Krušnohorská motojízda 2008

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Sharki (0) napsal 23.08.2008 v 09:12

Nazdárek bando,až se příště budete motat v Krušnohoří
zkuste zajet za mnou do Kraslic.Mám možnost vás ubytovat i na několik dní za příspěvek na energii a opravu kostele. Jsem taky motorkář a moooc rád posedím s chlapama u ohně na zahradě.Stačí zavolat na mob:606608025.Adresa: Evangelický kostel Horní 1300 Kraslice.Sharki

Petr-Huska (3) napsal 12.08.2008 v 11:34

Už jsem Tě chtěl také napadnout za hrubky a "Pernou" (to považuju za větší nedostatek ve vzdělání než hrubky),ale už to tady někdo udělal přede mnou...My místní "šachty" známe a nic na tom nevidíme pěkného,ale chápu lidi z jiných krajů,kteří "takovou díru" vidí prvně...a na to tu máme udělána "vyhlídková" místa do lomů-impozantní věc...jak vidět ten hnus zblízka. P-H.

Paras (0) napsal 11.08.2008 v 11:43

Zdarec. Za chyby se všem omlouvám, ale ty které nedávají smysl v textu bohužel vymysleli v redakci. Jinak Pernou a Peruc jsem zaměnil, protože taťulda hrozně škrábe a nemohl jsem ti po něm přečíst . Jsem velice rád, že někdo tuzemské cestopisi čte, naše republika je přeci krásná. Díky.

Ritchy (30) napsal 06.08.2008 v 15:15

No už jsem myslel, že jsi na mě ze začátku zapomněl
A rejži nepomlouvej, když jsme si mašiny vyměnili, tak jsi z ní byl taky odvařenej

sqwer (12) napsal 06.08.2008 v 10:48

...pěkné, moc pěkné!!!

... ...

fort (0) napsal 06.08.2008 v 08:41

Pěkný cestopis, jen škoda těch hrubek. To to nemůže někdo v redakci alespoň jednou přečíst, než se to dá na web? Autor si vlastních chyb většinou nevšimne (vlastní zkušenost), tak to má po něm někdo ještě přečíst. Jinak ten strom, u kterého potkal Oldřich Boženu je v obci Peruc.

krejzy (1) napsal 06.08.2008 v 07:32

Dobrej cestopis, pochvala. Je to kraj plný překvapení a kontrastů.