Krušnohorská osmistovka

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Martin.Eden (0) napsal 18.01.2013 v 16:37

Tak s cestováním úplně konec není, ale více píšu...

Jardas444 (10) napsal 17.01.2013 v 21:30

Jak psal Miira níže.Nezáleží jestli se jede v Čechách nebo do ciziny.Hlavní věc je touha něco projet na motorce a je úplně jedno jaký obsah má.Máš můj obdiv a nenech se odradit mladýma pisálkama co píší o tvém zdravotním stavu atd.Chtěl bych si přečíst jejich cestopis až jim bude jako tobě.Jestli se vůbec na motorku posadí.

maguli (5) napsal 10.01.2013 v 22:40-1+1

CSholka:To s toho tveho přispěvku ale jaksi nejde poznat

steady (8) napsal 10.01.2013 v 00:46+1

Nějak mě tyhle články od Martina sednou. Dusím v centru Prahy 300vku skutr a sním o tom, že si takhle na jeden dva dny vyjedu. Ale nakonec vzdycky o vikendu skoncim s detma v nejblizsim parku na klouzackach a skutrik spinka. Takhle detailnim popisem okruhu po CR si to zanedbavani trochu kompenzuju

CSholka (-1) napsal 09.01.2013 v 20:00-2+3

Maguli: To píše on o sobě, ne já o něm. Nauč se číst.

maguli (5) napsal 09.01.2013 v 15:48-4+3

Pěkný cestopis, jako každý tady od Martina.
CSholka: Jak toto vubec mužeš napsat:"ve svym věku už nemuže nic dokazat" nebo"evidentně nemocný, ne po fizicke strance".
Znaš toho člověka osobně? Jak mužeš ve svych 20 letech takhle někoho soudit?

mlynec998 (-6) napsal 09.01.2013 v 12:27

za mna k cestopisu a odvahe ist na 50ke skutru .
som rad ze mi niekto ukaze nove miesta a to kdekolvek,aj z CR.mimochodom,kedze viem co je to cestovat na 125 skutru,tak 1km sa rovna "pre mna" asi x3 na velkej moto.tak ze je to frajer ...
pred letom tam pojdem a kazda nova info je plus.len keby bolo viac popiskov k foto.absolutne neviem priradit foto k miestu kde to je...

Hondasl (107) napsal 09.01.2013 v 10:14+4

hezké počteníčko. Padesátka skůtr má tu výhodu že nejede rychle, tak je čas se kochat. Když jedu na mašině rychle, hodně míst projedu bez povšimnutí. Když se občas projedu na matčiném skůtru kolem komína, vždycky si všimnu něčeho, co jsem za ty léta nijak nevnímal. nejde o počty najetých kilometrů, ale o to, co z cesty zůstane v hlavě ve vzpomínkách.

Kov (23) napsal 09.01.2013 v 01:09+2

,,Diskuse k článku" je diskuse,kde každý může napsat svůj pohled na článek,co se mu na něm líbí a co ne. Pokud tedy redakce chce,aby se tam psaly jen pozitivní věci,ať to nazve částí ,,pochvala článku".
Já napíšu co vidím na článku jako plus a co jako mínus a vždy mám udělené ke komentáři nějaké mínusové body. Někdo to prostě vidí jinak. Stojím si ale za svým názorem a nebudu tu psát nějaké líbivé sračky s palcem nahoru,když si to nemyslím.
Tento konkrétní cestopis se mi nějak špatně čte. Je napsán divně heslovitě,věty na sebe nenavazují. Nebo je to tím, že jsem právě požil pár plzní a mám sníženou rozpoznávaci schopnost...

luk76 (11) napsal 09.01.2013 v 00:36+3

poměrně zajímavé čtení.Po čr jezdím s velkou chutí a jsem si jistý,že mi jeden život na poznání celé naší vlasti stačit nebude.Přesto jsem v tomto článku našel inspiraci pro pár míst,která by jsem navštívit měl.
K diskusi ohledně článků tohoto tipu:
přikláním se k tomu,aby i nadále podobné články bylo možno na těchto stránkách najít.Nemám dojem,že by zde každý den přibylo pět,či více cestopisů.Obzvlášť v zimním období si rád pročtu zážitky,poznatky,nebo nové zkušenosti kolegů motorkářů.Ten kdo kritizuje tento přispěvek proto,že se odehrává pouze v krajině české(což ho dopaluje),by si měl uvědomit svou vzdělanost ve čtení.Jak je mi známo,tak u každého cestopisu je hned v úvodu napsáno,kam cesta směřovala.Proto má i každý z nás volbu,zda si příspěvek pročte,nebo nikoli.Obávám se jedné věci...pokud se tu začne řešit jestli je správné zveřejnit to,či ono.Dojde některým autorům trpělivos a mohou se na tu práci (kterou by do článku vložili) vykašlat.Pak si přectu tak akorát prd a všichni okolo taky.
Toť můj názor.

hurrican (-12) napsal 08.01.2013 v 21:34

Vynikající cestopis. Byl pro me zajímavější než nějaký o Patagonii, či nudných Alpách. Bravo, dávám 1-čku

Hery22 (20) napsal 08.01.2013 v 14:40

Ondra11 naprosty souhlas

Ondra11 (16) napsal 08.01.2013 v 13:34+12

Zavděčit se každému asi není možné. Když pročítám cestopisy, tak obvykle narážím na 3 základní druhy cestopisů:
1. Jedu někam, protože mě to baví a popisuju dojmy z jízdy, kvalitu silnic, jak motorka jela, ostatní je okrajové.
2. Jedu na nějaké konkrétní místo, motorku používám jen jako dopravní prostředek a popíšu, co jsem cestou viděl, co mě čekalo v cíli, na co si dát pozor, kde a za kolik přespat, co nevynechat, co naopak vynechat apod.
3. Kombinace obého s větším důrazem na jedno nebo druhé.
Dle mého je ideální druhý typ, jinému se třeba líbí ten první. To je koneckonců každého svobodná volba. Jestli jsou cestopisy z jednodenních/dvoudenních vyjížděk špatné? Myslím, že celkový dojem z cestopisu záleží hlavně na autorovi, jeho vyjadřovacích schopnostech, naturelu, intelektu i ochotě sdělit informace ostatním a nikoliv na délce trasy...
Např. jeden týpek tady na motorkářích vyráží na Mosqitu se svým dědou na Babettě na relativně krátké výlety a jeho cestopisy (tedy zatím jen 2) se čtou jedním dechem. Naproti tomu jiní objedou planetu s krátkým výletem na Mars, ale čtení je nudné a nezáživné. Nechme každému prostor, ať si napíše cestopis dle svého nejlepšího svědomí a vědomí a pokud se nám nelíbí, dejme špatnou známku, což by mělo být dostačující a neřešme něčí zdraví, majetkové poměry apod.
Jinak všem úspěšný rok 2013

Miira (81) napsal 08.01.2013 v 11:58

No kždopádně můžeme udělat dohodu - použijte známkování tohoto cestopisu jak se komu líbil a podle toho uvidíme jestli zveřejňovat jedno/dvoudenní vyjížďky

Miira (81) napsal 08.01.2013 v 11:45

cau: jenze o tom co tu pises od nich nepadlo ani slovo, komentovali pouze destinaci.
Osobne autory neskatulkuju a pokud je text formalne vporadku neni duvod jej nezverejnit a je to uz na zodpovednost autora.

CSholka (-1) napsal 08.01.2013 v 11:34-5+3

Miira: Ahoj,

tady si myslím, že nejde vůbec o destinaci nebo délku cesty. Myslím, že spíš více lidí udivuje, proč pořád zveřejňuješ cestopisy člověku, který je evidentně nemocný (teď nemyslím po fyzické stránce). Minulý "cestopis" od tohoto člověka byl ještě větší průser, ono to totiž obsahem vůbec nejsou cestopisy. Je to pořád jen o tom, jak má slabou motorku, málo peněz, špatný zdravotní stav a že ve svém věku už nemůže nic dokázat. Dejme tomu, že by to nevadilo, ale bohužel na takový typ článku se vždy jako teď i minule objeví hlavně nadávky, zesměšňování, případně lítost. Zkrátka bys tohle dle mého názoru neměl vůbec podporovat, protože je to začarovaný kruh.

Dominika

Hery22 (20) napsal 08.01.2013 v 11:31+2

Já se taky připujuju k Miirovi. ČR mě nezajímá, tak jí nečtu.
Já jsem rád za každý cestopis, i když třeba není moc dlouhý a není to to zrovna žádná expedice. Letos bych rád projel ČR a Slovensko a tak jsem rád za každé pěkné místa, o kterých se tu něco dozvím, a třeba mě i inspirujou ty místa navštívit.
A o tom si myslím že ty cestopisy tady jsou

Miira (81) napsal 08.01.2013 v 11:19-1+3

Prasak> bohužel si někteří "možnost" pletou s povinností že? Komentáře tu jsou typicky pro to aby se diskutovalo o článku a případně se rozšířil nebo upřesnil obsah. Hodnotit se má známkou.
Napsat že se mi to nelíbí článek nijak nerozšiřuje :) Všichni víme, že nemáš rád cestoisy z Alp a CZ ale to neznamená, že to musíš pod každý napsat, ostatní to už nezajímá a tvůrce cestopisu to demotivuje k dalšímu psaní.
Proto se k vaším komentářům neustále vyjadřuji, neb je považuji za zcela zbytečné.

Prajsak (-18) napsal 08.01.2013 v 11:15-1+2

Pod články je rubrika která se jmenuje KOMENTÁŘE K ČLÁNKU...cestopis jsem si přečetl a okomentoval .Prosím ,aby se zdejší moderátorský King přenesl nad kritiku ostatních přispěvatelů .Nebo tu může být jenom napsáno jak je každý cestopis úúúúžasný ? Líbí se mi napíší to ,nelíbí taky to zdělím ...pokud se to může

sseba1 (13) napsal 08.01.2013 v 10:42+5

Za mě Krušný hory super poježdění, super úseky pro cestovní endura a nádherná krajina. Neříkám že je to na týden dovolené,ale za pořádné prozkoumání zmizelých vesnic, nebo bývalých továren v lesích to určitě stojí

Miira (81) napsal 08.01.2013 v 10:29-1+9

někdo jezdí česko, jiný madagaskar. V čem je horší ten z česka?
Vidím že je dneska cestopis z ČR, vím že mě to nezajímá, tak to nečtu ne?
To mám procházet weby a kdekoli kde najdu něco, co mě nezajímá, tak nechám kritickou poznámku?

Prosím aby zdejší cestovatelští "Kings" kteří objedou zeměkouli každý druhý víkend neshazovali ty ostatní.

Prajsak (-18) napsal 08.01.2013 v 10:11-2

Mi se to taky moc nelíbí ,takovou větší projíždku dělám taky skoro každý týden ...snad žes to jel na skůtru je hodno pro někoho obdivu.No nic přečel jsem to

seikos (975) napsal 08.01.2013 v 09:38-9+4

Já jel zase v září do Turnova, na koupaliště. Asi taky o tom sepíšu cestopis