Bobři v jižní Francii

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

hycomat (1) napsal 12.06.2016 v 15:50

Výborne napísané, urobil si mi polhodinku výbornej zábavy!

Well-Being (7) napsal 11.06.2016 v 21:26

Hezké počtení. Co se týče Francie a jejich mýtných bran a čerpacích stanic, tak to je opravdu zoufalost. Nedostala Iva přezdívku Kalamity Jane? Přeji mnoho dalších podobných zážitků a suché kilometry k tomu.

bobrvan (2) napsal 11.06.2016 v 18:08

Děkuji všem za příspěvky a komentáře. Pokud jsem se někoho dotkl obsahem či provedením - omlouvám se mu.

Wolhard-II (16) napsal 11.06.2016 v 14:59+1

Hezký zážitky a především pohodový cestování .Líbí se mi, že jste nesoutěžili o největší denní sousto kilometrů, ale užívali si.
"Vracíme se do kempu okolo starých hradeb města a sledujeme se zájmem muže na tříkolce (opačný trike) za slušný balík Eur,který má ochrnuté nohy,ale jak sedne za řidítka a nastartuje,stane se z něj jiný člověk – bez všech omezení a se zářivým úsměvem na rtech. "
Tímhle jsi mě ale dostal . Ta tříkolka se jmenuje Can-Am Spyder a opravdu stojí nechutnej balík peněz.
Ovšem ten pohled na jeho majitele, je trochu převrácený. On zůstal tentýž, jen Ty jsi ho (jakmile sedl na motorku) začal vnímat trochu jinak. Mám to stejně jako on, včetně mašiny i téhle zkušenosti (bohužel v opačném gardu).
Tak hodně dalších úspěšných bobřích výprav!

mikni (103) napsal 11.06.2016 v 08:20

to Chameleon
- ona ta četnická stanice je trochu něco jako "povinnost", ale není to nic moc,skoro ztráta času a připrav si nervy na průjezd celým St.Tropez obvzlášť o sezoně a bacha odtahujou tam i motorky,my si pro ní mazali,když jsme viděli jak přijel náklaďák s rukou a bral tam i malé skutry a šup s nima na korbu a že by se s nimi mazlil,aby je neodřel,tak to ani náhodou,to se mi víc líbil kaňon Verdon - šťastnou cestu a procvič si něco z frániny,ti starší lidi jsou opravdu dost zatvrzelí.

Chameleon (2) napsal 10.06.2016 v 20:52

Rád jsem si přečetl. Letos jedu taky Francii a tak už se těším,jen doufám, že četnická stanice už bude bez plotu

mikni (103) napsal 10.06.2016 v 11:24

Francie nikdy nezklame a mám jí moc rád i přes tu jejich zapšklost mluvit jen vlastním jazykem,ale vzhledem k historii se jim nedivím,mě je tam vždy moc fajn,ale asi právě tím,že francouzsky umím

Milan1963 (271) napsal 10.06.2016 v 10:38

Hezky rozepsané,

Rubi (45) napsal 10.06.2016 v 09:40

krizik1 (62) napsal 10.06.2016 v 08:52

Já bývám velkým kritikem gramatiky, avšak v tomto případě ji zcela přehlížím a v dobrém závidím vaši krásnou dovolenou. Osobně bych se dálnicím spíše vyhnul, nicméně chápu, že čas je vzácná komodita. Kam to bude letos?

Grisoroad (18) napsal 10.06.2016 v 08:38

Pěkně napsáno, brutálně deskriptivní, ale přesto s lehkostí a vtipem. S chutí jsem si při pátečním ránu dočetl až do konce. A ty mýtné brány, to je motorkářský trest. Zastavit, najít neutrál, stojánek, sundat rukavice, hledat lístek a peníze a pak celý proces obráceně. Já u jedné v Itálii tak dlouho vytvářel frontu, až se nade mnou ten někdo schovaný za okem kamery slitoval a raději mě nechal jet bez placení. Děkuji za pěkné čtení.

OndraF (38) napsal 09.06.2016 v 10:33-3+2

Hezká cesta, spousta zážitků, ale dost to kazí text plný gramatických chyb a typografických poklesků. Já vím, že "vo tom to není", ale fakt se to pak blbě čte a - aspoň mě - to hodně kazí celkový dojem. Moc se přimlouvám za to nechat text příště někomu přečíst a zkorigovat.