Toulky po Valašku a Zlínsku na Pcx

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

satanachist (27) napsal 11.09.2014 v 15:50

Přesně jak píšeš. Když mám možnost taky sednu a jedu třeba ke kamošům, které jsem dlouho neviděl nebo u nich ještě nebyl. A je jedno jestli je to 100 nebo 400 km. Prostě kochačka a relax.

vencakobra (3) napsal 10.09.2014 v 19:21

Díky všem za komentáře velice si jich vážím. Jak jsem již psal předešle, potřeboval jsem zkusit jak zde na tomto webu probíhá zveřejnění cestopisu či článku. To, že jsem vybral zrovna tento výlet bylo proto, že byl právě tak krátký, abych nemusel nějak moc extra dlouho spisovat a zároveň jsem chtěl potěšit toho kámoše u kterého jsem byl ( první foto u piva ), neboť on je vášnivý cestovatel, který se věnuje horám, potápění, ski alpu, cyklotrampingu a lezení. Chtěl jsem mu trochu přiblížit a ukázát vášeň NÁS VŠECH motorkářů či skůtrářů... svobodné cestování po vlasti či cizině. Já osobně si nejvíce cením na cestách poznání lidí ( neboť vše je hlavně o lidech ) a bezstarostnosti kde co pojím, kde přespím a kam dojedu... Řešit PCX zde nebudu ani nehodlám, každý má rád svůj stroj a to je taky ta pravá potěcha...sám jezdím s kamarádem co má BMW 650 a obou nám to sedí a vyhovuje Ještě jednou všem dík a klidně pište

satanachist (27) napsal 09.09.2014 v 12:40

Kdo tvrdí, že PCX není na dlouhé cestování, tak se plete nebo je rozmazlený Za čtyři dny jsme na skútrech zfoukli výlet po celé ČR od východu po Most s poznáváním památek a krás naší vlasti. Ano, tato reportáž je krátká a běžně ji dělám a nemusím o ní psát. Ale o to tu asi nešlo. Spíše o potěšení.

MartyCD (1) napsal 03.09.2014 v 13:50

Pěkný popis, taky mám PCXko a je s ním zábava akorát to není na velké vzdálenosti. Ale Slovensko se na něm dá udělat, tak třeba někdy zabrus tam, jsou tam hezký cesty a super příroda. Marty

Kov (23) napsal 02.09.2014 v 14:27

Talent na psaní bys měl, teď ještě vyrazit někam dál než za humna. Skočils aspoň z boční zdi pod splav v Hovězím?

Uch (22) napsal 02.09.2014 v 12:09+3

Nic si z toho nedelej nejak se zacit musi, ja taky zacinal na skutru. Psal jsi to hezky zaujate, je videt ze te cestovani bude bavit. Jen prosim, skutr neni motorka, fakt ne.

DOMINATOR (1260) napsal 02.09.2014 v 12:06+1

vencakobra

Tak za mě posměch nebudis skutry mam rad najezdil jsem na nich hafo cestoval jsem i na babete prostě na všem co se da nejduležitějši je že tě to bavi ne na čem jedeš takže pokračuj

vencakobra (3) napsal 01.09.2014 v 18:07

Kluci dík vidím, že jsem terčem posměchu ale já spíše chtěl zkusit jak zde editovat nějaký výlet nebo cestu a tak jsem vybral něco kratšího ze svého okolí my skútrmani to máme těžké, každý se na nás dívá skrz prsty a pro silné stroje jsme odpad ale nějakou tu radost z jizdy taky přeci mít musíme... jinak všem Vizovickým omluva...is it Big city

Pivko (85) napsal 01.09.2014 v 17:44

Tyýý jo drsny a nebal ses .

DOMINATOR (1260) napsal 01.09.2014 v 13:47

Štreka Ale nějak se začit musi

Jirka4137 (114) napsal 01.09.2014 v 12:20+1

Vizovjáci tě zežerou jak zjistí žes z nich udělal vesnici . Nechce někdo napsat cestopis z cyklovýletu ? Jinak projel jsem nákladnˇákem EU možná to sem hodím.