Na PCX 125 ve dvou z Brna do Dubrovníku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

StracesT (0) napsal 22.09.2015 v 15:10

Moc pěkný cestopis, s přítelkyní taky jezdíme na stejným stroji i když zatím jen po naší republice, výlety tak cca 100 - 300km. Vidím že více lidí má podobný názor, tak by se dalo příští rok domluvit a jet někam ve větším počtu.. Víc lidí, víc srandy a zážitků.

Přeji mnoho pěkných výletů a dobrého počasí.

kaw750 (17) napsal 25.08.2015 v 20:44

Naprosto luxusní čtení !!! Díky !!!

KAREL_PLAY3 (34) napsal 03.05.2015 v 18:07

Velice pěkný výlet a věřím, že (až na ten nepříjemný pád) to určitě stálo za to a užili jste si příjemnou a neobvyklou moto-dovolenou Podobný výlet do Chorvatska bych i já rád uskutečnil (MALAGUTI MADISON RS250) a společně s přítelkyní bych z Vašeho cestopisu určitě čerpal inspiraci, na trasu i ubytování. Lákalo by mě právě to ubytování v apartmánech / penzionech s domácí atmosférou a to jak z důvodu pohodlí, tak hlavně z důvodu velké úspory místa na stroji samotném (stan, spacáky, karimatky)

Letos to asi ještě nepodnikneme, jelikož se teprve s jednou stopou seznamujeme, takže nejprve si chci něco najezdit po naší republice, abych to řízení dostal takříkajíc "do krve", ale v příštím roce bych se moto-dovolené nebránil. Jinak koukám, že asi prodáváte svojí Hondu, tak ať prodej vyjde a pokud se vrhnete na další přibližovadlo, tak šťastnou ruku při výběru, skútry od 250 do 400 ccm jsou ještě o něco pohodovější svezení. No, spoustu krásných výletů a vždy jenom spokojené návraty, to Vám přeje Karel z jihu..

PS: Pokud se budou chtít někteří pohodový motorkáři / motorkářky v příštím roce vydat na skútrech směr Chorvatsko, nebudu proti přidání se, protože je prima poznávat nový tváře a co víc, ve více lidech bývá i více zábavy

vencakobra (3) napsal 10.11.2014 v 19:30

Super cesta hned bych jel s Vámi taky mám PCX good stroj

nejrobert (0) napsal 30.10.2014 v 21:49

Ahoj,
Teda musím uznat,že trošičku závidím.Nejen,že má žena to semnou nesdílí jako tvá,ale zážitek to musí být prfektní.Už také plánuji na příští rok,že bych něco objel a váš článek mne jen nakopl.
Přeji nejen mnoho štastných zážitků,ale také dlouhých kilometrů.

Jura1CZE (0) napsal 19.10.2014 v 20:59

Dočetl jsem to a nádhera, velký respekt! PCX jsem měl, jednou jsem na ní strávil v sedle 4 dny, bylo to fajn. Velká škoda toho pádu, taková věc může i úplně znemožnit pokračování dál. Ještěže to dopadlo aspoň takhle.

jantov (1) napsal 18.10.2014 v 16:59

Děkuji za pozitivní ohlasy a jsme rádi, že jsme i někoho inspirovali. Mám skvělou ženu, která je pro všechno, ale nevím, jak by se tvářila na silné motorce .

Yenda66 (0) napsal 18.10.2014 v 16:22

Ahoj ! Velký respekt za takový výlet. Mám přesně tu samou PCX i v barvě. Protože sen o větší moto se mě trochu vzdálil, chtěl bych vyjet alespoň na PCX někam dál. Ale ještě na to nemám koule. Zatím max 200 km včetně baťůžku. Ten ale na delší cestu nechce :) takže díky za inspiraci a hodně hezkých km !

Zbyněček. (7) napsal 18.10.2014 v 12:09

Parádní cestopis a ještě na skůtříku ,který alespoň pro mě pohodlný není. Poklona hluboká.

kodlst (0) napsal 18.10.2014 v 10:20

Ahoj, určitě super cesta...já zatím objizdím čechy, ale určite a jedině v motorkářských věcech a skladám poklonu manželce...ta moje se mnou nechce moc jezdit.

tomas.homola (0) napsal 18.10.2014 v 08:42

Ahoj odvážlivci skvělé, závidím vám tu určitě parádní cestu a zážitek. Taky cestopis je výborně napsaný a super fotky Škoda, že moje manželka se mnou odmítá jezdit dám jí to přečíst a třeba
ji to bude inspirovat.
Skútr forever, samozřejmě dávám plný počet
Ahoj Tom.

smartin1 (55) napsal 16.10.2014 v 20:38

Dobrá práce Klobouk dolu

jantov (1) napsal 15.10.2014 v 16:19

Ty žlutí nepromoky jsme měli X-krát a vždy pomohly. Za ty prachy jsou super. Odolávaly dlouho tak hoďku a pak to kolem helmy zateklo. Ten déšť byl extrémní.

German (1) napsal 15.10.2014 v 13:46+1

Není nad to mít ženu do nepohody, že? Taky mám takovou

Kov (23) napsal 15.10.2014 v 10:18

-Jezdit se dá na ledačem, ale na cestování ve dvou na delší vzdálenosti bych si obsahově představoval něco jiného.
-Motohadry jsem využil při jednom podobném malém skluzu v Rakousku. Díky nim nám nebylo vůbec nic. Bez toho už ani ránu a když už, tak jedu jak připosr...
-I když se to tu dost často chválí, tak vy jste důkaz, že ty žluté pracovní pláštěnky jsou na prd. Kámoš si je koupil a po chvilce jízdy v dešti měl uvnitř taky vlhko.
-Čeština je slušná magořina. Cyril s Metůdem se měli zastavit ještě o kus dál a nevymýšlet nám tu kraviny. JeDu, ale musím už jeT. Máš to tam několikrát. To až budeš psát další pěkný cestopis... Jinak to máš pěkně sepsané.

Milan1963 (271) napsal 14.10.2014 v 20:40

Pěkný výlet, dobře popsaný. Na 125skútr jste odvážní ! Dávám jedničku.

Adamíra (4) napsal 14.10.2014 v 20:29

Palec nahoru na 125 ve dvou Chorvatsko super. Musím přiznat,že jsem to četl a hltal snad každý kilák s váma.Škoda jen toho počasí,ale to si člověk nevybere. Jen tak dál a kam to bude příště.Zase napište...

paveld (0) napsal 14.10.2014 v 15:16

byli jsme ve stejném termínu a jeli po dálnici a k tomu 150 km v příšerný bouřce to byl očistec, ale tak hnusný počasí v Chorvatsku nepamatuju a to jsme tam byli asi 10x jinak velký obdiv

Royal (1) napsal 14.10.2014 v 12:45

Boze ja su debil, omlouvam se ale po precteni jsem byl tak nadsenej, ze jsem to hned ohodnotil, ale naopak, namisto 1 jsem dal 5. Kez by to slo nejak vratit zpatky. Jeste jednou omluva, cestopis je supr!!!

JirikM (0) napsal 13.10.2014 v 23:30

Respekt , pěknej výlet na skůtříku

hruso25 (40) napsal 13.10.2014 v 21:32

Pekné čítanie.Krásna a odvážna manželka. Nádherne fotky.Bez moto oblečenia už ani krok. Už sa teším na budúcoročný cestopis.

yasty (13) napsal 13.10.2014 v 20:07

Máte můj obdiv.A hlubokej úklon tvojí holce,ono na PCXku moc pohodlí pro spolujezdce není.Takže za mně palec nahoru.

Aidan (0) napsal 13.10.2014 v 20:05

Super cesta, přesně podle hesla přestat nad tím hloubat a vyrazit. Směle vpřed!

jantov (1) napsal 13.10.2014 v 19:17

Omlouvám se za pravopisné chyby, bohužel už se to nedá opravit.

Uch (22) napsal 13.10.2014 v 19:10

Klobouk dolu pred vami obema, jste spravni blazni. Ja bych na 125 mel obavy jet i na chalupu 30 km za Brno, ale odvaha a vydrz se ceni, pekny fotky a pocteni taky.

fatman (32) napsal 13.10.2014 v 18:26

Karbu- taktně jsem to přešel...i "za rezervované"...
Já prostě češtinu miluju..někdo zase třeba matematiku...

I přesto jsem četl jedním dechem!!!

jantov (1) napsal 13.10.2014 v 15:29+1

Díky za komentáře. Chybama se člověk učí , takže moto hadry už máme a bez nich už ani ránu. Skutr byl přetíženej s náma a brašnama asi o 40kg, ale bez problémů po rovince tacho 100km a do prudkého kopce 60km. Průměrná spotřeba 2.7 l. Řidičák mám jen B-čko ( na jaře dodělám A). Asi týden před odjezdem jsem zjistil že to v Chorvatsku neplatí . Psal jsem na ambasádu do Slovinska tam že můžu a do Rakouska tam že taky. Jen Chorvati psali že ne. (paradoxně z UAMK psali že v Chor. můžu) Tak jsme jeli bez. Policajtů bylo plno , ale nevšímali si nás.

Karbu (9) napsal 13.10.2014 v 15:17

Cesta super, jste borci, ale málem mne porazila hned druhá věta cestopisu..."Jedni nám fandili, jiní říkali že jsme blázni, na tak malém skútru, jed ve dvou tak daleko." Nechci šťourat...jinak je cestopis moc dobře napsaný.

marafzs600 (98) napsal 13.10.2014 v 15:06

Borci - oba