reline_unor

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

aspiryn (0) napsal 22.03.2019 v 12:18

parada :)

Komorerth (60) napsal 21.03.2019 v 15:21

pekny cestopis. tiez to mam v plane.. ale bez dialnic :) som rad za aktualne informacie.. vela zdaru do dalsich ciest

slamabiker (15) napsal 21.03.2019 v 11:13

Jako náctiletý jsem jel na první dovolenou na motorce směrem Sázava, takže za mě super začátek. Přeju hodně štěstí na dalších cestách

mendosk (12) napsal 16.03.2019 v 13:07+1

Pekný výlet trocha som zaspomínal a v tvojom veku som nemal ani moto , ani frajerku len povolávací rozkaz v ruke ale to asi nevieš čo je ;) tak si to uzivaj dávaj pozor na cestách a spoznavaj ďalej

dadanek1999 (1) napsal 14.03.2019 v 22:18

Všem moc děkuji Letos asi nic velkého nebude, ale příští rok bych chtěl vyrazit ještě do Albánie, ideálně tak na tři týdny. Uvidíme, jak se poštěstí, hrozně mě to láká.

Maraxtz: Motorka to zvládla v pohodě, bylo znát, že dostala hodně do těla, ale já ji taky vyloženě nešetřil. Nejvíc samozřejmě trpěla ve velké rychlosti na dálnici, tam bylo znát že se hodně hřeje a dlouhý provoz ve vysokých otáčkách ji nesvědčí. Myslím, že na XTZ to bude v pohodě, má o dost větší krouťák než KLE. Jen je to jednoválec, tak bych se s ním dlouhým dálničním přesunům raději vyhnul.

Maraxtz (0) napsal 14.03.2019 v 19:44

Krásný cestopis a chci jen zeptat jak motorka zvládala 2 pasažéry vlastním xtz 660 a nevím zdali by mě a ženu to uvezlo děkuji za odpověď

MopedistaSV (15) napsal 14.03.2019 v 19:25

Za mňa dobrý začiatok. Miesta čo ste spoznali sú krásne a stály za to - vlastná skúsenosť. No cestovať 14hod. nieje moc rozumné. Ponaučenie prišlo,pokračujte ďalej Super

Raisto01 (90) napsal 14.03.2019 v 18:01

Na zacatek parada. Hlavne neprestat

Targus (428) napsal 14.03.2019 v 17:00

dadanek 1999

Neoznačená auta s majákem.

Do HR už hezkých pár let stabilně nejezdím, tak jednou dvakrát ročně do Puly a většinou Slovinskem přes Koper zpátky. Civilní káry s přídavnými majáky (jsou to malé blikací diodovky za sklem, nikoli kýbl na střeše) tam jezdí docela často. Odhadl bych to na poslance, členy vlády, nebo něco takového. Hodně podobné auťáky jsou i na Slovensku.
Kluky v akci v neoznačeném autě jsem tam zatím nepotkal.
Radary ano a dost často. Většinou se mi ale to daří nějak ubrzdit. Buď někdo blikne, anebo si jich včas všimnu. Taky se vyplatí pověsit se za domácího kamionového rychlíka.

Mulis_75 (29) napsal 14.03.2019 v 16:30

Vítej do klubu

spike-cz (134) napsal 14.03.2019 v 16:06

Mně se cestopis líbí, akorát Koudy má to video takový živočišnější
Piš a foť dál, vždycky si rád takovej cestopis přelouskám...

Koudy01 (181) napsal 14.03.2019 v 12:58

Sme tam byli ve stejne termin jako vy. I ten Sveti Jure sme dali. Pocasi bylo, rekl bych, idealni motorkovy. Ale na koupani moc ne. Mozna sme se potkali nekde na silnici Chorvatsko mame s mojou radi. Jezdime opakovane. Koupacka a pekny svezeni na jednom miste, bo hory hned u vody

31081 (664) napsal 14.03.2019 v 10:29+2

Já jsem ve tvém věku bojoval za naši vlast.A k motorkám jsem se vrátil až v 38 letech.Takže užívej dokud to jde.Jinak,pěkné čtení a at se daří

Ondros (158) napsal 14.03.2019 v 10:29

Krásně napsáno, krásně prožito
Také občas někam vyrazím, ale nikdy jsem se nedokopal k tomu cokoliv napsat, takže smekám

Rohal (60) napsal 14.03.2019 v 10:01

Pro začátek tvých moto výletů jsi zvolil klasiku Chorvatsko
Cestopis napsán
Chorvaté a ty jejich ceny ( k tomu mám svoje nepublikovatelné označení )
Příště to chce smlouvat a neustupovat z reálné ceny.
Tak ať ti to jezdí.

mardock (73) napsal 14.03.2019 v 08:49+2

tvl co bych za to dal vyrazit v 19 s babou na takovej výlet. Zmohl jsem se na to až ve 24 a to na týden na SK/HU a i tak to bylo super. Tohle je ale jiná liga. Čeká tě skvělá cestovatelská budoucnost

jets (518) napsal 14.03.2019 v 08:44-2+9

vtipné je, že většinou ti, co se na začátku cestopisu omlouvají pro nedostatek zkušeností, destinaci, akčnosti nebo jiných "nepostradatelných" součástí cestopisu obvykle napíší mnohem lepší cestopis než někteří, kteří tohle všechno v cestopisu mají...
není potřeba se omlouvat, na to, že Ti je 19 jsi podal slušný výkon jak na cestě, tak za klávesnicí. Spousta autorů s mnohem více zkušeností by se mohli lecčemu přiučit...
nastartoval jsi svou cestovatelskou kariéru dobře podle mě, hned jak to jde, hezkou cestu tak akorát na nasbírání zkušeností a s foťákem to taky umíš, fotka 7 je skvělá...
chci mít taky 19!!!
hodně štěstí