Do Chorvatska autem, po Chorvatsku motem...

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Finč (89) napsal 26.01.2013 v 00:17

Parádní fotky

john-mcclane (15) napsal 24.01.2013 v 17:20

Dobrá dovolenka, taky by mě nebavilo jet zaskládanej v bagáži. Tiše závidím

entoni (3) napsal 24.01.2013 v 14:22

Pěkné fotky a asi i dovolená, jen ty kilometry k tomu tvému cestopisu trochu nesedí, to co jsi popsal vydá tak max. do 2000km

Fullgas1 (746) napsal 23.01.2013 v 19:41+2

Fotky sú pekné, dal si si záležať . Krásna dovolenka, ja by som tiež išiel priamo na moto do Chorvátska a batožinu poslal autom, ale každý nech robí tak ako mu to vyhovuje...

Paprik23 (284) napsal 23.01.2013 v 14:49+2

jak píše rrss ... neřeš komenty dole, hlavně že sis to užil... jinak pěkné čtení a fotky :)

rrss (0) napsal 23.01.2013 v 11:00

Milý článek, dobrý popis, vyvážené motorkaření i užívání všeho ostatního, co může Chorvatsko nabídnout. Ty komentáře dole vůbec neřeš, čiší z nich závist lidí, kteří tam těch 14 dnů nebyli.

>V servisu mi oznamují, že v Hondě špatně utáhli nějaké šrouby.

Co dodat, český autorizák :)

>Jedu si sám po správných horských silničkách samá zatáčka. Dlouhé kilometry asi 60km nepotkávám živáčka ani zmínku žádné civilizace

Jak jsi zjistil, červen už je sezóna, lepší je květen nebo září - to je liduprázdné i pobřeží.

Díky i za užitečný komentář Hera o Bosně. Nádherné liduprázdné vnitrozemí, že? Jako v Srbsku při dobře zvolené trase. Jel jsem vždy na pas, sichr je sichr.

Pivko (85) napsal 22.01.2013 v 21:26+1

Fotky jsou profi ,nejen do kalendáře. Vozím motku taky ,mám jí moc rád a sebe někdy rozmazluji,ostatní ať si plkají co chtějí.Neodsuzuji přece někoho kdo třeba nemá možnost vlastní dodávky. Jedu jednou tak jindy zase na motce a vždy je to o něčem.Hlavně zažít ,přečíst a pak se tady MIMO-nit.

iman (25) napsal 22.01.2013 v 19:41+1

Fotky su pekne a ak to bola aj pre Teba zabavna cesta tak je vsetko ok.

FrogySkoky (132) napsal 22.01.2013 v 19:01+2

Psal jsem jen o tom co jsem najezdil motorkou, proč by jsem asi psal o tom co najedu autem. Byl jsem tam 14 to zase není takový problém najezdit.

jirik.uchytil (2) napsal 22.01.2013 v 18:58+1

Kolik jsi z těch 3.tis. km najel na mašině prosím?

FrogySkoky (132) napsal 22.01.2013 v 16:59-1+2

Tak si to pozorně přečtěte a nekecejte. Je to tam napsané proč moto autem.

radosek (31) napsal 22.01.2013 v 16:53-2+3

To mimo:
Ta třetí fotka asi bude do nějakýho cooool pánskýho kalendáře, žee..???
Někdo má rád holky, jinej zase vdolky... já bych se styděl někomu říct, že jsem si vezl motorku do Chorvatska v dodávce...

mimo (20) napsal 22.01.2013 v 16:22-1+4

Takovou mašinu tahat v autě je hřích. Však ona ti to jednou vrátí až to budeš nejmíň čekat. Motorka patří na vozejk nebo do auta jen v případě největší nouze, protože jinak jí dáváš najevo že jí nevěříš a věř tomu, že si to pamatuje. Jinak moc pěkný

jirik.uchytil (2) napsal 22.01.2013 v 14:58

Pěkný počasí, jen si říkám, že jet do Chorvatska autem a tam jezdit je dost divný. Proč jsi nejel už z Čech? Na to, že to byla tvoje "motodovolená" jak píšeš, nám sem prosím napiš, kolik si z toho najel km na motorce. Píšeš 3000 km, ale to bych viděl asi i s přesunem autem, že? Jinak pškný fotky

antony_2507 (5) napsal 22.01.2013 v 13:16

Já do Chorvatska jedině na moto. Je to úžasný dobrodrůžo. Loni jsme jeli přes Německo, Švýcary, Rakousko, Itálii, Slovinsko až do Chorvatska. Nemělo to cenu hnát, vždy jsme to brali přes pasy a občas po dálnici, abychom stihli nějaký ten kemp a suprová dovča! :)

kostis1 (51) napsal 22.01.2013 v 08:54

hezké poježdění a při tom počasí venku se i krásně koukalo na ty fotky. Jen mě zarazila ta cena za utažení několika šroubů v servisu.

koudelka_v (6) napsal 22.01.2013 v 08:53

Pěkná dovča a povedené fotky! Těším se na sepsání cestopisu z letošního plánovaného jarního putování...nebudu čtenářům více prozrazovat...

formelgsx (12) napsal 22.01.2013 v 06:22

krasne fotky. jde vidět že nejsou z mobilu jak to dnes někteři pitomci dělaji.

Hery22 (20) napsal 22.01.2013 v 05:08

Se divim, ze te do bosny na obcanku nepustili. Ja tam byl na konci cervence a normalne me tam pustili. Na obcanku tam cleny eu pousteli stejne jako chorvati