Rumunsko - Srbsko - Černá Hora - Bosna Hercegovina - Chorvatsko - Slovinsko - 9.2018

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Tomasino2010 (3) napsal 01.12.2018 v 19:23

Moc díky za inspiraci a info jak jsi celý trip pojal.

jawasy (56) napsal 01.12.2018 v 10:44

Pěkné, ale... Tak jak už tady bylo řečeno, takovým šmahem bych si to já rozhodně taky nedal. Letos jsem jel s kámošema až na Korfu a byla kochačka na 13 dnů. Každý to má jinak nastavené a když ti to vyhovuje tak je to jedině dobře. Přeji mnoho dalších šťastných kilometrů a především návratů.

walaszek (44) napsal 29.11.2018 v 20:22

Co člověk to jiný způsob cestování. Trochu škoda, žes jel takovou dardu km, a vlastně si toho viděl z každé země pomálu. Ale hlavní je, že sis to užil Můj šálek to není, ale každý jezdí tak, jak mu to vyhovuje. Hlavně se vždy v pořádku vrátit.

swatcz (0) napsal 29.11.2018 v 11:51

No...celkem nuda. Než výlet bych to nazval závod s časem. Ale každému se líbí něco jiného. Jestli Tě to takto baví, proč ne.

BB33 (23) napsal 28.11.2018 v 21:48

čítam čítam a nestačím sa čudovať , že toto dá niekto takto na expres ...to mi príde skôr ako stávka a nie výlet na ktorý sa niekto tešil, ale proti gustu... - dávať denne v priemere 5 kilečiek to je silná naháňačka , takto si motovýlet fakt nepredstavujem .

majki.t (3) napsal 28.11.2018 v 21:34

Jsi drak. To jsi to dal pěkně hopem,mě by to trvalo 14 dní,možná déle.Rád se kochám a poznávám lidi.Ale to je každého věc jak jede.Škoda,že jsi nedal Transalpinu,pro mě srdcová záležitost. za trasu,výstižnost a moto na které jsi jel.

Gugulek (14) napsal 27.11.2018 v 20:12

majky72 (131) napsal 27.11.2018 v 10:55

No celkom frmol , mne len prejazd Durmitoru vždy zaberie par hodin ale ja sa rad kocham ...osobne by som asi pri prejdeni 500 a viac kilakov za den netvrdil že som spoznal krajinu a ludi v nej, to treba zastavit spomalit porozpravat sa z miestnymi, to sa mi stava v stbsku že ma zavolaju na kavu a pohostia a potom spoznavas ludi a zivot v tej ktorej krajine. Ale ano zasa si si pojazdil paradne, len napriklad ak by si to z Belehradu nevalil po Ibarskej magistrale ale odbocil na Valjevo odtial na Bajinu Baštu, Mokru Goru a cez Bosnu a nasledne Srbsko do Čiernej Hory to by si si až užil zatačiek a prazdnych ciest bez aut a nadhernej krajiny

Finč (89) napsal 27.11.2018 v 07:02

Pěkná rychlovka, ale znám to... Jen si dovolím nesouhlasit s hláškou, jak kvalitní mají silnice bez výmolů a děr v Rumunsku. Samozřejmě jak kde.

hlousici (0) napsal 26.11.2018 v 21:11

Tak to mám rád. Pěkně se projet bez kudrlinek.
Moje krevní skupina. A balkán je na takové ježdění perfektní. Obstojné cesty, malý provoz, pěkná kopcovitá krajina a nějaké to porušení předpisů se dá normálně vyřešit pár eurama. V dubnu či září parádní počásko. Dík za připomenutí už se těším na duben.

Pivko (85) napsal 26.11.2018 v 19:16

za 5 dní to musel byt fofr. Já si to rozložil na dva samostatné tripy .

Erznzut (-1) napsal 26.11.2018 v 17:53

Dobrý, ale na mě moc krátký. Potřebuju aspoň 14dní.

jawasy (56) napsal 26.11.2018 v 16:23

Když se v září vydaří počasí je to asi super trip. Začínám uvažovat o podobném termínu. My na Balkán jezdíme vždy 7.nebo 8.mesic,taky letos jsme jeli podobnou trasu. Pěkně napsáno díky!

Rohal (61) napsal 26.11.2018 v 13:19

Za mě taktéž .

31081 (666) napsal 26.11.2018 v 12:49

Stručné,výstižné,informativní

valasek (153) napsal 26.11.2018 v 08:48

Pěkná trasa, zajímavé fotky, hezká mašina a žádné heci keci Za mne tedy

tonda0 (31) napsal 26.11.2018 v 07:48

Super. Chválím, že jsi popsal i vybavení a co jsi kde měl uložený. To skoro nikdo nedělá. Plus praktický věci, kde jsi jak platil a jak jsi to organizoval. Za mne palec nahoru. A třeba to bude inspirací. Denní nájezdy nebyly zrovna malý, to jsi docela frčel. Díky za sdílení.