Filmová jízda na skútrech

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

jakattara (9) napsal 13.05.2014 v 15:58

Nám to takhle vyšlo. Kolega byl na tom možná krapet hůř, ale já sledoval jen svou kapsu. Přeji pěkné počasí a skutr v poslušnosti :)

hurvajs69 (0) napsal 11.05.2014 v 13:32

V cervnu vyrazim na podobnou cestu ale mam jiny rozpocet 2000kc se mi zda malo ja mam spocitano cca 600kc denne(benzin, ubytvani, strava)

jakattara (9) napsal 21.01.2014 v 16:04

Opravdu děkuji . Ježdění na té pádince má taky něco do sebe ;)

Bob13 (1) napsal 17.01.2014 v 22:00+1

Famózní cestopis,něco z toho jsem taky projel a bylo to super.

Walda_Zephyr (5) napsal 03.03.2013 v 13:50+1

fajn čtení a dobrý tip na výlet

jakattara (9) napsal 27.05.2012 v 10:22

Děkuji. ;)

30spoluzak (0) napsal 27.05.2012 v 09:59

Hezké čtení + super fotky

Potkan_Dudu (0) napsal 11.04.2012 v 17:22

Famózní počtení, paráda

jakattara (9) napsal 10.04.2012 v 06:30

Tak ještě naposled díky všem, kteří si tento cestopis přečetli a zvláště dík těm, kteří zanechali komentář, protože kvůli těm vím, že se mi pro další sepsání cestopisu vyplatí zastavit u každé cedule či pěkného místa. Ještě jednou díky ;) .

peters3 (0) napsal 07.04.2012 v 11:36

super akurat biele vino + kola - tak to som este neskusal, pokial sa pamatam z vojny tak u vas tam hore sa skor pije pivo a zelena (ale to uz je davno)

mikni (103) napsal 06.04.2012 v 13:48

hezké počtení a také obdivuji trpělivost

rudirt (45) napsal 05.04.2012 v 20:24+1

Díky za fajn čtení hoši. Samo, že pro mnoho lidiček tady
je už cesta samotný cíl, ale já mám rád, když se hodí na cestu nějaké téma a pak se jezdí. Hodně podobně šťastných a veselých km!!! a za výdrž na 50-tkách

RaKl_Foto (1) napsal 05.04.2012 v 20:13

Nemám co dodat, podpořili jste mě v tom, že když jsem koupil 50ku, byť Číňana, jsem přesvědčen, že jsem udělal dobře a tento úžasný cestopis mě naladil k nějakému podobnému dobrodružství a děkuji takovejm nadšencům, jako je Peťa z Vostravy, že jsou. Tohle se nádherně čte, a člověk v tom nachází motivaci. Super.

pliczb (3) napsal 05.04.2012 v 14:22

Nádherný!

jakattara (9) napsal 05.04.2012 v 12:51

Tak tento cestopis mě tak nejvíce přesvědčil o koupi pravě KYMCO Agilitky. Stále zůstává v garáži, dnes jsem na ní pokořil 16 000 kilometr a mít prachy, koupil bych ještě jednu do foroty. Downtown už je o něčem jiném, ale cestuji na něm když jedu se ženou, nebo když nejedu s Trotlem. V letošním putováním mě bude Nimbus - jak svému pinďourovi na dvou kolech říkám - nadále doprovázet. A až mě jednou opustí, budu po něm opět pokukovat ;) . Kamaráda mi pozdrav a řekni mu, že mu děkuji za jeho rozhodnutí podstoupit takovou pouť, protože jeho rozhodnutí bylo i rozhodnutím mým. A zároveň mu pověz, že se mu kláním. ;)
Jak říká o své pajdě kamarád Jouza - je to dríč a já jsem za něj mooooooc rád ;) .

Tomash (2) napsal 05.04.2012 v 12:10

to jakattara: koukám, že jsi už pořídil silnější stroj, každopádně ta Agilitka je známá svojí spolehlivostí a nepochybuju, že sis to na ní užil. Btw. můj kámoš (120kg) se na Agilitce vydal do Toskánska

//www.adventure-biker.cz/chianti-2008-vs-kymco-agility-50.html

A taky to šlo. Když jsem viděl jeho fotku z Timmelsjochu, tak jsem musel smeknout, protože vím, jak se tam mé Inazumě nechtělo. Taky prý po každých 2 serpentinách stavěl a chladil

Takže jen tak dál Tomash.

jakattara (9) napsal 05.04.2012 v 08:44

Láďo, i já jsem rád, že jsem na tebe dál

koudelka_v (6) napsal 05.04.2012 v 08:04

Pěkné čtení, máte můj obdiv! Jsem rád, že jsi dal na má slova a vystavil tento cestopis V Kersku jsem byl naposledy 17.3. a bylo slušně narváno, tak si myslím, že paní změní názor Jen minulý rok jsem tam byl se ženou a kamarády 3x a letos už 2x, snažíme se dělat tržbu, já si dávám se zelím Jen škoda, že jsme se v Sázavě nepotkali v kempu...tak snad příště. Ať se daří!

jakattara (9) napsal 05.04.2012 v 07:31

To ALL - všem děkuji za komentáře, opravdu to těší i přesto, že je tady daleko více lepších pisatelů.
To lopata75 @ Tomash - na motu o 50ccm nelze za pár dní ujet to co na objemech vaších strojích a tak jsme museli vybírat místa pro nás nej a ještě né všechny jsme objeli . Tudíž pivovarek s Postřižin navštívíme třeba příště - dík za tip .
Jinak trasa se chystala cca 8 měsícu, nepravidelně každou středu v hospodě a věř, že Trotlík (navíc je to člověk více jak o 20 let straší než já, který se celý život profesionálně živí coby řidič a má ČR projetou jak Avii po krajských a polních , tak i jinými vozidly po většině cest nejen u nás) se o tyto filmová místa dlouho zajímá, www.filmovamista samo známe a víme i o dalších, ale díky za rady, určitě je využijeme třeba letos. A o filmech které vznikly třeba v Mor.Třebové nebo Doudlebách jsem nepsal, protože jsme je nenavštívili a nebo je Zdenda/Trotl neznal. Ale neboj, na příští sezónu už by můj skutr kolega měl vlastnit stroj silnější a to už nás rychlost od 50 do 60km/h. brzdit nebude a ty mi sem napíšeš tipy, rádi se tom koukneme. ;)
To Milda - jéééééézevec, stejně chcalo
To Hetfild - ta domluva je sakra důležitá - o to žádná!

Hetfild (2) napsal 04.04.2012 v 23:39+1

Hezke jak se umi lide domluvit a absolvovat v celku nadherny usporny motovylet na slabsich strojich.Nekteri na velkych maj stimto problem.Opravdu hezke...

manet125 (10) napsal 04.04.2012 v 22:31

Krásný a inspirativní čtení na dobrou noc. Čtu každý cestopis, který na motorkari.cz vyjde a hlavně v zimě se nemůžu dočkat dalšího. Tenhle je pro mě zvláštní tím, že kluky znám. Díky za krásný počtení.

Tomash (2) napsal 04.04.2012 v 22:14

Pekna trasa ale priste doporucuju WWW.FILMOVAMISTA.CZ to se az budete divit, kolik tech filmovych lokaci jeste najdes. Treba hned prvni den jsi nepsal o filmech tocenych v Mor. Trebove, nebo Doudlebach.

V Kersku jsem byl v zari, cili uz po sezone a v Hajence meli narvano. A az do teto cesty jsem nikdy nejedl poctivou sipkovou omacku. Ale ta basta, kterou jsem jedl tam, to se neda popsat!

Sverak ve Slavnostech snezenek asi nerekl ani slovo ale Trabanta mu tam "opravoval" Hanzlik. A scena, kdy Hanzlik veze kamaradum pulnocni drskovou a sebere ho tam autobus byla udajne psana podle zavodnika Gustava Havla, ktery takhle vezl na motorce polivku (ale tusim, ze to bylo na Novy rok dopoledne) a sebralo ho auto. Jj, zivot riskoval na okruzich kazdym dnem a pak ho sebere auto na silnici.

Ale diky za clanek, jak jsi pochopil, mam stejneho konicka, Tomash.

lopata75 (107) napsal 04.04.2012 v 21:55

Mezi Mor.Budějovicemi a Dukovany jste zapomněli na pivovar Dalešice,kde se natáčely Postřižiny,když už jste tudy jeli. Jinak pěkný výlet!

Jarys4 (0) napsal 04.04.2012 v 19:57

Skvělý počtení, takhle nějak si představuju výlet na jednostopým vozidle. Fakt paráda, jste borcii a přidávám

Hnilda (36) napsal 04.04.2012 v 16:21

Je vidět že i na malejch strojích se daj dělat velké věci moc pěkný.Palec nahoru

task71 (13) napsal 04.04.2012 v 14:00

Velmi pěkný a poutavý čtení.
A docela dobrej námět na dovolenou

jakattara (9) napsal 04.04.2012 v 13:31

To Qjetoslav o nic nende. Jen jás etak snažil .
To Martin.Eden je to jiné, než na silnějším, ale stejně krásné.
To Antesdeabrir - není co obdivovat. Na pinďourovi je pro mě i cesta samotným cílem. Když ji miluješ, není co řešit a kdo nezkusil, neví ;)
To msedlin - ten je poctivě sledován. Tedy né že bych byl takový skrblík, ale pouze pro zajímavost ;)

msedlin (0) napsal 04.04.2012 v 11:48

Mě dostal ten soupis tankování na závěr .
Jinak pěknej výlet

Antesdeabrir (0) napsal 04.04.2012 v 11:21

Ty bláho, to by mi dřív praskla žilka než bych někam dojel. Obdivuju vaši trpělivost..

Martin.Eden (0) napsal 04.04.2012 v 11:16+1

Nechci hodnotit filmové znalosti, ty nemám ani já. Tenhle článek kolegové je suprovej. Proč kolegové? Taky jezdím na pajsce. A některá místa jsem navštívil i já. Hoštice, Kersko, Křečovice aj. Líbilo, moc.

Předchozí
1 2