Sedm statečných aneb Makarská Riviera

Jednou si kámoš vyhlédl cbf600 a my jeli se na ni povídal. "Pokud koupíme, je můj sen se podívat někam k moři na dovolenou", řekl mi v autě. Já už tam 2x byl na motorce. Takže jen se domluvit a jedem!

Jak to vůbec vše začalo?
Jednou si kámoš vyhlédl CBF600 a my se jeli se na ni povídal. "Pokud koupíme, je můj sen se podívat někam k moři na dovolenou", řekl mi v autě. Já už tam 2x byl na motorce, bylo to ůžasné. Ptal se mě, jak a co, a já na to prostě, "...kdo tam nebyl, tak těžko někomu povídat jaké to je"… Tak mu říkám, pročpak ne, jen se domluvit a jedem!  Uběhla zima a my jsme stáli u otázky, zda pojedem… Pořád jsme mluvili o moři…u piva, prostě všude, až to asi našim kámošum bylo i nepříjemné.Tak jsme se jednoho dne definitivně rozhodli. JEDEM…

Chorvatsko-Sejn-Makarská
Ještě jsme se sešli,u Michala na chalupě,jak to teda bude,jestli nechce někdo s náma, Tuto motodovču jsme se rozhodli absolvovat nakonec v počtu7 ,lidí.a taky že jsme vyrazili ve složení:

Ondra Z1000
Honza CB600F
Vladimír CB600F
Michal SV650
Martin CB1000F
David GSX-R600
Petr VN800

Konečně jsme se dočkali, po několika měsíčním očekávání a plánování naší dovolené, přišel vytoužený den D.