 26.03.2010 v 22:05

Nádherný, čtivý cestopis Hodně zdaru do dalších cest a nápadů!

kukuraj (0) napsal 26.03.2010 v 20:53

no fakticky klobouk dolů... jsi frajer se vším všudy, a hlavně moje krevní skupina - motorky a hory a sám - to je NEJ !!! drž se a přeju mnoho dalších takových skvělých výletů, pokud možno s lepším počasím..

valasek (152) napsal 26.03.2010 v 19:46

Pěkně popsaný pěkný výlet!A krásné fotky

siolagrande (0) napsal 26.03.2010 v 19:26

Chlape, smekám přilbu a hluboce se klaním. Jezdil jsem lézt do tater a měl jsem co dělat, abych odjel autem...

Talp (0) napsal 26.03.2010 v 18:29

Borec

Kov (23) napsal 26.03.2010 v 18:11

Jedna z nejlepších věcí co jsem tu četl! Ještě info pro ostatní. Toto je Horomotorkářství-2. Loni byl ten Sváťův výlet taky pecka! Pohledejte. Stojí to za přečtení.

lubon (17) napsal 26.03.2010 v 14:54

Tak to klobouk dolů,když jsem se díval na čem jsi spal před výstupem na Mont-Blanc tak to bych ráno nevstal .Největší odměnou potom určitě bylo počasí které Vám přálo,fotečky super. Příští rok,ale lanovkou,to bych nedal

Cíba. (9) napsal 26.03.2010 v 14:29

Nečet jsem to páč mi jsou ty fotky povědomý, nebylo to v čmn? tam jsem to přelouskal.

erww (0) napsal 26.03.2010 v 11:27

Super článek. A dobrá inspirace pro motodovolenou na příští rok.

Šafry (45) napsal 26.03.2010 v 11:06

Krásnej článek. Loni jsem byl na moto v Rakousku a pak jsem to zapíchnul na dva dny ve Slovinsku a docela jsem litoval, že sem sebou neměl nic na převlíknutí, protože jinak bych si vylez na Triglav. Možná letos

Danny350 (26) napsal 26.03.2010 v 10:57

Taky jezdíme dost na ferraty a dycky slintám jak pod náma v těch serpentinách jezdí motorky a taky už mě samo napadlo to spojit, ale upřímně záhy jsem to zavrhnul. Představa že se po celodenní D-E tůře vrátím někdy i za tmy k motorce a mám vyskočit do sedla a ještě se někam několik set kilometrů třemístit počasí nepočasí je teda dost děsivá. Myslím zůstanu u komfortu dodávky v níž i spíme. Ale teda za tohle obdiv velikej, já bych si po příjezdu musel vzít další týden dovolené na léčení a pivní rehabilitaci.

crazy_doctor (8) napsal 26.03.2010 v 10:19

Supééééér, smekám před tebou. Já bych to asi nedal. Parádní článěk, pěkný fotky. Dovolená jak má být.

Miko76 (0) napsal 26.03.2010 v 10:01

Absolútne sqelý článok
Ideme na Mont Blanc tento rok, ale len na motorke a lanovke, peši hore by sme to určite nedali
Ešte raz vďaka za výborné čítanie...

nofik (0) napsal 26.03.2010 v 09:44

proste naadhera......

rudirt (44) napsal 26.03.2010 v 09:42

Ahoj Sváťo, smekám před Tvými schopnostmi jak na kopcích, tak na moto tak i nad literární tvorbou. Moc hezký počteníčko, spousto dobrýho i špatnýho adrenalinu, ale tak už to v životě bývá. Přeji spoustu pohodových km a vžda šťastný návrat z hor i z moto! Díky za cestopis!!!

3beda (9) napsal 26.03.2010 v 09:25

Velká parááááda Po přečtení bych nejradši zavřel kancl sednul na mašinu a uháněl směr Alpy Na alespoň 2 týdny zmizet od všeho. Jen bych po návratu měl asi doma sbalený kufry...

Předchozí
1 2