Motodovolená - Makarská 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

mar36 (4) napsal 18.09.2014 v 20:33+1

Super dovča, tiše závidím tu pohodu, hromadu jídla i pití. Taky bych chtěl jet, ale vůbec nevím, jestli bych to s manželkou na Duc 999 zvládnul a kam s věcma Už jsme tam byli několikrát, cesta vnitrozemím, podél moře odzhora až po Dubrovník, ale autem.

ToniMang (1) napsal 02.07.2013 v 21:11+1

Zdravím, reaguji až po dlouhé době, ale to neva. Za sebe...jedním slovem... fajn... každopádně jste mě posunuli v rozhodování na příští rok, takže ano já a R1 pojedem k moři, autem je to nudné. Jinak působíte jako pohodový lidé a hlavně, že Vám se líbilo a ne nějakým ... co si to tady přečetli. Mějte se a mnoho zdravých km..

Panchys (3) napsal 18.12.2012 v 20:23+1

A hotel Belevue .. no nemluvim po plitvickejch jsme běhal po dvou 1,5 litru vína a ráno neskutečná přežranice ..chálovačka jak svina a eště bylo do kapes na cestu ..pohodová obsluha a personál

Panchys (3) napsal 18.12.2012 v 20:20+1

Ve dvouch bych se zbláznil .. páč co jsme jeli nákou magistrálou ted ani konkrétně nevim co to bylo tak mazééc zatáčky jak svina ..prasil jsem to tašky netašky ..sice byli na sračky ale nezapomenutelný serpentiny a výjezdy ..párkrát mně to málem hodilo do moře jak se to utáhlo ale vše jsem ustál a na poslední chvíli strhnul mazec :-p

Panchys (3) napsal 18.12.2012 v 20:18+1

Ahooj ..taky jsme letos dali chorvatsko ..plitvický makarskou a tak ..jeli jsme až dolu do BAru a do chorvatska trajektem z Itálie z Ancony na Zadar ..luxusní dovolená ..nezapomenu

GeorgeGSF (3) napsal 17.12.2012 v 16:52+1

Výlet super, 1200 km v jednom dni na ¨silnici¨ ve dvou lidech a s bagáží slušný výkon.

Luke-78 (3) napsal 16.12.2012 v 19:40+3

Děkuji vám všem za komentáře příjemné i nepřijemné nebudu se vyjadřovat ke všem komentářům zvlášť. Dovolenou jsme si užili tak, jak jsme chtěli my a né dle přání některých čtenářů. Komu se náš motovýlet nezamlouvá, tak tomu se hluboce omlouvám, ale je to věc názoru. Ještě jednou díky všem

Tomas_ (51) napsal 16.12.2012 v 11:03-1+2

Rozumě strávená dovolená v oblíbené destinaci a snadno dostupné projížďka vnitrozemím Chorvatska je opravdu velké lákadlo a kdo nejel tak doporučuji se zastávkou na staré trase do Makarské

ThomsonMotorson (108) napsal 16.12.2012 v 10:24+1

normálně z Vás doslova hrne pozitivní energie a nálada Snídám a koukám jak je venku sněžno a chvílema se přistihnu, jak civím do zdi vedle monitoru a myšlenky mi ledí do garage k Varanu zima dlouhá.. Jinak fajn čtení, mě to bavilo

bubak11 (3) napsal 15.12.2012 v 09:21+1

Hezké. Omiš je nejhezčí destinace.

Hnilda (36) napsal 14.12.2012 v 20:41+1

Rohal (61) napsal 14.12.2012 v 20:40

no co napsat?
text - ano to beru nikdo není spisovatel
fotky - tak spíše soukromé
celkový dojem - nic moc
Letos také Sv. JURE ale když je mlha tak je to tam o ničem. Omiš znám fotky jsou z pláže za hotelem.
Být Vámi tak bych okolí projel daleko více.
Když už jste tam byli na MOTO - zajet na Makarskou, Hvar
projet to tam.
A ten zvuk MOTO mezi skalami a do toho cikády o to jste asi přišli.

Pivko (85) napsal 14.12.2012 v 18:02+1

k dokonalosti chybi jen ty kozy . Taky Vás podezřívám kde jste ten šatník měli? pod sedlem?.či co? Na sv. Jurku ,jsem byl autem a dolů mi hořeli brzdy ,myslel jsem si že se mi roztaví čínské puklice . . Tož zduř.

ALLOISS (1) napsal 14.12.2012 v 17:54+1

Já myslím,že je to v pohodě.Asi tady někteří zapoměli,že kolega je motorkář a né spisovatel a fotograf.Je fajn,že se podělil o super cestu a zážitky.A co se týče těch kozí,tak pane Prajsak,je tu na netu spoustu pornostránek,tam si nějaké najdete Jinak klobouk dolů,mám Kawu Ninju,ale do nevím,jestli bych si troufl ve dvojko na takou cestu...

Mig_35 (345) napsal 14.12.2012 v 17:47+1

Fotky nekomentuju, i když ta poslední nemá chybu čumím, že nějaká ženská dokáže na tom zadním bidýlku přežít 900 km, to je fakt výdrž.

hondic77 (-2) napsal 14.12.2012 v 11:56+1

mě se cestopis líbil ale je fakt že jste to mohli pojmout trochu víc cestovatelsky než jen rychle tam a zpět

Meli (195) napsal 13.12.2012 v 22:38+1

Jo střevo spisovatele z toho je cítit
Zaměření dovolené neni ve "standardu" který vyplývá z jiných cestopisů - ale možná proto je tenhle svou odlišností hezkej. Pěkné lákadlo pro všechny co si myslí, že když maj supersporta a manželku tak z toho nemůže bejt dovolená
Navíc poprvé jsou ty zážitky nejintenzivnější, tak je fajn že se to vvyvedlo.
P.S.: počet fotek vzhledem k monotńní tématice je až dost, ale to měla trochu korigovat "redakce" - zaměření fotek je subjektivní věc. Jo, krajinka neurazí ale z některejch cestopisů ani nezjistim kdo a na čem jel - tady je to aspoň jasný

seikos (975) napsal 13.12.2012 v 21:50-1+2

Prajsak: a tobě zase CHYBÝ něco jinýho

nunoDan (3) napsal 13.12.2012 v 21:00+2

taky nechápu,na každé fotce máte jiný hadry,kam ste to naskládaly

Prajsak (-18) napsal 13.12.2012 v 19:31-5+5

Taky seru na fotky nějakých jezer a památek ,na dovolené chci žrát a chlastat...mám jenom jednu výtku ,máš sice hodně fotek ,ale chybý mi tam vyvalené dudy tvojí staré na ostro

Bonk (1) napsal 13.12.2012 v 17:13+1

Smekam tolik kilometru ve dvojko a solo sami odvaha klobouk dolu smekam

Tomas75 (-3) napsal 13.12.2012 v 16:46+2

Takže mně se cestopis líbil a fotky taky nicméně nevidím důvod proč by na fotkách nemohlo být žrádlo a měli by tam být vyfocené jenom pamatky , těch je všude plná prd.. já vím že žrádla taky . Ale pro mně je dovolená moře , motorka , jídlo , pivo a parta kámošů včetně mé princezny . Na kostely mám ještě času dost !!! za mne cesták za 1

FrogySkoky (132) napsal 13.12.2012 v 15:16+2

Ahoj, je vidět, že jsi si to určitě o motodovolené užil. Vím o čem to je, tak jsem letos jel na vytouženou dovču po Chorvatsku. Pěkně napsaný a hezký fota, taky jsem si zavzpomínal. Přeji hodně štěstí do dalších cest.

maguli (5) napsal 13.12.2012 v 15:10+2

I takovy druh motodovolene neni od věci: rychly přesun tam, chvili odpočivat u moře a zase rychle zpět.
Fakt nechapu jak se vam ty všechny hadry do těch tankvaku vešly

Leňas (1) napsal 13.12.2012 v 14:23+1

Původně jsem chtěl napsat něco co už přede mnou někdo napsal. Méně fotek účastníků více fotek přírody stroje a zajímavostí pro ostatní.

p.s. Jak naložíte na GSX-R dvě kabelky a troje botičky aby žena krásná byla. Já balím nejnutnější a pořád mám málo místa.

Fullgas1 (746) napsal 13.12.2012 v 14:14-1+1

Ten fotoalbum je teda odveci a ani vyber trasy moc nechapem... Zo Ziliny do Nitry a cez Gyor na sekesfehervar.. . Ja by som zvolil cez SK prejazd dialnicou do BA a cez HU stara dobra bundeska cez szombately - Varazdin. A chorvatsko si vychutnat co najviac!!! Ale citat sa to dalo

Kolin_klain (4) napsal 13.12.2012 v 13:58

Soráč, ale už snad jen našpulené rty u zrcadla a dokonáno jest
Ale přečetl jsem to, což o to.

mikni (103) napsal 13.12.2012 v 12:39+1

...spíš rodinné album,než cestopis a že nemáš ani jednu fotku z Plitvic,to je snad i hřích

DMRS (10) napsal 13.12.2012 v 11:19

Píšeš čtivě, tak mě docela mrzí, že celý cestopis byl jen o dálničních přesunech (a výjezdu na Sveti Jure).
A upřímně, většinu fotek bych vidět ani nemusel

Paprik23 (284) napsal 13.12.2012 v 11:15+1

:) klobouk dolů na SS tolik KM ve dvojko najednou ...

Předchozí
1 2