sumoto_leden

Nedokončená dovolená - Chorvatsko

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

marek_xxx (0) napsal 06.06.2009 v 18:18

Moc hezky napsáno. Mrzí nás, že jste takhle dopadli. Přejeme krásnou sezónu a spousty prosluněných kilometrů. Marek a Lucie.

mikni (103) napsal 21.02.2009 v 14:33

Nenech se odradit,příště to vyjde líp a přeju ti hodně klidnějších dovolených

MartinaKTM (0) napsal 24.11.2008 v 12:23

Hezky napsano a pekne fotky, premyslim, ze si k enduru pridam pristi rok Virago a dam se inspirovat vasim okruhem. Mejte se .

Milan1963 (262) napsal 03.11.2008 v 18:09

Hezký cestopis.Hlavně,že jste v pořádku,motorka taky a můžeš jezdit dál.Já sice jezdím raději na východ-Ukrajina,Moldavsko,v Alpách jsem nikdy nebyl,ale asi i proto jsi mě svým článkem zaujal.

Mat (0) napsal 01.11.2008 v 10:04

drejdi> taky se toho trochu obávám, že to tak dopadne, mám svědka, fotky, a evropský záznam o nehodě, tak doufám že to z nich nějak vymlátím.

drejdl (0) napsal 31.10.2008 v 21:29

Držim ti palce. Ale na Generali si dej pozor - udělaj všechno, aby nemuseli platit. Měl jsem nehodu v Rakousku (taky FZS1000...) a kroutili se jako hadi, i když policie uzavřela 100% vinu autaře. Nakonec zaplatili vše, ale až po hrozbě soudem.

Mat (0) napsal 30.10.2008 v 15:51

Waclav> uz asi vim... Byvalej spoluzak Pata
je tak? Videli jsme se na kyjovskym okruhu a pred tim na vystavach v praze.

Mat (0) napsal 30.10.2008 v 15:44

Waclav> ale ja ne
motorka je davno opravena, v podstate tam nebylo moc co opravovat

Mat (0) napsal 30.10.2008 v 15:42

Caris> zatim bohuzel nijak, jelikoz to policice odmitla setrit a slovinec ted odmita priznat vinu, na coz mam i svedka, ze ji priznal na miste a ze policie urcila vinika slovince, tak bohuzel do dnesniho dne jsem nevidel ani korunu. Generali me rekla ze to ted setri slovinska policie, najednou to setrit muzou, jenze samozrejme bez me pritomnosti, takze je asi jasny jak to dopadne. Prej neni zadna zakonem dana lhuta na vyrizeni udalosti. Takze cekam...

waclav (13) napsal 30.10.2008 v 15:11

"...v Maďarsku se měl připojit kamarád Pat (SZR660) a jeho přítelkyně Iva (taktéž SZR 660)"

jojo, hned sem vedel, o koho jde;))

tak at je vsechno zase brzo v poradku!

Zx-10RCarlos (67) napsal 30.10.2008 v 09:20

Clanek hezky, jen by me jeste zajimalo jak to dopadlo s doresenim te skodni udalosti.

RomanD.A.S.VFR (0) napsal 29.10.2008 v 10:30

Zajímavý příběh a hezký článek

D.C. (3) napsal 29.10.2008 v 09:23

//nacismus.mysteria.cz/obersalzberg/orli_hnizdo.php

ale je fakt, že HitlersBurgr v tom kiosku mě taky překvapil

1100Virago (3026) napsal 28.10.2008 v 23:15

Jen připomínka - Kehlsteinhaus není a nikdy nebyl bunkrem a stavěn byl na tom místě právě kvůli vyhlídce, nic jiného tam není Ale ze stavitelského hlediska jsou dům i silnice k němu dost unikátní. Rychlost stavění, použité technologie... Kupříkladu většina asfaltu na silnici nahoru je původní, ze 30. let. V dnešní době nepředstavitelné, a zvláště u nás.
Někdy je dobré se poinformovat předem na památky, které jsou na trase. Člověk pak ví, do čeho jde.

BaluJarda (0) napsal 28.10.2008 v 22:27

Je to zážitek ,na který jen tak nezapomenete .Zase máte zkušenost jak málokdo .Dobře vím co znamená morální podpora manželky (přítelkyně) .Příště na cestách budete mít určitě víc štěstí .Do dalších km vám přeji pohodu v sedle a jen slunce nad hlavou .