Pro výhru k moři na Pelješac

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

petrsonn (5) napsal 24.01.2016 v 21:13

My byli o 14 dní po vás v Komárna naproti pres moře. Nádherná příroda, jen tam bohužel řadily požáry, zvláště na poloostrově. Stále ty letadla s vodou... Za cestopis i kaficka díky..

miroslav44 (6) napsal 05.01.2016 v 09:52

Pěkný.
Sreser už hledám na mapě, protože plánujeme také s manželkou dovču na dvou kolech
cestou i necestou s cílem v Chorvatsku.
Kdyby jste chtěli opakovat a stáli o "parťáky", dejte vědět!
Mirek

jopr (2) napsal 04.01.2016 v 09:58

Cesta dobrý, ale těch kafíček si nás mohl ušetřit.

31081 (666) napsal 03.01.2016 v 08:55

Karlovarak (12) napsal 31.12.2015 v 13:55

Parádní čtení, paradni dovolená.

janekbiker (1) napsal 31.12.2015 v 09:28+1

Super čtivo a skvěle napsané. Ať se vám vydaří další a další moto dovolené!

Šimi57 (-3) napsal 30.12.2015 v 21:53

Pěkně napsaný, dobrý článek. Hledám inspiraci na příští dovču. Podobná cesta mě docela láká. Hlavně Bosna. Určitě bych asi nevynechal Dubrovník. Tak ať vám to příště zase jezdí.

KAREL_PLAY3 (34) napsal 30.12.2015 v 18:14+1

Hezky, vtipně a čtivě popsaný výlet do Chorvatska. Hlavně mě pobavil ten důvod cesty, tak snad ty 2 litry pěnivýho moku stály za to Teda, ale dojet domů z Chorvatska 1000 km autem a téměř obratem jet zase nazpátek, tentokrát v jedný stopě, tomu říkám nadšení. Sice je v tom příběhu na mě těch "kafíček a pivíček" trochu moc (abstinent, co naplat), ale proti gustu, hlavně, že je sranda

V mým budoucím prvním cestopisu to bude asi o něco nudnější, jelikož to bude čistá neperlivá voda, čistá neperlivá voda, horký černý čaj, čistá neperlivá voda, čistá neperlivá voda, jemně perlivá neochucená minerálka, čistá neperlivá voda...

No, pokud v příštím roce nepůjde za hranicema o život, tak bych se taky rád v létě vydal na svojí první moto-dovolenou do zahraničí (vlastně i na mojí první dovolenou u moře v životě) a Chorvatsko se mi jeví jako nejlepší volba, což potvrzuje i Váš pohodový cestopis. Podle všeho jsou tam hezký cesty, krásná příroda, čistý moře, udržovaný památky i národní parky a místní "domorodci" nás mají vcelku rádi, což nezní vůbec špatně

Tak ať Vám to i v roce 2016 bezproblémově jezdí, úsměv na tváři nemizí a Yamaha, ta ať se dál leskne jako nová

Duke1 (18) napsal 30.12.2015 v 17:44

Sreser, Sreser byl jsem tam 4x pred 35 lety s rodici a vloni jsem byl na dovce v Zuljane tak jsem se tam jel z nostalgie podivat, kemp defakto zrusenej zarostlej malem jsem to misto prejel , pekny cestopis

HONZAKK (12) napsal 30.12.2015 v 11:42

Na poprvé slušná porce km... ,takže se nedivím,že jsi neodhadl stav pneu.Též mám xjr,je to kus klasického těžkého železa s výkonem a pokud ho naložíš a využíváš jeho krouťáku tak guma velmi rychle ubejvá.Tak jen tak dál.

maroth71 (9) napsal 30.12.2015 v 10:13

No tak na první moto dovolenou se nikdy nezapomíná. Nejlepší je říci zítra se jede a né nějaké dlouhé plánování a teď už jen popřát jen hodně dalších km kolama dolů jinak pěkné počtení .