Cesta na Ksss

Den 2.:

V pátek se vzbouzíme do krásného poopičího rána a po malé domluvě vyrážíme na hrad Rabí ( já ,Dandyis,Milan, Walaszek) , bohužel po pár km nám Dandyis sděluje že se ještě cítí omámen z předešlého večera a vzdáváto .
Z hradu rabí vyrážíme do Kašperských hor kde navštívíme motocyklové muzeum. Při cestě zpět jsme se zastavili v jednom marketu kde si Milan kupoval stan se slovy že prej na paletách u ohně se špatně spí a že co chvíli padne jiskra :-D. Po příjezdu z vyjíždky už přibili další kruťáci. Počasí bylo nádherné dokut nezačlo mírně krápat a tak jsme zalezli do stanu popíjeli, zachvíli začal slejvák jak ... v něm dorazil Had. Zachvíli přestalo pršet a zase se vyjasnilo ale něco bylo cítit ve vzduchu to řešte nikdo nevěděl co !!!! S přibývajícími minutami a hodinami přilívalo kruťáků. Dorazil zástupce Slovenska Lotor a nachvíli po něm z první velvyslanci De ovšem na BMV. ... ,,umí někdo německy??... Ne ale dejsi par kousků a budeš jim rozumět ...,,
A pak přišla ta strašná věc rozbila se nám pípa. Naštěstí závada byla rychle opravena.
Přijíždí další a další kruťáci...

Den 3.

Po velice dlouhé páteční noci a sobotního rána začíná hlavní den KSSS v 11:00 výjezd směr Klatovy náměstí,
i když o včasném výjezdu se dá pochybovat protože někteří ještě by ještě strhly alkohol testr :-D. Po chvilce rychlého střízlivění výraží dvacet sedm mužů a žen spanilou jízdou směr Klatovy. V Klatovech jsme navštívili kostel a kostnici. Po půlhodině výraži celá kolona do stejkové hospůdky v nedaleké vesnici a poté na zámek Velhartice kde jsme se rozdělili na ty co obklíčili zdejší občerstvení v podhradí a na ty kulturnější kruťáky co šli na občerstvení do hradu kde jsme jsme rozvalili ve stínu hradu . Velhartice
K večeru začal další program pojídání sušenek na čas a pití piva na čas od té doby nemohu vidět tatranky :-D.Následovala přehlídka šermu a když se smrklo tak začala ohnivá šou. Kolem jedenácté hodiny se začali rozdávat diplomy Zatotální nasazení TONÍKLESNÍK, Za nejkomplikovanější příjezd Ali , Za největšího píče Murffys za nejvzdálenějšího účastníka Žanet alspon myslím ?? a pak nejdůležitější diplom celého večera Pajouk za pomalování Murffyse.
Přesně 0:00 žahali k nebi vystřelovat k nebeským výšinám rachejtle což bylo od pořadatelského tria půlnoční překvapení. A to co se dělo potom už jsi bohužel nepamatuji, pouze vim že mě v neděli ráno bolela hlava jak kydybi jsem vní měl střep .

4.den

Ráno začínáme postupně bourat stany a rozjíždět se do všech koutu Evropy. Já Dandyis Ali Nemo Netopejr ToníkLesník .Odjíždíme směr severní Čechy přes Klatovy Plzeň Žatec Chomutov-jiříkov kde se rozdělujem a rozjíždíme se do svých domovů.
Moc všem děkuji za krásný zážitek

www.savage.blog.cz Temi

Had,Murffys, Hroch, Mája, Pajouk, Walaszek, Kaktus, Toník, Nemo, Dandyi, Hejkal, Milan, Marcel, DonNight, Netopejr, Temi, Viper, Lotor, Chodos, Billy (D), xxx (A), němci jmena nevím 4ks, pak žlutá motorka téměř místní, a kolega co vždy dorazil a nasledně zase odjel