Z Pezinka do Prahy na maxíku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

KAREL_PLAY3 (34) napsal 24.08.2016 v 23:44

Co k tomu napsat...snad jen, že se na první větší moto výlet určitě nezapomíná, navíc je-li to výlet zahraniční

Přeju pohodu v sedle, co nejpříjemnější počasí k tomu a užívejte si nejen zbytek letošní sezóny, ale i sezóny let budoucích. Hlavně ať nám všem slouží zdravíčko, to je základ

zizour (12) napsal 21.08.2016 v 21:37

Úžasný, hlavně že jste vydržely ty naše silnice české. Byly jsme se ženou ve Slovinsku a Itálii a shodli jsme se na tom, že u nás si to člověk vlastně ani neužije, protože furt kličkuje abrzdí mezi dírami. Snad najdu čas a napíšu sem taky.
Lom Amerika je dobrej tip, taky tam zajedu - moc pěkný. Pro ostatní přikládám fotky. Maxíci jsou takový trochu náklaďáky.

ibanezak (2) napsal 17.08.2016 v 23:49+2

Já ten samej stroj kupoval loni na podzim a letos jsme s tou mojí s tím jeli z Plzně prvně k moři na pár dní do Itálie,puvodně jsme chtěli přes Salzburg a Udine do Jesela ale po opakovaném vjetí do stejné zácpy někde u Udine jsme to vzali na Bibione a nazpátek jsme to vzali přes Alpy přes Lienz a Kitzbuhel a fakt super..spotřeba po prvních dvoustech kilometrech 4litry na sto..při druhy dvoustovce když se nejela dálnice tak 3,6litrů..a pak už jsem to nepočítal..každopádně,měl jsem před tím Hondu S-Winga a trochu jsem se Piaggia bál..ale musím jenom doporučit..

fanty (18) napsal 17.08.2016 v 16:49

Hezky napsano. Vzdy me zajimalo jak se jezdi na techto skutrech. Myslim ze velmi dobre jen bych jsi to chtel nekde vyzkouset. At to jezdi a stastne navraty dom.pepa

madmach (1) napsal 17.08.2016 v 07:36

Ahoj! Pěkná cesta. Jde to i na skútru. Byl jsem teď se ženou Rakousko Attersee, Grossglockner. Itálie Molveno. Bavorsko Chiemsee. Od pondělí do pátku cca 1200km. Počasí super ale poslední den celý v dešti a okolo 15 stupňů... Na BMW C 650 Sport...

66lukynek (10) napsal 15.08.2016 v 08:48

Moc pěkné, jen tak dál

MotodědekTonda (11) napsal 15.08.2016 v 07:58+1

Pěknej článek a je fajn , že jste si to hezky užili. Ale mě ba spíš zajímalo jak Piagio šlapalo ,spotřeba , zda-li bylo dostatek výkonu atd. Přeju hodně šťastných Km bez nehod a ať vám na cestu stále svítí sluníčko.